AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: Aranżacja wnętrz
Autor: burzaaa (IP zapamiętane)
Data: 16 paź 2017 - 20:44:57

Ja chcę jakiś telewizor do salonu z górnej półki. Przejrzałam wiele stron w sieci i natrafiłam na [nt.interia.pl] . To obecnie jedne z najlepszych telewizorów na rynki, więc muszę przemyśleć taki zakup.

Autor: Lydia (IP zapamiętane)
Data: 17 paź 2017 - 06:58:08

Autor: Cathy (IP zapamiętane)
Data: 18 paź 2017 - 06:29:01

Autor: Lydia (IP zapamiętane)
Data: 22 paź 2017 - 08:51:29

Autor: adamniedzic (IP zapamiętane)
Data: 23 paź 2017 - 11:28:38

Nam jeszcze zostało trochę czasu do aranżacji wnętrz, ale już mamy pewnien pomysł. Marzy nam się dom w stylu skandynawskim, dużo tego typu mebli i dodatków jest w IKEI, więc pewnie tam będziemy się wyposażaćsmiling smiley Ale dopiero co zdecydowaliśmy się z żoną na rozpoczęcie budowy domu i jesteśmy na etapie poszukiwania geodety, kóry wykona dla nas rozgraniczenie nieruchomości. Czy ktoś z Was mógłby polecić mi jakiegoś dobrego specjalistę ze Ślaska? Na razie znalazłem tego: [wektor-geodezja.com] ma świetną ofertę, ale chętnie poznam jeszcze Wasze propozycje smiling smiley

Autor: dlucas (IP zapamiętane)
Data: 24 paź 2017 - 08:59:33

Autor: mensja (IP zapamiętane)
Data: 30 paź 2017 - 22:28:08

Dla mnie ważną rzeczą w pomieszczeniu są zdjęcia. Ostatnio wywołałam kilka nowych i potrzebuję teraz jakieś ramki.Oglądałam ostatnio ciekawe modele na stronie [www.sklepzramami.pl]

Autor: malek94 (IP zapamiętane)
Data: 04 lis 2017 - 12:06:08

Ja polecam obrazy na płótnie jak najbardziej można drukować ze zdjęć z aparatu czy komórki: bajkoweobrazy.pl

Autor: Tomasz798 (IP zapamiętane)
Data: 19 gru 2017 - 14:25:20

Akurat na takie tematu warto położyć nacisk. Przecież w zależności od tego, jak będą u Was czuli się klienci, zależą w dużej mierze Wasze obroty. Najlepiej skontaktujcie się z firmą taką jak Concept Space i razem pomyślcie, co możecie u Was zmienić. W [conceptspace.com.pl] znajdziecie więcej informacji na ten tema.t

Autor: yenefer1101 (IP zapamiętane)
Data: 24 gru 2017 - 17:05:57

Mi się wydaje, że są to naprawdę całkiem przydatne porady smiling smiley Dzięki wielkie smiling smiley

Autor: kamilka0 (IP zapamiętane)
Data: 27 gru 2017 - 16:21:09

Bardzo ładne ozdoby do domu można kupić u [www.galeriamagnolia.pl] . Bardzo mi się podobają aniołki z ich asortymentu.

Autor: Grig (IP zapamiętane)
Data: 28 gru 2017 - 11:05:32

Idź do strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.