AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 4 z 5
Re: Własny biznes
Autor: jjusti18 (IP zapamiętane)
Data: 30 gru 2017 - 22:17:07

......

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-05-15 13:16 przez jjusti18.

Autor: kamilka0 (IP zapamiętane)
Data: 31 gru 2017 - 16:12:46

Ja planuję założyć hurtownie opon, dlatego już teraz zaczynam się rozglądać na regałami na opony . Czy ktoś zna jakieś firmy, które zajmują się produkcją takich regałów?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-01-06 16:27 przez kamilka0.

Autor: Vanessa123 (IP zapamiętane)
Data: 01 sty 2018 - 23:18:48

Ciężka sprawa utrzymać biznes i znaleźć dobry pomysł na niego

Autor: elabarbara (IP zapamiętane)
Data: 16 sty 2018 - 11:31:26

Sklep internetowy to bardzo fajny pomysł .Dobre relacje z klientami pomogą nie tylko utrzymać przy sobie obecnych klientów, ale również znaleźć nowych. ja sporo na ten temat czytała wczoraj na tej stronie [www.wiwar.pl]

Autor: Tegies (IP zapamiętane)
Data: 19 sty 2018 - 08:16:16

Ja myślę o wejściu w interes kosmetyczny. Znalazłem rozlewanie lakierów hybrydowych w której na zamówienie robią dowolną partię różnych kosmetyków z naszym brandem.

Autor: basiaborys90 (IP zapamiętane)
Data: 19 sty 2018 - 16:35:37

ja np. dorabiam sobie robiąc wypieki winking smiley

[chudnij-szybko.pl]

Autor: Mirka344 (IP zapamiętane)
Data: 23 sty 2018 - 13:30:00

Na pewno na rozkręcenie własnego biznesu będzie potrzebne sporo pieniędzy, dlatego zdecydowanie warto już wcześniej pomyśleć o kredycie, jeśli nie dysponujemy akurat wolną gotówką. Sprawdź na przykład tę ofertę [kredytok.pl] , na stronie masz podany przykładowy kredyt, dzięki czemu możesz dokładnie zapoznać się z tym, jak to może wyglądać w Twoim przypadku.

Autor: tamarra (IP zapamiętane)
Data: 25 sty 2018 - 20:55:01

Przyznam szczerze, że prowadzenie własnej działalności to nie jest proste zadanie. Oczywiście wolę prowadzić działalność niż być od kogoś zależna. Aczkolwiek jako pracodawca często zwracam uwagę na to co oferuję rynek, w tym nowe rozwiązania, nowe technologie. Z własnego doświadczenia polecam wam zapoznać się z następującą lekturą: [www.superweb.com.pl] która mniej więcej przybliży wam potrzeby rynku jak i trendy w nim panujące.

Autor: ekstraStaszek (IP zapamiętane)
Data: 26 sty 2018 - 09:27:59

Też o tym myślę, póki co zbieram fundusze, mam kilka pomysłów, ale zanim na coś się zdecyduję to muszę dobrze zbadać rynek, żeby były jakiekolwiek szanse na przetrwanie.

Autor: DawidTeacher (IP zapamiętane)
Data: 26 sty 2018 - 13:50:03

Ja o biznesie czytam od dawna na bardzo fajnej stronie odkladam.pl - można tam znaleźć dobre rady o inwestycjach, walutach i bankach.

Autor: Samuela30 (IP zapamiętane)
Data: 26 sty 2018 - 14:27:48

Ja od zawsze chciałam prowadzić własna kawiarnię. Nawet zrobiłam kurs baristysmiling smiley W tym roku planuję starać się o dofinansowanie i otworzyć małą knajpkę. Właśnie rozglądam się za ekspresem kolbowym - bardzo fajną ofertę ma sklep Multigastro [multigastro.pl] . Chyba zdecyduję się na zakup u nich bo obecnie jest sporo promocji na takie ekspresy.

Autor: rocky77 (IP zapamiętane)
Data: 29 sty 2018 - 10:41:05

A czy ktoś z Was może myślał kiedyś nad założeniem własnego browaru? Przeglądałem niedawno ofertę pewnej firmy na sprzęt piwowarski [s-brewery.eu] i zaciekawiło mnie to dosyć mocno. Tylko teraz jak to się ma w świetle prawa? Pewnie muszę jakieś koncesje też załatwiać tak?

Autor: katpio123 (IP zapamiętane)
Data: 30 sty 2018 - 13:05:57

Czy myślicie, że niedoskonałości wyszukiwarek internetowych cały czas będą wykorzystywane do stosowania metod black hat SEO? Może ktoś wymyśli kiedyś taką, której nie będzie można &#8222;przechytrzyć&#8221;? Takich metod jest całe mnóstwo. Czytam właśnie o nich tu [www.cybertec.pl] Wydaje wam się, że można temu przeciwdziałać?

Autor: HighIT (IP zapamiętane)
Data: 30 sty 2018 - 17:21:51

Ja tam postawilem na kostke brukowa i jestem zadowolony - [malbud.waw.pl]

Autor: Cathy (IP zapamiętane)
Data: 07 lut 2018 - 06:56:46

Autor: sherlyoct789 (IP zapamiętane)
Data: 10 lut 2018 - 14:24:41

Autor: mariolkaa51 (IP zapamiętane)
Data: 12 lut 2018 - 16:25:42

U nas w firmie niedawno pojawiły się fajne szafy z tej oferty [www.wyposazeniegaudia.pl] na kartoteki, dopiero teraz jest do nich szybki dostęp wcześniej leżały na pułkach i nie wiadomo było co gdzie jest.

Autor: aduhe (IP zapamiętane)
Data: 13 lut 2018 - 15:43:10

Bardzo ciekawy temat!

Autor: jjusti18 (IP zapamiętane)
Data: 15 maj 2018 - 13:18:06

Myślę, że skoro myślisz o własnym biznesie to warto byłoby postawić na system umożliwiający elektroniczny obieg dokumentów... Dlaczego? Ponieważ, jest to zdecydowanie lepsza forma jak tradycyjna, będziesz miał pełną kontrolę nad pismami, zaoszczędzisz czas, a przekaz dokumentów do danych osób będzie o wiele szybszy i pewniejszy. Sama długo się zastanawiałam jak zwiększyć wydajność przepływu informacji i właśnie trafiłam wtedy na firmę [www.primesoft.pl] która zaproponowała mi świetną ofertę. Planuje z niej skorzystać, ponieważ korzyści jakie niesie ich system są naprawdę spore.

Autor: majka921 (IP zapamiętane)
Data: 16 maj 2018 - 11:59:10

Dobrą opcją może też być biznes związany ze sprzedażą suplementów diety. Zastanawialiście się kiedykolwiek nad taką opcją? Jeśli nie to może warto? Zapoznajcie się z ofertą firmy [tantus.pl]. Tam znajdziecie wszystkie potrzebne informacje.

Autor: pietruszka55 (IP zapamiętane)
Data: 23 maj 2018 - 08:11:45

Wszystko zależy też od tego, w jakiej branży prowadzicie swój biznes. Pamiętajcie o tym, aby dobrze go wyposażyć. I tak na przykład jeśli wysyłacie dużo korespondencji to może Wam się przydać kopertownica cennik. Polecam się zastanowić nad takim rozwiązaniem.

Autor: sendok (IP zapamiętane)
Data: 28 maj 2018 - 22:00:55

Autor: Endriu0 (IP zapamiętane)
Data: 14 cze 2018 - 12:19:35

Kiedy prowadzi się własny biznes, to często trzeba organizować różne spotkania z kontrahentami. Wypada wówczas wybrać odpowiedni lokal, aby warunki były sprzyjające interesom i podejmowaniu ważnych decyzji. Robiliście może jakiś event w Restauracji Akademia w Warszawie? To miejsce jest znane z firmowych imprez. Jest podobno bardzo eleganckie i stylowe i to z najlepszą obsługą.

Autor: stefan22aas (IP zapamiętane)
Data: 01 lip 2018 - 12:15:14

W tym kraju prowadzenie własnego biznesu jet bardzo trudne.Z początku jak tworzyłem swój biznes spałem tylko kilka godzin.

Idˇ do strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 4 z 5

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.