AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE


Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: Własny biznes
Autor: gierautos (IP zapamiętane)
Data: 30 sie 2017 - 00:57:09

Powiem Wam że wiele informacji odnośnie działalności można znaleźć na blogu . Generalnie firma to wiele własnej pracy i zaangażowania, często na początku niemiarodajnego i nieopłacalnego, ale ciężka praca popłaca uwierzcie.

Re: Własny biznes
Autor: Emeryk22 (IP zapamiętane)
Data: 30 sie 2017 - 22:43:22

Zakładając włsną firmę może warto pomyśleć o aktywowaniu przelewy online? Ja znalazłem juz dostawcę tych usług. Jest to firma eService. POLECAM !Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-08-30 22:43 przez Emeryk22.

Re: Własny biznes
Autor: viki397 (IP zapamiętane)
Data: 01 wrz 2017 - 18:48:45

A ja uważam,że każdy pomysł na biznes jest dobry jeśli wiemy jak się za niego zabrać i mamy tak zwaną smykałkę. Poza tym zawsze warto próbować - lepiej pracować na siebie niż na kogoś.Jeśli ja miałabym otwierać coś swojego pomyślałabym o butiku odzieżowym. Wynająć lokum, kupić wyposażenie (chociażby tutaj [femi.com.pl] ) i do dzieławinking smiley

Re: Własny biznes
Autor: dominogokil (IP zapamiętane)
Data: 04 wrz 2017 - 08:06:34


Re: Własny biznes
Autor: evaheseo (IP zapamiętane)
Data: 12 wrz 2017 - 09:29:10

Zhou Li in the autobiographical generation wrote 'a person's career success, only 15 percent by his professional skills, another 85 percent rely on interpersonal and life skills.' This passage she cited The American educator Carnell's words. She said, 'It's Cheap Nike Air Max Shoes Cheap Nike Shoes a great consolation for me to be able to get a little inspiration from my book, to realize the value of my own existence, and to realize that fate can change that truth.' As the author of the basic peers of me, both in the work and family life, the two charm of the women gave me a lot of help and encouragement. Although my life is not necessarily successful, but I did not regret - because I tried to .I concealed, sighed: a woman self-love, better than all people love themselves. Woman self-esteem, self-respect, self-love, is a woman's most breathtaking beauty.Girl, why do not you live up to the struggle When you are young, you should have a vision and perseverance.

Re: Własny biznes
Autor: bonmonika (IP zapamiętane)
Data: 12 wrz 2017 - 13:48:56

W każdym biznesie potrzebna jest ciężka praca i jeszcze raz ciężka praca. Prowadzę sklep meblowy i nie jest łatwo

Re: Własny biznes
Autor: uczniak92 (IP zapamiętane)
Data: 14 wrz 2017 - 07:07:51

To prawda że własny biznes to ciężka praca, ale i satysfakcja duża gdy wszystko sie uda. Zakładając firmę należy szukać rozwiązań takich jak ta oferta [leasinglaptopa.pl]
Można wziąć jeden lub kilka laptopów w leasing. A która propozycja jest dla was korzystniejsza można sprawdzić za pomocą kalkulatora. Takie rozwiązanie pozwala ograniczyć wydatki. Co jest ważne gdy firma dopiero się startuje.

Re: Własny biznes
Autor: katpio123 (IP zapamiętane)
Data: 15 wrz 2017 - 20:32:19

Każdy biznes jest dobry i opłacalny pod warunkiem, że robi się go z głową i pomysłem bo inaczej to nic nie wypali, ale pamiętajcie, że człowiek uczy się najwięcej na własnych błędach. Nawet nie wiecie ile zajęła mi czasu myśl aby Rozliczanie czasu pracy kierowców przekazać fachowcom i nie męczyć się z tym samemu. Chciałam zaoszczędzić a tak naprawdę traciłam tylko czas. Teraz mam już spokój, mam profesjonalną firmę która się tym zajmuje i o nic się już nie martwię.

Re: Własny biznes
Autor: dominogokil (IP zapamiętane)
Data: 18 wrz 2017 - 16:51:38


Idź do strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.