AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Przeprowadzka
Autor: pietruszka55 (IP zapamiętane)
Data: 12 kwi 2016 - 08:23:03

Czy korzystaliście kiedykolwiek z usług firmy przeprowadzkowej? Jeśli tak to jakiej? Może słyszeliście jakieś opinie na temat [przeprowadzki-mazowieckie.pl]?

Re: Przeprowadzka
Autor: plakin (IP zapamiętane)
Data: 01 cze 2016 - 23:06:09

My zaufaliśmy firmie, która słynie z tego, że najlepiej ogarnia przeprowadzki Polska Anglia. Na terenie Polski oczywiście też radzi sobie świetnie, więc na pewno warto wziąć ją pod uwagę.

Autor: kaznodzieja (IP zapamiętane)
Data: 17 sie 2016 - 11:49:57

Ja przy przeprowadzce dałem sobie radę bez firmy, bo nie miałem zbyt wiele mebli. Ale wiem, że na ogół przewiezienie ich wszystkich, i to w dobrym stanie, może nastręczać trudności. Garść porad można znaleźć tutaj: http://www.alces.pl/jak-bezpiecznie-przewozic-meble-firma-transportowa-do-przewozu-mebli/ , ale ostatecznego wyboru odpowiedniej firmy, to już niestety trzeba dokonać samemu.

Autor: Tomasz798 (IP zapamiętane)
Data: 11 sie 2017 - 19:57:42

Zastanawiam się, czy w dzisiejszych czasach takie przeprowadzki mają sens. Przecież teraz są takie możliwości jak chociażby tani transport samochodów, na którym bardzo korzysta zarówno klient jak i przewoźnik. Jeśli zastanawiacie się nad tym, to po prostu sprawdźcie sobie ten temat. Czuję, że będzie to dla Was coś przydatnego.

Autor: majka921 (IP zapamiętane)
Data: 13 sie 2017 - 11:06:37

Po przeprowadzce na pewno trzeba będzie posprzątać mieszkanie. Z tym zawsze jest trochę roboty dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjalistom. Rzuć okiem na sprzątanie warszawa: https://pozamiatane.pl/. Myślę, że ta opcja będzie najwygodniejsza.

Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 30 gru 2017 - 10:36:23

A korzystaliście może z wypożyczalni przyczep? Zastanawiam się nad tym, czy to nie lepsze i tańsze rozwiązanie, niż wynajem całej firmy przeprowadzkowej. Bardzo zachęcająco to wygląda na [autoluk.pl]. Dało mi to do myślenia.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.