AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Jaki samochód dla rodziny?
Autor: anettsfg (IP zapamiętane)
Data: 13 cze 2019 - 00:45:45

Anteny Tetra, LTE, Wimax, 5 GHz, 2.4 GHz, konektory, złącza [www.bestpartner.pl]

Autor: pieknyolek (IP zapamiętane)
Data: 24 cze 2019 - 10:34:52

Jestem przekonany, że dla rodziny najlepszy będzie kombi ;p

[autoskup-szczecin.eu]

Autor: marzenloka (IP zapamiętane)
Data: 01 lip 2019 - 12:33:01

Kombi to zdecydowanie najlepszy wybór. A jeśli będziecie szukać auta na wynajem dla rodziny, to kliknijcie w ten link - przeniesie Was do artykułu na ten temat. Tam znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje.

Autor: PiotrP31 (IP zapamiętane)
Data: 11 lip 2019 - 11:53:00

Modeli jest mnóstwo. Zależy czego szukacie.

Autor: milena_w (IP zapamiętane)
Data: 30 lip 2019 - 10:40:56

Od kilku lat jestem wielką Fanką BMW, nie chodzi tylko o design ale przede wszystkim o komfort jazdy i niezawodność. Dlatego osobiście polecam Wam model BMW x3, najlepsze są zawsze od autoryzowanych dealrów, dlatego jestem dosyć mocno związana z Bawarią Motors.

Autor: kajtek102 (IP zapamiętane)
Data: 02 sie 2019 - 09:15:00

A macie jakieś sprawdzone miejsce, gdzie udajecie się z usterkami samochodów? Myślicie, że warto mieć jedno takie miejsce, czy lepiej wypróbować kilka? U mnie na przykład przydałaby się wymiana uszczelki pod głowicą i teraz rozglądam się za czymś dobrym

Autor: warda7 (IP zapamiętane)
Data: 06 sie 2019 - 13:57:21

może nie do końca dla rodziny, ale zapytam i tak smiling smiley zbieram informacje o stylach zabudowy pojazdów serwisowych, kto się podzieli swoją wiedzą i doświadczeniami?

Autor: marjusz (IP zapamiętane)
Data: 13 sie 2019 - 15:14:34

Combi może być tylko nie bierz z multitronic. Ja mam audi a4 i co jakiś czas mam problemy z multitronic. Jeździłem od mechanika do mechanika i każdy niby naprawił a po miesiącu dwóch znów to samo. Na razie od roku mam spokój byłem w serwisie ZMserwis i naprawili audi multitronic problem dostałem gwarancję i jak widać jest ok. Nie zapłaciłem też dużo za taką usługę, więc mogę ich polecić. Ale mimo wszystko radzę się zastanowić nad audi z multitronic bo to dość powszechny problem

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-08-20 15:18 przez marjusz.

Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 06 wrz 2019 - 21:49:22

A ile Twoja rodzina liczy osób, bo może wystarczyłby sam SUV z pojemnym bagażnikiem. My na przykład mamy porche w wersji suv, a mąż jeździ na codzień lambo. Serwis Lamborghini Śląsk to już osoba kwestia, bo jak już postanowicie kupić auto, wybierzecie i kupicie to radzę z doświadczenia szukać mechanika. Nam to zajęło sporo czasu, bo nie każdy zna się na autach tej klasy. Po długich poszukiwaniach, kilku porażkach w końcu się udało.

Autor: tomaszgawronski81 (IP zapamiętane)
Data: 09 wrz 2019 - 22:42:55

Idˇ do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.