AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
dieta i suplementy diety
Autor: olka90 (IP zapamiętane)
Data: 22 gru 2016 - 13:24:24

Czy macie jakieś sposoby na to, aby szybko schudnąć?

Re: dieta i suplementy diety
Autor: Potata (IP zapamiętane)
Data: 22 gru 2016 - 13:33:53

Witam smiling smiley Słyszałam, iż może pomóc Nopalina Max i w sumie sama się zastanawiam nad tym, aby w nią zainwestować. Słyszałam, że jest bezpieczna oraz ma w sobie doskonałe połaczenie składników tak, aby odchudzanie było skuteczne. Więcej możesz się dowiedzieć tutaj: http://www.nopalinia.pl/ - jeśli szukasz czegoś konkretnego i bezpiecznego, to polecam smiling smiley

Autor: ania_green (IP zapamiętane)
Data: 05 sty 2017 - 16:04:15

Kiedyś odchudzając się brałam Olimp Therm Line - w moim odczuciu to bardzo skuteczny preparat, który pomaga walczyć ze zbędnymi kilogramami. [centrumodzywek.net]

Autor: marryshejd (IP zapamiętane)
Data: 18 sty 2017 - 22:19:51

nie wierz w żadne reklamy. polecam czytać sprawdzone blogi o odchudzaniu jak na przykład ten [blog-odchudzanie.pl]

Autor: klauda (IP zapamiętane)
Data: 19 sty 2017 - 21:35:00

Ćwiczenia i rozsądna, zdrowa dieta. Można schudnąć szybko, ale efekt tego będzie naprawdę krótkotrwały.

Autor: majka921 (IP zapamiętane)
Data: 23 sty 2017 - 16:08:19

Ja polecam ruszyć się na siłownię. Sama chodzę od dwóch miesięcy i udało mi się schudnąć już 7 kg. Jestem bardzo zadowolona z efektów. A chodzę do CityFit, z tego co wiem to mają kluby w różnych miastach w Polsce.

Autor: Tomasz798 (IP zapamiętane)
Data: 20 lut 2017 - 13:56:34

Jasne, że tak. Zdrowy styl życia zawsze daje świetne efekty, ale nie zawsze wystarcza. Często kobiety mają problemy z utrzymaniem odpowiedniej równowagi hormonalnej, na co bardzo przydatny może być suplement Inofem. Czytałem o nim w [www.inofem.pl] i stwierdzam, że może być bardzo przydatny. Takie fakty przekonują mnie do stosowania suplementów.

Autor: ame (IP zapamiętane)
Data: 21 lut 2017 - 18:15:26

Dobrze jest poza dietą i ćwiczeniami do pić płynów, wody najlepiej ale można też zieloną herbatę, pokrzywę, mniszek lekarski, ja akurat za ziołami nie przepadam, wolałam kupić therm line fast, tak są te składniki pomagające spalić tłuszcz i efekt muszę przyznać był super

Autor: PaulaWilk (IP zapamiętane)
Data: 22 lut 2017 - 21:13:02

zdrowy tryb życia, dużo ruchu, dużo wody i ewentualnie jakieś naturalne przyspieszacze materii jak zielona/czerwona herbata, przyprawy

Autor: gryps (IP zapamiętane)
Data: 24 lut 2017 - 20:54:37

W diecie są ważne również tłuszcze ( te zdrowe ) oraz białko w postaci takich produktów [www.guiltfree.pl] . Taką właśnie przesłankę powiedział mi mój zaprzyjaźniony trener personalny, który ma pod sobą kilkunastu podopiecznych.

Autor: aniacaa (IP zapamiętane)
Data: 26 lut 2017 - 19:29:28

trochę ruchu i dieta. czego chcieć więcej? smiling smiley

Autor: Paszczak19 (IP zapamiętane)
Data: 07 mar 2017 - 08:11:17

Warzywa, sport i clean forever smiling smiley To moja tajemnica (już nie smiling smiley) na dobrą sylwetkę i dobre samopoczucie.

Autor: marzenloka (IP zapamiętane)
Data: 08 mar 2017 - 09:30:44

Clean forever? A cóż to? Kolejny super suplement na odchudzanie?

Autor: karto20 (IP zapamiętane)
Data: 09 mar 2017 - 14:46:00

przede wszystkim,żeby ta dieta zadziałała, to musisz przede wszystkim przestać używać aspartamu (jeśli go używasz w ogóle). Co to jest aspartam i jakie rujnujące właściwości ma polecam poczytać [blog.glamour.pl]

Autor: etora10 (IP zapamiętane)
Data: 09 mar 2017 - 22:22:26

Dokładnie aspartam wcale nie jest taki zły, to wszystko to nagonka przez media, w gruncie rzeczy aspartam to cudowny zamiennik zdrowotny i odchudzający smiling smiley
Zachęcam do lektury [natemat.pl]

Autor: kasper12 (IP zapamiętane)
Data: 13 mar 2017 - 11:00:55

jeżeli chodzi o zabieg odchudzania to ja ju chyba sie poddaje bo nie mam siły

Autor: Malpeczko (IP zapamiętane)
Data: 28 mar 2017 - 08:29:05

Hej postanowiłam przejść na dietę. Za pół roku mam weselę przyjaciółki. Będą tam moi znajomi jeszcze z gimnazjum, których nie widziałam z 10 lat. Chcę się im pokazać z jak najlepszej strony. Wiem, że na początku trzeba oczyścić organizm. Koleżanka poleciła mi [www.cvsklep.pl] i jestem ciekawa co sądzicie o tym produkcie. Czy lepiej zamiast tabletek przejść na dietę oczyszczającą organizm?

Autor: Antek76 (IP zapamiętane)
Data: 28 mar 2017 - 12:48:52

Faktycznie, prawidłowa suplementacja może bardzo dobrze wpłynąć na stan Waszego organizmu. Wystarczy wspomnieć o suplemencie Inofem dla kobiety, by uświadomić wielu osobom, ile korzyści może nieść za sobą suplementacja. Wiem, że jeśli macie objawy PCOS, które opisane są w [www.inofem.pl] to warto włączyć do diety Inofem.

Autor: Samuela30 (IP zapamiętane)
Data: 31 mar 2017 - 18:59:31

Ja nie wierzę w działanie suplementów na odchudzanie. Moim zdaniem trzeba szukać sprawdzonych metod i przede wszystkim zdrowych. W tym roku wybieram się na skuteczne oczyszczanie przed wakacjami. W Primavera Jastrzębia Góra nad morzem można wykupić taki pakiet detox oczyszczanie. To pakiet zawierający dietę, ćwiczenia i program oczyszczający oparty na naturalnych składnikach. Dokładny opis możecie znaleźć na stronie [www.primaveraspa.pl] . Myślę, że pod kontrola fachowców uda mi się zrzucić nadprogramowe kilogramy i poprawić kondycję organizmu.

Autor: zienia (IP zapamiętane)
Data: 03 kwi 2017 - 11:16:40

Ja ostatnio czytałam, że na odchudzanie dobra jest hipnoza. Nigdy czegoś takiego nie próbowałam ale po przeczytaniu tej oferty [psychoterapeuta-rzeszow.com.pl] chyba się zdecyduję.

Autor: pergru (IP zapamiętane)
Data: 03 kwi 2017 - 14:51:49

Ja polecam pić białko! Fajna i nie drgoa rzecz, a dużo daje!

Autor: marusiek (IP zapamiętane)
Data: 07 kwi 2017 - 19:12:57

Ja widze po sobie nie da sie szybko schudnac nie robiac sobie tym krzywdy :/ mi dietetyczka to wyjasniła- dlaczego mam problemy z wyproznieniem nawet jak niewiele jem.Poleciła Discopeg 10g i faktycznie od razu zrobiło się lżej smiling smiley reguła jest taka czesto a mało a nie inaczej smiling smiley JA jadłam raz dziennie i to rozregulowało mój metabolizm

Autor: proper12 (IP zapamiętane)
Data: 08 kwi 2017 - 19:05:25

Ja z takich rzeczy stosuje jedynie białko smiling smiley

Autor: Portia_Loca (IP zapamiętane)
Data: 12 kwi 2017 - 11:07:24

naturalne suplementy, zróżnicowana dieta, ruch to klucze do sukcesu. Jeśli do tego dojdzie jeszcze silna motywacja to sukces murowany.

Autor: Dasior (IP zapamiętane)
Data: 16 kwi 2017 - 22:00:08

Polecam dużo biegać, robić interwały oraz zadbać o zdrową i zbilansowaną diete smiling smiley

Autor: gierautos (IP zapamiętane)
Data: 25 maj 2017 - 19:25:32

wiecie co wydaje mi się że ta suplementacja jest tylko jakimś uzupełnieniem i nie ma magicznej tabletki która sprawi że schudniemy. Modelowanie i wyszczuplanie sylwetki to proces. Ja uważam że warto postawić na medycynę estetyczną w tym względzie [www.beauty4ever.pl] zobaczcie tutaj jakie są metody, jestem zdania że warto to wykorzystać jeżeli medycyna estetyczna daje takie możliwości.

Autor: pietruszka55 (IP zapamiętane)
Data: 20 cze 2017 - 09:07:34

Dieta to trochę mało. Najlepiej połączyć dietę z ćwiczeniami. Wtedy odchudzanie ma największy sens. Polecam Wam takie rozwiązanie jak fitness 24. Każdy znajdzie dla siebie trening bo wybór jest bardzo duży.

Autor: perry (IP zapamiętane)
Data: 22 cze 2017 - 13:39:55

nom, sama dieta może nie dać nam szybkich efektów jednak na pewno jest zdrowsza, niż brak diety winking smiley jeżeli chodzi o suplementy, myslę, że warto sięgać po takie np na bazie zielonej herbaty, która przyspiesza spalanie tłuszczu [therm-line.com] te zawierają też wiele innych składników, dzięki którym łatwiej pozbyć się tłuszczu. Myślę, że jeszcze dodać ćwiczenia i efekty przyjdą szybciej niż się można spodziewać

Autor: Kreolski (IP zapamiętane)
Data: 22 cze 2017 - 14:05:05

Ja to miałem przejścia z dietą. Na szczęście znalazłem coś takiego jak catering dietetyczny. Trudno jest samemu przygotowywać dietetyczne dania, bo wszyscy wiemy, że są one dość wymagające. Gdyby nie catering dietetyczny (a konkretniej: [dietykieta.pl]) to bym sam nie dał rady.

Autor: kaznodzieja (IP zapamiętane)
Data: 22 cze 2017 - 15:20:18

Ja żadnych suplementów nie biorę i brać nie zamierzam.

Idˇ do strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.