AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Aranżacja wnętrz
Autor: iwonaa92 (IP zapamiętane)
Data: 21 lip 2016 - 13:08:28

Waszym zdaniem warto wynająć kogoś do aranżacji wnętrz w domu, mieszkaniu? Czy może lepiej zająć się tym samodzielnie?

Re: Aranżacja wnętrz
Autor: Marta38 (IP zapamiętane)
Data: 24 lip 2016 - 14:40:27

To zależy na ile czujesz się pewnie w aranżacji własnych wnętrz. Fakty są takie, że w tym mieszkaniu będziesz mieszkać przez wiele lat, więc od wystroju zależy to, jak dobrze będziesz się czuć w tym miejscu. Wiem, że aktualnie na topie sa takie meble [caromeble.pl] więc możesz je wykorzystać w swojej aranżacji smiling smiley

Autor: kosmawera86 (IP zapamiętane)
Data: 24 lip 2016 - 21:33:12

Osobiście nie korzystałam ze specjalisty w tym zakresie. Aranżację zrobiłam sobie sama i jestem bardzo zadowolona. Wiem jednak, że nie wszyscy czują się dobrze w tego typu pracach a niektórzy potrzebują pewnych podpowiedzi dlatego uważam, że fachowy dekorator wnętrz jest jak najbardziej niektórym potrzebny.

Autor: ignacyy91 (IP zapamiętane)
Data: 25 lip 2016 - 11:34:09

Ja osobiście nie znam się na aranżacji i z pewnością sam bym się za to nie zabrał - wolałbym zlecić to profesjonaliście. Oczywiście to kosztowne, ale w porównaniu do kosztów zakupu mieszkania, czy wybudowania domu, koszty wynajęcia projektanta wnętrz są znikome. Niezłe projekty widziałem na [370studio.pl] - projektują różne wnętrza, moim zdaniem są całkiem eleganckie i stylowe. Jeśli jednak znasz się na aranżacji, to spróbuj zająć się tym własnoręcznie - w internecie znajdziesz sporo porad, które ci w tym pomogą.

Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 25 lip 2016 - 12:33:43

Ja się trochę interesuję urządzaniem wnętrz. Nigdy nie zleciłabym tego nikomu.

Autor: marzenloka (IP zapamiętane)
Data: 26 lip 2016 - 08:46:09

Również wolę sama zajmować się aranżacją wnętrz. Tym bardziej, że teraz mnie ten temat bardzo interesuje.

Autor: Tegies (IP zapamiętane)
Data: 26 lip 2016 - 13:05:16

A patrzyłeś na https://epraktyk.pl? Mają tam zdaje się wszystko co do urządzania domu jest potrzebne. Wiem, bo szwagierka co wile u nich kupuje bo budują dom pod Wrocławiem.

Autor: marcinwroblewski (IP zapamiętane)
Data: 26 lip 2016 - 15:18:48

wykonanie własnej aranżacji potrafi dostarczyć naprawdę sporo satysfakcji, aktualnie blogi wnętrzarskie to prawdziwa kopalnia inspiracji dlatego myślę że warto się zdecydować na aranżację we własnym wykonaniu, wbrew pozorom nie jest to aż takie trudne, przed remontem postanowiłem że sam urządzę na nowo pokój gościnny m.in. przy użyciu takich tapet http://tapetywsieci.pl/producenci/wallquest-tapety do których dopasowałem meble i oświetlenie w stylu klasycznym, poza tym to całkiem fajna zabawa no i można trochę przyoszczędzić

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2017-01-14 11:27 przez marcinwroblewski.

Autor: justynka1994 (IP zapamiętane)
Data: 02 sie 2016 - 18:06:35

Też tak uważam. Płacić komuś za to, żeby ci wmawiał, co ma ci się podobać? To trochę bez sensu. Uważam jednak, że ważne jest żeby o aranżacji wnętrz myśleć już na etapie budowy domu. Ja miałam szczęście i dzięki dobremu kontaktowi z wykonawcą, mogłam nawet poprzestawiać ściany wewnętrzne.

Data: 03 sie 2016 - 13:24:06

Też mi się tak wydaje. Mi byłoby szkoda pieniędzy na takiego projektanta.

Autor: majka921 (IP zapamiętane)
Data: 14 sie 2016 - 16:53:58

A słyszeliście kiedyś o czymś takim jak naklejki na ścianę? Ostatnio zrobiło się to całkiem modne, dodają fajnie charakteru wnętrzu bez robienia zbędnego remontu. Można je zakupić na przykład tu: [artiglo.pl].

Autor: Antek76 (IP zapamiętane)
Data: 27 sie 2016 - 21:23:41

świetne pomysły. Jestem przekonany, że po wprowadzeniu ich w życie, będziecie w stanie odpowiednio zadbać o Wasze mieszkanie. Najlepiej zaopatrzcie się też w dodatkowe akcesoria w [abcelektro.pl] W ten sposób nie będziecie musieli się przejmować, gdy pojawią się jakieś komplikacje.

Autor: draka (IP zapamiętane)
Data: 02 wrz 2016 - 08:26:02

Jak dla mnie to nie warto wynajmować kogokolwiek do aranżacji wnętrz, bo to tylko niepotrzebne strata pieniędzy, chyba że ktoś ma ich pod dostatkiem. Sporo ciekawych pomysłów można jednak znaleźć w internecie. Mi bardzo spodobały się wnętrza w granatowym kolorze, o których czytałam w jednym artykule, a takich pomysłów można znaleźć wiele i wcale nie potrzeba do tego pomocy osób trzecich.

Data: 05 wrz 2016 - 09:23:19

Bardzo podobają mi się takie wnętrza. Chociaż ja nie chciałabym mieć aż tak ciemnej aranżacji.

Autor: sasa123 (IP zapamiętane)
Data: 07 wrz 2016 - 16:27:17

Myślę, że zatrudnienie projektanta wnętrz nie jest złym pomysłem. Szczególnie wtedy, gdy zupełnie nie mamy pomysłu ani czasu się urządzać. Ja zdecydowanie do tej grupy nie należę i wybieram każdy przedmiot do mieszkania z największą starannością. Ostatnio znalazłam takie cudo jak żarówki dekoracyjne [www.sklep.imindesign.pl]. Co o nich sądzicie?

Data: 08 wrz 2016 - 08:06:51

Dobrze urządzone wnętrze to podstawa. Trzeba wiele rzeczy przewidzieć. My jak urządzaliśmy naszą tkalnie to brakło nam miejsca na krosno :/ A to spora maszyna (takie jak tu: [www.drotex.eu]). Trzeba było cały projekt zmieniać no i koszty wzrosły.

Autor: podzialynieruchomosci (IP zapamiętane)
Data: 08 wrz 2016 - 15:30:48

Zobacz sobie projekty domów na [www.geosurvey.pl] - może Cię to zainspiruje!

Autor: olka90 (IP zapamiętane)
Data: 09 wrz 2016 - 11:32:19

Ja uwielbiam nowoczesność, także aranżując wnętrze poszłabym oczywiście w tym kierunku. Widziałam nawet bardzo fajne wyposażenie do biur czy mieszkań tutaj: Nowy Styl - [www.formyuzytkowe.pl] - myślę, że oferta powinna Wam również wpaść w oko, ponieważ jest naprawdę ciekawa i bogata smiling smiley

Data: 12 wrz 2016 - 10:33:57

Jak kupowaliśmy mieszkanie we Wrocławiu (tutaj [www.dachbud.com.pl]) to były już praktycznie wykończone. Szukaj właśnie takich mieszkań bo powiem Ci, że potem strasznie męczące jest jeżdżenie i szukanie każdej pierdoły po sklepach.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2016-09-12 10:34 przez Tegies.

Data: 12 wrz 2016 - 13:52:44

NO i tak najlepiej. Byle odrobinę go spersonalizować.

Data: 15 wrz 2016 - 07:52:44

Ja tam bym wolał samemu sobie wybrać jak ma wyglądać moje mieszkanie wewnątrz. Gotowce są przeważnie robione bez gustu :/ Mi się podoba coś takiego jak choćby tu [www.gr8design.pl] - elegancja i prostota.

Autor: Kaja.1989 (IP zapamiętane)
Data: 15 wrz 2016 - 12:25:00

Jeśli się na tym znasz i potrafisz dobrze podobierać kolory do siebie to czemu miałabyś tego nie robić sama? Ale jeśli nie za bardzo wiesz jak masz to zrobić to lepiej bezie jeśli sobie wynajmiesz jakiegoś architekta smiling smiley

[www.helio.pl] - owoce suszone

Autor: rebeeka091 (IP zapamiętane)
Data: 22 wrz 2016 - 11:32:58

To zależy o jakie wnętrza chodzi - takie we własnym domu, czy mieszkaniu można zaprojektować samodzielnie, można też wykorzystać gotowe projekty z internetu, natomiast wnętrza w firmie lepiej aby zaprojektował fachowiec. Jeśli szukacie dobrych projektantów w W-wie do aranżacji wnętrz w firmie, to sprawdźcie ich [370studio.pl] - mają ciekawe, oryginalne pomysły.

Autor: rirka (IP zapamiętane)
Data: 19 lis 2016 - 19:56:13

My się samodzielnie z mężem zajmowaliśmy aranżacją. Faktycznie łatwo nie było, bo doświadczenia nie mieliśmy, ale za to jak skończyliśmy urządzać mieszkanie to była wielka satysfakcja. Największym problemem było wybranie materiału na ściany. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na geometryczne tapety http://loveyourwall.com/ , aby podkreślić nowoczesny wystrój wnętrza

Autor: Adamo1212 (IP zapamiętane)
Data: 01 gru 2016 - 11:36:50

Wnętrza to budowanie klimatu i właśnie montaż kominka wprowadził niesamowity klimat w salonie. Dodatkowo jak zacząłem kupować brykiet drzewny i nie trzeba czekać na wyschnięcie to dłużej cieszymy się klimatycznym widokiem, bo szyba jest czysta przez kilka dni. Czyszczenie tej szyby było strasznie upier...

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-06-01 11:29 przez Adamo1212.

Data: 05 gru 2016 - 14:38:53

Ja kiedyś chciałam mieć kominek, ale w sumie teraz nie widzę takiej potrzeby. Jest zbyt wiele wad niż korzyści.

Data: 05 gru 2016 - 15:54:52

Tak? A jakie są wady kominka?

Autor: jolka33 (IP zapamiętane)
Data: 05 gru 2016 - 22:53:21

ja wnętrze mam pięknie urządzone

Autor: Adamina999 (IP zapamiętane)
Data: 06 gru 2016 - 08:27:16

U nas są takie naklejki w pokojach dzieci: [twojewnetrze.com.pl]. Mamy też je w kuchni. W salonie trochę nie pasują smiling smiley

Autor: martabek (IP zapamiętane)
Data: 06 gru 2016 - 13:47:07

siema

Idˇ do strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.