AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Własny biznes
Autor: marta95 (IP zapamiętane)
Data: 25 paź 2016 - 18:16:27

dochodowy biznes Dobry wieczór,
chciałabym zainwestować i otworzyć własnydochodowy biznes . Jako nauczycielka mam dużo czasu, więc chciałabym go jakoś wykorzystać. Miała to być sprzedaż kosmetyków naturalnym, sprzedaż stacjonarna jak i internetowa. Sama na własnej skórze przekonałam się jak dobrze tego typu kosmetyki spisują się, dlatego jestem pewna ze jako taki ruch będzie. Kosmetyki nie są bardzo drogie, a jakość powala. Zaczęłam od mydła glicerynowego, a teraz mam całą serię kosmetyków, w tym nawet naturalne perfumy różane.. Co myślicie o moim pomyśle, czy to będzie dość dochodowy biznes?
Pozdrawiam

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2016-11-01 23:45 przez marta95.

Re: Własny biznes
Autor: alfredszklar (IP zapamiętane)
Data: 08 lis 2016 - 18:51:33

Na biznes cały czas jest czas. ja polecam przeczytać na [darmowachwilowka.pl] gdzie opisano kilka ciekawych propozycji.

Autor: Tegies (IP zapamiętane)
Data: 09 lis 2016 - 10:38:11

Ja przymierzam się do otwarcia sklepu z częściami samochodowymi. Właśnie stawiamy fundamenty. Prace pójdą szybko bo mamy dobrego dostawcę betonu (tego czester beton). Na wiosnę zaczynamy działalność! smiling smiley

Autor: KatarzynaKj (IP zapamiętane)
Data: 12 lis 2016 - 16:25:45

Mnie osobiście bardzo podoba się pomysł ze sprzedażą kosmetyków naturalnych, bowiem zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty jest bardzo duże. Bądź co bądź, na pewno sklep trzeba będzie jakoś fajnie urządzić i niezbędne będą w nim takie produkty jak chociażby lady recepcyjne , oczywiście o odpowiednich wymiarach. Bądź co bądź świetne produkty tego rodzaju można znaleźć w Efekt Meble.
https://www.meble-biurowe-24.pl/moduly/sklep/UserFiles/lada-recepcyjna-link-04_1.jpg

Autor: Adamina999 (IP zapamiętane)
Data: 23 lis 2016 - 09:22:19

Warto wyposażyć swoje biuro w ładne meble, to świadczy o firmie. Trzeba zainwestować w coś co posłuży wiele lat, ale jest też ładne i modne, np. [kjk.com.pl]

Autor: kraho (IP zapamiętane)
Data: 23 lis 2016 - 10:28:52

Ja myślę, że może Ci to parę stówek miesięcznie dodać do budżetu, ale dochodowy biznes to to nie jest. Jeśli jesteś nauczycielką, bardziej na Twoim miejscu postawiłabym na regularne udzielanie korepetycji. Z tego zarobisz o wiele więcej i się nie będziesz musiała "wciskać" ludziom na siłę produktów.

Autor: Agustina (IP zapamiętane)
Data: 24 lis 2016 - 22:38:10

Może lepiej sklep internetowy [pasejo.pl] Odpowiednie nam konieczność wynajmu lokalu, wyposażenia biura itd. Możemy współpracować z klientami z całego świata.

Autor: draka (IP zapamiętane)
Data: 17 sty 2017 - 09:05:36

Przy okazji warto wiedzieć co niego o przepisach prawa oraz zmianach, które są co jakiś czas wprowadzane. Niedawno postanowiono ustalić stawki godzinowe w 2017 roku przy umowach zlecenie, tym samym zdecydowano się o unormowaniu tej kwestii, a co za tym idzie, każdy pracodawca, który chce zatrudnić pracownika, albo już takiego pracownika ma, powinien się tym zapoznać.

Autor: tuchacz (IP zapamiętane)
Data: 17 sty 2017 - 14:18:08

Jako nauczycielka masz dużo czasu? Hm, dziwne. Ale ogólnie pomysł na biznes super.

-------------------------
oferty pracy

Autor: kluska0 (IP zapamiętane)
Data: 20 sty 2017 - 11:52:58

Podczas zakładania biznesu według mnie obok wielu innych rzeczy bardzo ważny jest wybór księgowości. Ponieważ sama przekonałam się, że niezorientowanie się w temacie może później skutecznie uprzykrzyć prowadzenie przedsiębiorstwa. Całkiem fajną opcją jest księgowość online. Tutaj [www.mbank.pl] można zobaczyć jak to działa. To co dla mnie liczy się najbardziej to uproszczenie wszystkiego do minimum smiling smiley

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-02-02 16:05 przez kluska0.

Autor: Tomasz798 (IP zapamiętane)
Data: 28 sty 2017 - 18:06:33

Bardzo przydatne rady. Warto wiedzieć to wszystko w chwili gdy się chce prowadzić własny biznes. Myślę, że ciekawym pomysłem może być też stworzenie własnej aplikacji, bo teraz większość firm korzysta z takich rzeczy. Firma Davinci-Studio.com z [www.davinci-studio.com] na pewno pomoże Wam w stworzeniu takiego projektu, więc warto się tym zainteresować.

Autor: majka921 (IP zapamiętane)
Data: 30 sty 2017 - 08:47:20

Ja właśnie myślę o swoim biznesie i zastanawiam się nad biznesem związanym ze szkoleniami. Chciałabym prowadzić swoje szkolenia coachingowe i zastanawiam się, czy dobrym miejscem byłyby takie sale szkoleniowe warszawa. Dla mnie przede wszystkim sale muszą być odpowiednio zlokalizowane.

Autor: pietruszka55 (IP zapamiętane)
Data: 01 lut 2017 - 09:27:32

Jeśli planujecie prowadzenie własnego biznesu to zastanówcie się, czy nie będzie Wam potrzebny audyt energetyczny przedsiębiorstwa. W wielu przypadkach taki audyt okazuje się niezbędnym rozwiązaniem. Zdecydowanie warto o nim poczytać.

Autor: Marko87 (IP zapamiętane)
Data: 01 lut 2017 - 11:06:12

A może zastanowić się nad działalnością w jakimś MLM-ie? Warto tylko na początku rozeznać co mielibyśmy robić i czy taka praca nam odpowiada. Taki mlm ma wiele plusów - przede wszystkim odpada nam konieczność licznych inwestycji i testowania pomysłów.

Autor: Tegies (IP zapamiętane)
Data: 03 lut 2017 - 08:26:31

Z tego co wiem to szwagier taki linki elektrooporowe kupił na http://www.mei-stal.com.pl. I wcale nie drogie były. Zapytaj szwagra i Ci powiem czy na pewno.

Autor: kluwers (IP zapamiętane)
Data: 03 lut 2017 - 13:32:24

Z tymi własnymi biznesami w Polsce łatwo nie jest. Standardowo duży ZUS 1200 złotych, dużo formalności do załatwienia. Dobrym pomysłem jest własna kancelaria prawna np. jak ta [www.adwokatbochynski.pl] czy prowadzenie firmy usługowej, która na danym obszarze ma monopol. Z pewnością na takich rzeczach możemy zarobić!

Autor: oberyk (IP zapamiętane)
Data: 03 lut 2017 - 15:29:09

Moim zdaniem własna firma sie w polsce nie opłaca...

see this link

Autor: A_nul (IP zapamiętane)
Data: 04 lut 2017 - 14:49:32

Dobry biznesplan na początek jest ważny

I refer here

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-02-14 16:38 przez A_nul.

Autor: master84 (IP zapamiętane)
Data: 05 lut 2017 - 16:00:54

To oczywiste, że trzeba mieć dobry biznes plan, ale i pomysł i fundusze. Wiedzę też trzeba mieć sporą, jeśli chce się założyć firmę w jakiejś określonej branży. Teraz coraz więcej firm transportowych powstaje. Aby taką założyć, warto przeczytać na [blogstyle.pl] o logistyce w transporcie, bo to szczególnie ważne.

Autor: mirkaa1 (IP zapamiętane)
Data: 08 lut 2017 - 06:49:23

pietruszka55 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jeśli planujecie prowadzenie własnego biznesu to
> zastanówcie się, czy nie będzie Wam potrzebny
> audyt energetyczny przedsiębiorstwa. W wielu
> przypadkach taki audyt okazuje się niezbędnym
> rozwiązaniem. Zdecydowanie warto o nim poczytać.

A tak przy temacie energii dla przedsiębiorstw to ktoś z Was może zdecydował się na zmianę sprzedawcy prądu do firmy? Czytałam tutaj że w niektórych przypadkach można sporo zaoszczędzić w skali roku.

Autor: julian67 (IP zapamiętane)
Data: 08 lut 2017 - 13:35:06

Prz zakładniu firmy ważne jest to aby wybrać odpowiednią formę opodatkowania, dlatego najlepiej udać się do swojego US znajdując go tutaj http://skarboweurzedy.pl/ Miałem w tej kwestii niemiłe doświadczenia wobec tego radzę Wam dokładnie przemyśleć wybór.

Autor: Antek76 (IP zapamiętane)
Data: 23 lut 2017 - 12:12:33

Teraz chyba jedynym sensownym pomysłem jest prowadzenie własnego biznesu. Na szczęście jest tak, jak piszecie, czyli otwierają sie przed nami zupełnie nowe możliwości i perspektywy. Jeśli prowadzicie handel w internecie, to bezcennym narzędziem dla Was może się okazać [autohunter24.pl] które monitoruje różne portale aukcyjne i informuje Was, gdy pojawi się jakaś oferta, która może spełniać Wasze oczekiwania. To niesamowicie ułatwia prowadzenie takiej działalności.

Autor: ame (IP zapamiętane)
Data: 24 lut 2017 - 13:22:25

Dobry pomysł na własny biznes to jeszcze nie wszystko, trzeba go jeszcze dobrze wypromować, uważam że warto postawić na tają wyjątkową reklamę marki jaką mogą być napoje energetyczne na freshdrink.pl, na takie gadżety klienci na pewno zwrócą uwagę. smiling smiley

Autor: mariolina (IP zapamiętane)
Data: 26 lut 2017 - 15:09:07

Teraz banki oferuję wiele ciekawych opcji dla małych i średnich firm, nawet dla jednoosbowych działalności gospodarczych. Na przykład można rozważyć kredyt inwestycyjny z hipoteką, to będzie na początek dobry zastrzyk gotówki na rozkręcenie firmy, tym bardziej, że cel kredytu jest dowolny. poczytaj sobie o różnych możliwościach tutaj: [www.deutschebank.pl]

Autor: jerken (IP zapamiętane)
Data: 26 lut 2017 - 17:42:55

Na początek polecam promować swój biznes na facebooku!

Autor: raelin (IP zapamiętane)
Data: 26 lut 2017 - 22:28:29

Może zastanów się nad otworzeniem kancelarii prawnej bo do tego nei musisz być ani adwokatem, radcą prawnym lub prawnikiem. Osób z wykształceniem jest dużo i na pewno znajdziesz chęntch. Usługi możesz świadczyć nawet przez internet mając siedzibę kancelarii w Łodzi czy Poznaniu

Prawo budowlane nieruchomości Poznań Łódź adwokat prawnik radca prawny kancelaria porady prawne obsługa prawna dom ziemia grunt inwestor umowa budowla budynek kontrola inspekcja decyzja sąd administracyjny odwołanie skarga

Autor: draka (IP zapamiętane)
Data: 08 mar 2017 - 09:24:01

Prowadzenie biznesu niestety łatwe nie jest i trzeba się liczyć z tym, że może nas to sporo kosztować, nie tylko pieniędzy. Warto przy tym także zdobyć wciąż nową wiedzę, bo ta zawsze procentuje, więc jeżeli ktoś chciałby, załóżmy, działaś w przemyśle mięsnym to polecałabym poczytać coś na temat skrzynek do przetworów mięsnych na stronie http://blogstyle.pl/skrzynki-do-miesa-i-przetworow-miesnych-co-warto-wiedziec/, a odrobina nowej wiedzy nikomu jeszcze nie zaszkodziła.

Autor: Samuela30 (IP zapamiętane)
Data: 08 mar 2017 - 12:44:44

@draka faktycznie takie rzeczy mogą się przydać przy prowadzeniu działalności związanej z żywnością. Warto też pomyśleć o różnego typu regałach np takich [www.berkano.pl] . Odpowiednie wyeksponowanie towaru to gwarancja sprzedaży.

Autor: Ben238 (IP zapamiętane)
Data: 20 mar 2017 - 11:40:19

Wszystkich właścicieli lokali, restauracji i obiektów publicznych zachęcam do zapoznania się z naszymi usługami. Oferujemy wynajem automatów vendingowych z artykułami pierwszej potrzeby, które zaspokoją nagłe potrzeby wielu klientów.
Więcej na: [helpomat.pl]

Autor: Marta38 (IP zapamiętane)
Data: 22 mar 2017 - 14:56:31

Wcale nie jest tak łatwo otworzyć własny, dochodowy biznes. Wystarczy spojrzeć na rynek i jasno widzi się, że ciężko teraz się utrzymać i rozwijać. Tylko najlepsze firmy, takie jak [krajowy.biz] są w stanie kontynuować swoją ekspansję. Zawsze jest to spowodowane tym, że świadczą one najlepsze usługi.

Idź do strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.