AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Jak ukryć krzywe nogi?
Autor: uopsior22tv (IP zapamiętane)
Data: 08 gru 2016 - 14:37:48

zawsze jakoś nie zważałam na mój wygląd, ubierałam się na luzie, często mówiono że jestem taką "chłopczycą". Od ponad roku jestem z moim ukochanym i on czasem zwracał mi uwagę że mogłabym ubierać się bardziej kobieco. I owszem dużo rzeczy wyrzuciłam ze swojej szafy, pojawiło się więcej kolorowych ciuchów. Chciałabym jeszcze maksymalnie być kobieca, bo gdy założę jakieś obcisłe leginsy to mój luby jest zachwycony i owszem teraz chodzę już tylko w leginsach a on zawsze mówi że dzięki niemu wyglądam jako kobieta grinning smiley chciałabym też zacząć nosić więcej butów na obcasie i spódniczek ale moje nogi nie są idealne, i niezbyt dobrze to wygląda gdy mam na sobie krótką spódnicę przed kolano i szpilki. Może nie aż tak dobitnie ale są krzywe troche... yawning smileyops: jak się uierać żeby było kobieco a jednocześnie żeby nie było widać tej "krzywości"

depilacja laserowa gdańsk

Re: Jak ukryć krzywe nogi?
Autor: mirkaa1 (IP zapamiętane)
Data: 15 lis 2017 - 09:20:21

Poczytaj sobie może jakieś modowe poradniki na temat tego jak dobrać sukienkę czy spodnie do figury. A jeśli na przykład chodzisz w jeansach to duży wybór naprawdę różnych fasonów damskich spodni znajdziesz tutaj.

Autor: result33 (IP zapamiętane)
Data: 20 lis 2017 - 12:47:49

Niestety, ale to kompletnie nie jest moja dziedzina. Dlatego też nie jestem w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...

Autor: krystiann578 (IP zapamiętane)
Data: 20 lis 2017 - 15:04:49

Ciekawa sprawa z tymi krzywymi nogami, ostatnio u siebie coś takiego zauważyłem, muszę zajrzeć na te modowe poradniki i poczytać o tym. Dzięki za wskazówki !

kurs adr

Autor: kaznodzieja (IP zapamiętane)
Data: 21 lis 2017 - 18:51:11

Można je amputować

Autor: jacklynnvern (IP zapamiętane)
Data: 10 sty 2018 - 08:36:40

Autor: atmdomino (IP zapamiętane)
Data: 18 sty 2019 - 08:52:35

Autor: wiola.pik (IP zapamiętane)
Data: 15 lut 2019 - 13:50:42

Może zakładać częściej dłuższe spódnice? Niektóre też potrafią być bardzo kobiece.

[esentire.pl]

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.