AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4
Re: Własny biznes
Autor: jjusti18 (IP zapamiętane)
Data: 30 gru 2017 - 22:17:07

Myślę, że skoro myślisz o własnym biznesie to warto byłoby postawić na system umożliwiający elektroniczny obieg dokumentów... Dlaczego? Ponieważ, jest to zdecydowanie lepsza forma jak tradycyjna, będziesz miał pełną kontrolę nad pismami, zaoszczędzisz czas, a przekaz dokumentów do danych osób będzie o wiele szybszy i pewniejszy. Sama długo się zastanawiałam jak zwiększyć wydajność przepływu informacji i właśnie trafiłam wtedy na firmę [www.primesoft.pl] która zaproponowała mi świetną ofertę. Planuje z niej skorzystać, ponieważ korzyści jakie niesie ich system są naprawdę spore.

Autor: kamilka0 (IP zapamiętane)
Data: 31 gru 2017 - 16:12:46

Ja planuję założyć hurtownie opon, dlatego już teraz zaczynam się rozglądać na regałami na opony . Czy ktoś zna jakieś firmy, które zajmują się produkcją takich regałów?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-01-06 16:27 przez kamilka0.

Autor: Vanessa123 (IP zapamiętane)
Data: 01 sty 2018 - 23:18:48

Ciężka sprawa utrzymać biznes i znaleźć dobry pomysł na niego

Autor: elabarbara (IP zapamiętane)
Data: 16 sty 2018 - 11:31:26

Sklep internetowy to bardzo fajny pomysł .Dobre relacje z klientami pomogą nie tylko utrzymać przy sobie obecnych klientów, ale również znaleźć nowych. ja sporo na ten temat czytała wczoraj na tej stronie [www.wiwar.pl]

Autor: Tegies (IP zapamiętane)
Data: 19 sty 2018 - 08:16:16

Ja myślę o wejściu w interes kosmetyczny. Znalazłem rozlewanie lakierów hybrydowych w której na zamówienie robią dowolną partię różnych kosmetyków z naszym brandem.

Autor: basiaborys90 (IP zapamiętane)
Data: 19 sty 2018 - 16:35:37

ja np. dorabiam sobie robiąc wypieki winking smiley

[chudnij-szybko.pl]

Idź do strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.