AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE


Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 2 z 5
Re: Własny biznes
Autor: bizo (IP zapamiętane)
Data: 22 mar 2017 - 15:10:09

Można łatwo zrobić biznes jak ma się głowę na karku

http://dabrowka.com.pl
Linea sp. z o.o. Dopiewiec
ul. Promenada 5

Re: Własny biznes
Autor: Tomasz798 (IP zapamiętane)
Data: 24 mar 2017 - 15:21:51

I tak i nie. Jeśli ma się głowę na karku i wie się, w co inwestować, to faktycznie szanse na powodzenie biznesu są dużo większe. Na pewno warto zainteresować się systemem [rfid.zone] który dzięki zastosowaniu chipów pozwala na optymalizacje podejmowanych w ramach przedsiębiorstwa ruchów. Na pewno trzeba wziąć to pod uwagę, jeśli myśli się o założeniu rentownego biznesu.

Re: Własny biznes
Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 31 mar 2017 - 10:55:01

Prowadzenie własnego biznesu nie jest prostą sprawą. Przede wszystkim trzeba mieć na niego plan, pieniądze i dobrych pracowników. W tym ostatnim pomagają firmy, które ich za nas wyszukują. Tutaj: http://4change.pl/portfolio/hydromet/ możecie przeczytać o jednej z takich akcji, w ramach właśnie takiej usługi. Wchodząc na stronę możecie znaleźć takze wiele szkoleń, przydatnych zarówno w małych, jak i dużycyh przedsiębiorstwach.

Re: Własny biznes
Autor: Balak (IP zapamiętane)
Data: 02 kwi 2017 - 20:38:17

Własna firma to potencjalnie wyższe dochody, lecz jednocześnie większe ryzyko i większe nerwy. NA początek trzeba przemyśleć czego w ogóle chce się od życia zanim zabierze się za realizację celów.

Re: Własny biznes
Autor: KatarzynaKj (IP zapamiętane)
Data: 03 kwi 2017 - 10:59:15

Mój kuzyn od jakiegoś czasu prowadzi firmę budowlaną. Kieruje budową domów, ma pod sobą ekipę ludzi a od finansów ma księgową. Wydawałoby się że wszystko jest ok, w momencie kiedy musiał wynająć biuro. Przez kilka dni przeszukiwał internet aby znaleźć odpowiednie meble biurowe . W końcu znajomy podesłał mu link do Efekt Style, gdzie zalazł duży wybór mebli. Firma posiada fachową wiedzę z zakresu aranżacji pomieszczeń biurowych, dzięki temu możemy być pewni że nasze miejsce pracy będzie nie tylko eleganckie ale także ergonomiczne.

Re: Własny biznes
Autor: uczniak92 (IP zapamiętane)
Data: 05 kwi 2017 - 12:57:11

Prowadząc własny biznes często przyjmujemy pracowników. Nie zawsze jest to stałe zatrudnienie. Często korzystamy z umów o dzieło lub zlecenie. Co jest dla nas korzystniejsze? Warto skorzystać z informacji zawartych tu [www.mostwanted.pl]
Jak rozliczać, jakie prowadzić dokumenty i wiele innych ciekawych informacji właśnie tu znajdziecie.

Re: Własny biznes
Autor: Pajda88 (IP zapamiętane)
Data: 23 kwi 2017 - 12:06:59

Biznes działający w internecie powinien opierać się na dobrej nie tylko reklamie ale przede wszystkim na dobrze stworzonej stronie internetowej.Powinna być przejrzysta i czytelna a jednocześnie dla odwiedzających łatwa w obsłudze.Żeby taką stronę stworzyć trzeba się na tym dobrze znać.Nie każdy to potrafi.Profesjonalistami jest tutaj ekipa z ofertą na [stronysklepowe.pl]
Można na nich liczyć.

Re: Własny biznes
Autor: Paszczak19 (IP zapamiętane)
Data: 17 maj 2017 - 08:40:06

http://www.placpigal.pl/blog/wp-content/uploads/2017/05/032.jpg

Re: Własny biznes
Autor: alfredszklar (IP zapamiętane)
Data: 17 maj 2017 - 23:39:20

Chyba biznes bankowy to najlepszy sposób na biznes.
Polecam jakiś punk kredytowy.Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-08-24 10:58 przez alfredszklar.

Re: Własny biznes
Autor: Malpeczko (IP zapamiętane)
Data: 18 maj 2017 - 10:56:44

Własny biznes to moje marzenie, ale jakoś nie mam odwagi zrobić tego pierwszego kroku. A za to mój brat miał jej wręcz za nas dwoje. Przez dłuższy czas szukał pracy w SEO marketingu i jakoś nie mógł jej znaleźć. Więc sam je sobie stworzył. Jego firma funkcjonuje już od dwóch miesięcy, ma on jak na razie dwóch pracowników i biuro z [www.officemap.pl] . Wszytsko idzie ku dobremu. Choć ma jak na razie tylko czterech klientów, to i tak jak na dwa miesiące moim zdaniem to dużo.

Re: Własny biznes
Autor: piasnexpl (IP zapamiętane)
Data: 20 maj 2017 - 16:46:00

Własna firma to nie jest rozwiązanie dla każdego. Trzeba dużo wysiłku i zaparcia w tym co się robi. Ja od kilkunastu lat prowadzę swoja firmę zajmującą się Piaskowaniem [www.piasnex.pl] i nie wyobrażam sobie, żeby zajmować się czymś innym.

Re: Własny biznes
Autor: rirka (IP zapamiętane)
Data: 22 maj 2017 - 09:34:28

Każdy biznes, bez względu na specyfikacje powinien dbać o dobre wyszkolenie menadżerów. W tej kwestii dobrze sprawdza się coaching talentów http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparciu-o-mocne-strony/ , który pozwala nieco inaczej spojrzeć na system zarządzania personelem, w rezultacie poprawia relacje międzypersonalne i poprawia efektywność

Re: Własny biznes
Autor: kaznodzieja (IP zapamiętane)
Data: 25 maj 2017 - 12:47:25

A co sądzicie o przemyśle spożywczym? Ta branża chyba nigdy nie traci na popularności, czyż nie? Ludzie coś jeść muszą. Kłopot tylko w tym, że konkurencja jest duża, ale jak się zainwestuje w odpowiednie maszyny http://poradnikowy.net/maszyny-i-urzadzenia-przemyslu-spozywczego-przeglad-przyklady-i-przeznaczenie/, to można z nią rywalizować jak równy z równym.

Re: Własny biznes
Autor: burzaaa (IP zapamiętane)
Data: 25 maj 2017 - 22:04:59

My też otworzyliśmy własny biznes i zajmujemy się czyszczeniem. Sprzęt naprawdę świetnej jakości udało nam się znaleźć tutaj: [obi.pl] . Obi zawsze staje w takich wypadkach na wysokości zadaniasmiling smiley

Re: Własny biznes
Autor: Jubilat (IP zapamiętane)
Data: 26 maj 2017 - 05:16:32

Dla mnie największym problemem przy rozkręcaniu własnego interesu było pozyskanie środków na ten cel. Nie za bardzo wiedziałem jak zabrać się za tematy kredytowe, bo własnych środków prawie nie miałem. Dzisiaj jest trochę łatwiej bo sporo się o tym pisze, zwłaszcza w internecie. Ostatnio trafiłem na ciekawą stronkę [pozyczkinafirme24.pl] , może przejrzenie jej ułatwi komuś podjęcie właściwych decyzji.

Re: Własny biznes
Autor: Marta38 (IP zapamiętane)
Data: 26 maj 2017 - 10:06:53

Przede wszystkim powinniście zastanowić się, jakie narzędzia będą niezbędne dla rozwoju Waszej firmy. Według mnie rzeczą, bez której ciężko dziś wyobrazić sobie skuteczny biznes są zdecydowanie aplikacje webowe. Jeśli jeszcze ich nie macie, to w [www.davinci-studio.com] możecie zamówić je dla swojej firmy. Davinci-Studio to sprawdzony kontrahent, więc śmiało możecie korzystać.

Re: Własny biznes
Autor: kaznodzieja (IP zapamiętane)
Data: 29 maj 2017 - 11:38:04

Przyszła mi do głowy jeszcze jedna dziedzina, w której można spróbować coś ugrać - przemysł motoryzacyjny. To chyba dobra branża, jeśli chce się dotrzeć do jak największej liczby klientów - w końcu w dzisiejszych czasach prawie każdy chce mieć samochód. Żeby jednak móc z powodzeniem konkurować na rynku z innymi, trzeba zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, na przykład takie oto http://www.erg-system.pl/kategoria/skrzynki-do-przemyslu-motoryzacyjnego skrzynki do zastosowań logistycznych.

Re: Własny biznes
Autor: Jakub87 (IP zapamiętane)
Data: 31 maj 2017 - 20:59:07

We własnym biznesie ważna jest też jego reklama... Warto przemyśleć w tej sprawie np. takie gadżety reklamowe [usbprezent.pl]

Re: Własny biznes
Autor: Tomasz798 (IP zapamiętane)
Data: 14 lip 2017 - 14:19:31

Faktycznie, jest wiele kwestii, na które powinno się zwrócić uwagę podczas prowadzenia działalności. Szczególnie istotne są tak drażliwe kwestie jak chociażby reklamacje. Właśnie dlatego warto zawsze przejść kurs [kdkinfo.pl] który przygotowuje Was do tych wyzwań. Najlepiej poczytajcie o jego zaletach i po prostu weźcie w nim udział.

Re: Własny biznes
Autor: Antek76 (IP zapamiętane)
Data: 27 lip 2017 - 14:06:44

Grunt to bez przerwy wprowadzać kolejne innowacje, które pozwolą Wam cały czas być w pełni konkurencyjnym. W dzisiejszych czasach warto też korzystać z takich narzędzi jak [www.finder.pl] które nie tylko dają firmom spedycyjnym optymalizację przejazdów, ale też bezpieczeństwo kierowców i pojazdów. Powinniście nad tym się pochylić.

Re: Własny biznes
Autor: Kierloszaj (IP zapamiętane)
Data: 27 lip 2017 - 17:32:13

W kwestii własnego biznesu polecam też zastanowić się nad tym, w jaki sposób będziesz spotykać się z klientami. Ja polecam biuro wirtualne. Korzystam z oferty [ideaplace.pl] i jestem naprawdę zadowolony. Jest to idealne rozwiązanie dla mnie

Re: Własny biznes
Autor: kaznodzieja (IP zapamiętane)
Data: 28 lip 2017 - 15:14:34

Żeby odnieść sukces we własnym biznesie, trzeba też być osobą reprezentatywną. Prezes firmy musi przecież prezentować się należycie. Warto więc zapoznać się z artykułami tego typu http://baan.pl/modny-prezes-na-spotkaniu-biznesowym/, które powiedzą Wam, jak na przykład powinno się ubrać na spotkanie biznesowe, by zrobić dobre wrażenie.

Re: Własny biznes
Autor: mensja (IP zapamiętane)
Data: 07 sie 2017 - 18:31:53

Co do usprawnienia i lepszego prowadzenia biznesu masz jeszcze opcję w postaci systemów informatycznych. Na stronie [itelligencegroup.com] masz szczegóły, więc jeśli szukasz takich rozwiązań, to myślę, że warto.

Re: Własny biznes
Autor: Kranik (IP zapamiętane)
Data: 07 sie 2017 - 19:08:47

Prowadząc własny biznes warto skupić się na jego rozwoju. W tym celu mogę zaproponować pomoc firmy Blue Oak, która oferuje takie usługi jak wycena spółek czy też doradztwo biznesowe, które na pewno przyda się, kiedy chcemy wznieść nasze przedsiębiorstwo na wyżyny możliwości. Moja firma korzysta z ich usług od pół roku i jesteśmy niezmiernie zadowoleni z jakości ich działań. Polecam smiling smiley

Re: Własny biznes
Autor: Modeleczka (IP zapamiętane)
Data: 07 sie 2017 - 21:17:16

Własny biznes to dobra rzecz, ale trzeba mieć pomysł żeby nie wpakować się w późniejsze problemy, warto rozejrzeć się czy jeśli nasz biznes będzie związany z czymś popularnym, to czy wygramy z dużymi markami. Fajnie o związku marek z wyborem opowiada tutaj [www.youtube.com] Pani Beata Mońka, otworzyło mi to oczy na pewien jakby nie było problem. Nigdy na to w ten sposób nie patrzyłam, a jednak odgórna siła rzeczywiście działała

Re: Własny biznes
Autor: tinaz (IP zapamiętane)
Data: 23 sie 2017 - 07:15:02

Nike Air Max Kids
Nike Air Max Mens
Nike Air Max Womens
Nike Free Mens
Nike Free Womens
Nike Air Jordan Mens
Air Jordan Kids
Nike Air Jordan Womens
Nike Free Kids
2014 Soccers Shoes
Nike Casual Shoes Mens
Nike Womens Heels Shoes
Nike Dunk SB Mens
Basketball Shoes
Nike Lunar Mens
Nike Dunk SB Womens
Nike Casual Shoes Womens
Nike Air Presto Mens
Nike Air Presto Womens
Nike Lunar Womens
Nike Air Shox Mens
Nike Air Shox Womens
Nike Football Boots
Size 14 15 16 Mens Shoes
Nike Cortez Mens
Nike Cortez Womens
Light Up Shoes
Nike Air Jordan
Nike Air Presto
Nike Dunk Heels
Nike Lunar Haze
Nike Pepper Shoes
Nike SB
Adidas Shoes Outlet
Nike Air Max 2017
Basketball Shoes
Nike Air Max
Nike Running Shoes
Nike Shoes for Women
coach satchel clearance
coach purses outlet
Coach bags china
coach city tote
coach crossbody clutch
coach bags and wallets
Coach Bags Value Spree
coach tote bags outlet
coach satchel outlet
coach tote bags on sale
coach accordion zip wallet
Coach outlet sale
Coach Sunglasses
Coach Crossbody Bags Cheap
coach phoebe shoulder bag in pebbled leather
michael kors watch
michael kors outlet
michael kors shoes
michael kors wallet
michael kors backpack
michael kors sandals
michael kors sunglasses
michael kors bags cheap
michael kors handbags sale
michael kors hamilton bag
michael kors shoulder handbag
michael kors handbags online
michael kors shoulder purse
mk bags cheap
mkuker.com
Michael Kors Bags
Michael Kors Handbags
Michael Kors Belts
Michael Kors Shoes
Michael Kors Wallet
Michael Kors Watches
Michael Kors Jewelry
Luxury Bags

Re: Własny biznes
Autor: Michael_Jack (IP zapamiętane)
Data: 25 sie 2017 - 03:58:23

Abe on the school michael kors bags cheap scandal to accept the Congress questioned michael kors handbags sale the people asked Abe to step down
Prime Minister Shinzo michael kors hamilton bag Abe (in) in the House of Representatives in New Nike Shoes Japan to accept the question. TOKYO (Reuters)Nike Air Max 2017 - Japanese Prime Minister Shinzo nike air jordans shoes for sale Abe accepted the question again,Nike Air Foamposite One but the review Air Jordan 26 has not yet made any real progress.Nike shoes sale Hundreds of Japanese people held a rally before the Nike Air Max congress and asked Abe nike lunar running shoes to step down immediately.Nike Air Max 90 Japan's House of Representatives Budget Committee on michael kors shoulder handbag the same day to review the Gakuen scandal,Nike Air Max Flyknit Abe and the former Nike kids kobe shoes Ministry of Science michael kors clothing mens and Technology Deputy mk wallets officials before Chuanxi Ping,Air Jordan 13 Abe assistant and Quan Yang and other scandal key figures appeared in the Council.coach backpack outlet store The parties did not make any real progress.Nike Shoes for Women About 12 o'clock Adidas Superstar local time, hundreds of people came to Congress,coach satchel outlet for the plus school scandal michael kors handbags online and other Abe government involved in Coach cases a series of issues to protest.Adidas Shoes Outlet They held the slogan of 'Completely Identifying the Gardening Parks' and shouting slogans of 'Adidas Yeezy 750 Boost Abe immediately stepped down'.michael kors watch Fukuyama Tetsuro,Nike Air Max TN Acting Director mk men's bags of the DPRK's Nike Free Run largest opposition party, Nike Air Max 87 said at the rally that the Abe government was unaware of the day's deliberations.Coach bags 2017 Japanese nationals believe that the Prime Minister's Nike Kobe AD 10 residence and the Coach Accessories plus school scandal coach handbags for sale can not get away,Kids Shoes Abe's support rate will Nike Jordan Shoes be below the 30% mark.Adidas Originals July 24, in Tokyo,michael kors coats Japan, Prime Minister Shinzo Nike Air Max 95 Abe in the House of Representatives in Nike Free 6.0 Japan to accept the question.Nike Free 5.0 Running Shoes Xinhua News Agency reporter Nike Free 5.0 V4 Ma Ping said that coach trifold wallet the ruling party Liberal Democratic coach wallet outlet Party in the Tokyo parliamentary nike air foamposite pro elections in the defeat,coach canvas tote the people of the Abe nike zoom shoes government criticism is coach crossbody sale escalating,Basketball Shoes and Abe appeared in the council NIKE AIR MAX 90 can not quell the criticism of the public,Nike Kobe AD 9 Will only make it intensified.michael kors shirts The Japanese Shoes Outlet Congress has examined the Nike Free Gardening scandal on the 10th of this month,Light Up Shoes but has not made any real progress.Nike Air Pegasus 83 At that time abroad visit Abe did not Michale Kors Bags attend the deliberations,Nike Kevin Durant 7 was criticized for Nike shoes max lack of sincerity to explain Nike Free Running Shoes to the people.Nike Air Foamposite Pro As the recent Abe Cabinet support rate has fallen below 30%, in order to retain public opinion, Abe agreed to appear on the 13th Council, Nike James Lebron 12 plus school scandal and other Adidas Yeezy Boost 350 issues to accept Coach bags 2017 the question.michael kors women's shoes Japan's 'Daily News' announced the latest poll on the 23rd,Michael Kors Men's bags Abe's cabinet michael kors kids shoes support rate michael kors clothing discount has dropped to 26%,Nike Running Shoes once again refresh Abe once again since the ruling cheap nike air max shoes rate of the lowest record. 'Nike Heels Boots Asahi Shimbun' revealed in Nike Kobe 9 Low May this year that some of the documents were coach handbags vintage suspected of being coach hobo bags coach tote bags on sale clearance a document of the nike sb dunks Ministry of Education,Nike Air Max 2016 Culture, Sports, Science and Technology,Coach Jewelry which included plans to use the 'COACH Luggage Bags National Strategic Special Zone' as a new Nike air force director of nike lebron shoes the College of Veterinary Medicine.Nike Air Foamposite Materials said that the process of accelerating Coach bags 2016 the advance of the new Veterinary College was 'Nike Lunar Haze instructions from nike free running shoes the top of the residence.'Nike Air Max

Re: Własny biznes
Autor: dominogokil (IP zapamiętane)
Data: 25 sie 2017 - 04:14:31


Re: Własny biznes
Autor: Michael_Jack (IP zapamiętane)
Data: 29 sie 2017 - 09:58:26

Abe on the school michael kors bags cheap scandal to accept the Congress questioned michael kors handbags sale the people asked Abe to step down
Prime Minister Michael kors factory outlet Shinzo michael kors hamilton bag Abe (in) in Nike Free Running Shoes the House of Representatives in New Nike Shoes Japan to accept Nike Air Jordan 28 the question. Nike Shox R2 TOKYO (Reuters)Nike Air Max 2017 - Japanese Prime Minister Shinzo nike air jordans shoes for sale Abe accepted the question again,Nike Air Foamposite One but the review Air Jordan 26 has not yet made any real progress.Nike shoes sale Hundreds of Japanese people held a rally before the Nike Air Max congress and asked Abe nike lunar running shoes to step down immediately.Nike Air Max 90 Japan's House of Representatives Budget Committee on michael kors shoulder handbag the same day to review the Gakuen scandal,Nike Air Max Flyknit Abe and the former Nike kids kobe shoes Ministry of Science michael kors clothing mens and Technology Deputy mk wallets officials before Chuanxi Ping,Air Jordan 13 Abe assistant and Quan Yang and other scandal key figures appeared in the Council.coach backpack outlet store The parties did not make any real progress.Nike Shoes for Women About 12 Michael Kors Shoulder Bags o'clock Adidas Superstar local time, Nike Air Jordan 13 hundreds of people came to Congress,coach satchel outlet for the plus school scandal michael kors handbags online and other Abe government involved in Coach cases a series of issues to protest.Adidas Shoes Outlet They held the slogan of 'Completely Identifying the Gardening Parks' and shouting slogans of 'Adidas Yeezy 750 Boost Abe immediately stepped down'.michael kors watch Fukuyama Tetsuro,Nike Air Max TN Acting Director mk men's bags of the DPRK's Nike Free Run largest opposition Michael Kors Devon Shoulder Bags party, Nike Air Max 87 said at the rally that the Abe government was unaware of the day's deliberations.Coach bags 2017 Japanese nationals believe that the Prime Minister's Nike Kobe AD 10 residence and the Coach Accessories plus school scandal coach handbags for sale can not get away,Kids Shoes Abe's support rate Cheap Michael Kors Fulton Satchles will Nike Jordan Shoes be below mk bag price malaysia the 30% mark.Adidas Originals July 24, in Tokyo,michael kors coats Japan, Prime Nike Shoes Outlet Minister Shinzo Nike Air Max 95 Abe in the Michael Kors Backpacks Sale House of Bags outlet online store Representatives in Nike Free 6.0 Japan to accept the question.Nike Free 5.0 Running Shoes Xinhua News Agency reporter Nike Free 5.0 V4 Ma Ping said that coach trifold wallet the ruling party michael kors iphone case outlet Liberal Democratic coach wallet outlet Party in the Tokyo parliamentary nike air foamposite pro elections in the defeat,coach canvas tote the people of the Abe nike zoom shoes government nike free shoes mens criticism is coach crossbody sale escalating,Basketball Shoes and Abe appeared in the council NIKE AIR MAX 90 can not quell the criticism of the public,Nike Kobe AD 9 Will only make it intensified.michael kors shirts The Japanese Shoes Outlet Congress has examined the Nike Free Gardening scandal on the 10th of this month,Light Up Shoes but has not made Micheal kors Cynthia mini any real progress.Nike Air Pegasus 83 At that time abroad Michael kors on sale visit Abe did not Michale Kors Bags attend the Nike Air Jordan CDP deliberations,Nike Kevin Durant 7 was criticized for Nike shoes max lack of sincerity michael kors accessories outlet to explain Nike Free Running Shoes to the 2015 Mk Bags people.Nike Air Foamposite Pro As the recent Abe Cabinet support rate has fallen below 30%, in order to retain public opinion,michael kors clutch cheap Abe agreed to appear on the 13th Council, Nike James Lebron 12 plus school scandal and other Adidas Yeezy Boost 350 issues to accept Coach bags 2017 the question.michael kors women's shoes Japan's 'Daily News' announced michael kors jewelry discount the latest poll on the 23rd,Michael Kors Men's bags Abe's cabinet michael kors kids shoes support rate michael kors Cheap Michael Kors Satchels clothing discount has dropped Nike Air Max 2010 to 26%,Nike Running Shoes once again refresh michael kors hair curler Abe once again Cheap Michael Kors Satchels since the ruling cheap nike air max shoes rate of the Michael kors satchel Medieum lowest record. 'Nike Heels Boots Asahi Shimbun' 2015 Mk Bags revealed in Nike Kobe 9 Low May this year that some Michael Kors Bag of the documents were coach handbags vintage suspected of being coach hobo bags coach tote bags on sale clearance a document of the nike sb dunks Ministry of Education,Nike Air Max 2016 Culture, Sports,Nike Free 3.0 V2 Science and Nike Air Jordan 15 Technology,Coach Jewelry which included plans michael kors clutch sale to use the 'COACH Luggage Bags National Strategic Special Zone' as a new Nike air force director of nike lebron shoes the College 2015 Mk Naomi Satchles of Veterinary Michael Kors Chelsea Shoulder Bags Medicine.Nike Air Foamposite Materials said that the process of accelerating Coach bags 2016 the advance of the michael kors backpack sale new Veterinary College was 'Nike Lunar Haze instructions from nike free running shoes the top of 2015 Mk Selma Satchles the residence.'Nike Air MaxZmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-08-29 10:17 przez Michael_Jack.

Re: Własny biznes
Autor: Zitanche (IP zapamiętane)
Data: 29 sie 2017 - 20:07:06

Własna firma to przede wszystkim masa obowiązkuw, oraz budowanie pozytywnych relacji z innymi firmami, a także własnymi pracownikami. Jak pisza w tym artykule [brief.pl] należy pamiętać o tym aby na bierząco budować swoją pozytywną opipnie jako pracodawcy w internecie i ja sam już się o tym przekonałem.

Idˇ do strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 2 z 5


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.