AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
W co inwestować i gdzie ??
Autor: minina123 (IP zapamiętane)
Data: 21 lis 2016 - 13:42:55

Witajcie od pewnego czasu chcę zakupić działkę ale nie wiem czy to dobra inwestycja, czy zakup działki u tej firmy [nieruchomosci-komercyjne.info] będzie dobrym pomysłem na przyszłość, czy ktoś z Was miał już takie dylematy i doświadczenie ? Jeśli tak to proszę wypowiedzcie się smiling smiley

Re: W co inwestować i gdzie ??
Autor: wieniec45 (IP zapamiętane)
Data: 22 lis 2016 - 22:23:31

przede wszystkim inwestuj w nieruchomości, dokładnie np u takiej firmy jak [nieruchomosci-bez-posrednikow.com.pl]
Wyglądają na realnych, a propozycji mają tyle,że chyba nie ma możliwość, żeby czegoś nie kupić lub nie wynająć smiling smiley

Autor: Tegies (IP zapamiętane)
Data: 14 gru 2016 - 09:21:46

Ja inwestuje w mieszkania do remontu. Kupuję je najczęściej na http://nieruchomosci-bytom.pl/, remontuje i sprzedaję z zyskiem.

Autor: kluwers (IP zapamiętane)
Data: 15 gru 2016 - 13:38:43

Specjalista ds. inwestowania opublikował ostatnio ciekawy artykuł na publikacje.webuje.pl - polecam sprawdzić. winking smiley

Autor: marzenloka (IP zapamiętane)
Data: 15 gru 2016 - 19:05:41

A może fundusze inwestycyjne? To dość bezpieczny sposób na pomnażanie pieniędzy.

Autor: profrun (IP zapamiętane)
Data: 16 gru 2016 - 14:51:46

W nieruchomości zawsze warto inwestować

Autor: Adin23 (IP zapamiętane)
Data: 18 gru 2016 - 17:47:48

Zerknij sobie na program [www.grunttozysk.pl] - w ramach projektu można od nich odkupić atrakcyjnie położone działki, zwykle rolne więc tańsze i po przekształceniu chociażby odsprzedać z zyskiem. Na stronie masz opis programu i warunki, a także kalkulatory na których sprawdzisz ile można zarobić na takiej inwestycji.

Autor: devinik (IP zapamiętane)
Data: 19 gru 2016 - 14:58:21

W co inwestować? Inwestujcie w siebie smiling smiley Rozwój i zdobywanie nowej wiedzy zawsze się opłaci smiling smiley

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2016-12-19 14:58 przez devinik.

Autor: mariolina (IP zapamiętane)
Data: 20 gru 2016 - 00:01:56

Jedną z bezpieczniejszych inwestycji jest zakup złota i wcale nie trzeba mieć jakichś wielkich funduszy, bo wiele osób od razu widząc złoto ma na myśli skarbiec ze sztabkami. A przecież można zacząć od mniejszej formy, czyli monet bulionowych. Dla chętnych dodaję link do katalogu Mennicy Polskiej: [www.mennica.com.pl] - można sobie zobaczyć jak to wygląda

Autor: alfredszklar (IP zapamiętane)
Data: 21 gru 2016 - 00:08:30

W nieruchomości bo są pewne i zawsze to jakiś trwały majątek, który trudno stracić.

Autor: viki397 (IP zapamiętane)
Data: 23 gru 2016 - 20:06:26

Adin23 a gdzie można się zgłosic, by zainwestowac w te działki? Czy na formularzu online na tej stronie? Bardzo fajna jest ta propozycja, a z tego co wiem, w ostatnich latach grunty rolne sporo zyskały na wartości.

Data: 27 gru 2016 - 09:23:26

Ja póki co inwestuję w firmę. Otwarliśmy sklep ze sprzętem narciarskim. Wykonaliśmy karty plastikowe dla naszych stałych klientów i teraz liczymy tylko na śnieg i cykliczne zakupy smiling smiley

Autor: Markotna (IP zapamiętane)
Data: 27 gru 2016 - 14:11:56

Najlepiej inwestować w nieruchomości!

Autor: anazawa (IP zapamiętane)
Data: 31 sty 2017 - 09:49:31

Zgadzam się, najlepiej inwestować w nieruchomości. Kilka lat temu zainwestowałam w mieszkanie na wynajem. Inwestycję uważam za udaną, dochody z wynajmu są naszą trzecia pensją smiling smiley Jednak wiąże się to z pewnymi obowiązkami i załatwianiem formalności, dlatego zdecydowalismy się na pomoc firmy [www.k2assetmanagement.pl]. Nie muszę już załatwiać spraw związanych z wynajmem - wszystko robi za mnie firma.

Autor: ania_green (IP zapamiętane)
Data: 01 lut 2017 - 07:52:25

Inwestowanie w nieruchomości jest opłacalne.
Można przy nadmiarze wolnych środków zainwestować w mieszkanie i je wynajmować.'Jeśli chodzi o miejsce to moim zdaniem takie nowe mieszkania pruszcz gdański na kameralnym osiedlu Brama Żuław.

Autor: Marko87 (IP zapamiętane)
Data: 01 lut 2017 - 11:02:43

Myślę, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w... samego siebie smiling smiley

Autor: KatarzynaKj (IP zapamiętane)
Data: 01 lut 2017 - 14:55:27

Możliwości w zakresie inwestowania mamy dzisiaj bardzo dużo. Przy czym oczywiście nie każdego z nas stać na zakup nieruchomości, bądź też złota. Dlatego też na pewno idealną opcją w zasadzie dla każdego, mogą okazać się lokaty. Jeżeli prześledzimy ten ranking http://www.ideabank.pl/ranking-lokat-bankowych , zobaczymy że każdy z nas znajdzie idealną dla siebie opcję tego rodzaju.

Data: 08 lut 2017 - 08:36:31

Zatrudnij profesjonalnych doradców od PR (sporo osób poleca tych http://www.bestbrandspr.pl). Z dobrym wizerunkiem będzie lepiej odbierany przez potencjalnych inwestujących.

Autor: Paszczak19 (IP zapamiętane)
Data: 13 lut 2017 - 09:19:40

Ja póki co inwestuję po przez wydawanie pieniędzy na moje zachcianki smiling smiley Ostatni mój zakup to szafa jak z tej stronki http://szafygarazowesolar.pl. Zakup trafiony smiling smiley

Autor: Roksik (IP zapamiętane)
Data: 19 lut 2017 - 20:09:57

Widzę daleko zaawansowaną dyskusję w tematach finansowych. Może wiec warto zweryfikować swoją wiedzę małym testem z tej tematyki https://kapitalni.org/pl/quizy .
Czy ktoś z was wie na jakiej karcie można zrobić debet i korzystać z niej mimo braku środków finansowych?
1) na karcie debetowej
2) ma karcie kredytowej
Na której z tych kart dostaniecie za to nagrodę, a na której karę za brak robienia zakupów.

Autor: gryps (IP zapamiętane)
Data: 25 lut 2017 - 09:07:48

A czy ktoś z Was inwestował na giełdzie? To może okazać się świetną inwestycją tylko troszkę się na tym trzeba znać, to jest akurat święta prawda smiling smiley Przeczytajcie sobie zatem [www.tms.pl] Platforma Forex daje duże możliwosci dla prywatnych przedsiebiorców.

Autor: mirkaa1 (IP zapamiętane)
Data: 20 kwi 2017 - 12:23:59

mariolina Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jedną z bezpieczniejszych inwestycji jest zakup
> złota i wcale nie trzeba mieć jakichś wielkich
> funduszy, bo wiele osób od razu widząc złoto ma na
> myśli skarbiec ze sztabkami. A przecież można
> zacząć od mniejszej formy, czyli monet
> bulionowych.

Ok a powiedz mi gdzie najlepiej sprzedać takie złote monety jak już chcemy odzyskać gotówkę. Używasz może stron tego typu [skup.zlota.pl] czy sprzedajesz złoto jakoś inaczej?

Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 24 maj 2017 - 23:09:51

Coraz więcej ludzi interesuje się opcjami binarnymi, więc warto pójść tą drogą. Na stronie [www.binary-options-4all.org] możesz poczytać na ten temat. Dowiedz się dlaczego ludzie to wybierają, o co w tym chodzi, oraz jak zacząć.

Autor: kaznodzieja (IP zapamiętane)
Data: 27 cze 2017 - 14:20:58

A wiecie w co nie inwestować? Bo ja wiem i mogę Was przestrzec. Jedno słowo - polisolokata. Taką inwestycję lepiej sobie darować. A dlaczego? Poczytajcie tutaj http://www.kinvictus.pl/polisolokata/, wszystko jest dokładnie i przystępnie wyjaśnione.

Autor: tinaz (IP zapamiętane)
Data: 24 sie 2017 - 03:09:39

Autor: Mozza (IP zapamiętane)
Data: 19 paź 2017 - 12:01:39

Autor: Lydia (IP zapamiętane)
Data: 26 paź 2017 - 10:44:52

Autor: lamaaa (IP zapamiętane)
Data: 26 paź 2017 - 19:09:28

Warto inwestować w fundusze, ja robię to z pomocą [www.viennalife.pl] oni mają platformę funduszy, mogą też doradzić w kwestii oszczędzania oraz lokowania pieniędzy. Fundusze to dobre rozwiązanie z tego względu, że można inwestować na różnych rynkach, także ryzyko jest mniejsze, ale oczywiście trzeba się znać na rzeczy.

Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 01 lis 2017 - 06:29:04

Ja to widzę tak, że zawsze warto zainwestować we własny biznes. Trzeba mieć dobry biznesplan i namiary na jakieś rozwiązania informatyczne, które pomogą nam w prowadzeniu takiej firmy. Zresztą poczytajcie sami [www.lm.pl] jeżeli kogoś z Was to interesuje smiling smiley

Autor: malek94 (IP zapamiętane)
Data: 04 lis 2017 - 12:21:59

Ostatnio modne jest inwestowanie w bitcoina ja jednak polecam inwestycje w nieruchomości: http://galeriakoszalin.pl

Idź do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.