AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Kolorowa pościel
Autor: kosmawera86 (IP zapamiętane)
Data: 24 lis 2016 - 14:59:19

Czy kupilibyście do sypialni pościel w jakichś ostrych barwach? Mąż uparł się na czerwoną, ale ja mam obawy, czy w ogóle w takiej pościeli zdołałabym zasnąć.

Re: Kolorowa pościel
Autor: joma82 (IP zapamiętane)
Data: 25 lis 2016 - 10:25:45

Tak, oczywoście smiling smiley Osobiście przymierzamy się do takiej, bo bardzo nam pasuje do wystroju sypialni smiling smiley

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2016-11-25 10:26 przez joma82.

Autor: profrun (IP zapamiętane)
Data: 28 lis 2016 - 14:51:35

Tak moim zdaniem to bardzo ładnie wygląda

Autor: KatarzynaKj (IP zapamiętane)
Data: 07 gru 2016 - 16:56:50

Dzisiaj tak na dobrą sprawę wybór tego typu produktów mamy bardzo duży i co jak co, ale kolorowa pościel to zawsze świetna opcja. Przy czym duży wybór tego rodzaju produktów można znaleźć na [homlando.com] . Wprawdzie portal ten niedawno powstał, ale już można znaleźć tam całe mnóstwo mebli, tekstyliów domowych, jak również przepięknych dodatków.

Autor: devinik (IP zapamiętane)
Data: 08 gru 2016 - 11:34:28

Osobiście bardzo lubię pościel w żywych kolorach smiling smiley I nie przeszkadza mi to we śnie grinning smiley

Autor: profrun (IP zapamiętane)
Data: 16 sty 2017 - 15:17:12

Ja mam pościel w żywych kolorach i też nie mam problemów z zasypianiem

Autor: qu_mag (IP zapamiętane)
Data: 16 sty 2017 - 21:48:04

Ja wolę stonowane barwy, ale kolor nie powinien przeszkadzać

drukarnia wielkoformatowa

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-02-06 19:57 przez qu_mag.

Autor: tinaz (IP zapamiętane)
Data: 19 sie 2017 - 09:10:27

Autor: pieknyolek (IP zapamiętane)
Data: 09 wrz 2019 - 14:58:48

Serdecznie polecam pościele ze strony https://www.lamilani.pl/pl/c/Komplety-Bawelniane/66

Autor: klementynka37 (IP zapamiętane)
Data: 11 wrz 2019 - 10:19:45

U mnie pościel jest w kolorze niebieskim z kwiatami. Dla mnie kolor pościeli nie ma znaczenia. Już od kilku lat nie śpimy w tradycyjnej białej pościeli.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.