AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
depresja?
Autor: viki397 (IP zapamiętane)
Data: 08 mar 2016 - 18:23:47

Od jakiegoś czasu nie mam ochoty dosłownie na nic. Najchętniej nie wychodziłabym z łózka. Stale czuje się zmęczona, mniej jem, nic mnie nie cieszy... Czy to początki depresji? Nawet zastanawiałam się nad konsultacja z psychiatrą, tylko jakim? W Warszawie sporo dobrego mówi się o Psychomedic [psychomedic.pl] . Korzystał ktoś z pomocy specjalistów z tej kliniki?

Re: depresja?
Autor: master84 (IP zapamiętane)
Data: 11 mar 2016 - 09:24:30

Najlepiej zgłosić się do psychologa...

Autor: Marta38 (IP zapamiętane)
Data: 16 mar 2016 - 11:13:24

Też tak myślę. Jednak psycholog najlepiej Cię wysłucha i coś podpowie. A jeśli nie chcesz się jeszcze decydować na wizytę u specjalisty, to zajrzyj do sklepu [www.sklepikseniora.pl] bo być może znajdziesz tam coś, co Ci pomoże wrócić do dobrego stanu.

Autor: poczytna (IP zapamiętane)
Data: 24 mar 2016 - 11:11:47

Jeśli czujesz, że naprawdę jest źle to udaj się do specjalisty, aczkolwiek możesz też spróbować sama odkręcić swoje nastawienie i nakierować myśli na pozytywne tory. Przeczytaj sobie do kawki tego bloga -> mega-pozytywna.pl winking smiley

Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 31 mar 2016 - 20:38:48

Też jestem zdania, że najlepiej iść do specjalisty. On na pewno pomoże.

Autor: krystyna131 (IP zapamiętane)
Data: 01 kwi 2016 - 21:57:57

Może depresja jest wynikiem braku akceptacji siebie? A jeśli brak akceptacji siebie, to pewnie zła dieta i niepotrzebne kilogramy i nadwaga... niestety w zdrowym ciele zdrowy duch. Co myślisz o tym, aby ułożyć dietę odpowiednią dla Ciebie? Może uda się dogadać z dietetykiem: [vivio.pl], najlepiej zawsze poradzić się specjalisty.

Autor: master84 (IP zapamiętane)
Data: 14 kwi 2016 - 17:23:35

Teraz depresję można mieć właściwie z każdego powodu.

Autor: gryps (IP zapamiętane)
Data: 20 kwi 2016 - 11:44:40

Masz racje , depresja może byc dosłownie z każdego powodu. Ja ją miałem ze względu na wygląd ale koleżanka mi powiedziała , że nie mogę się załamywać , że z tym trzeba coś zrobić , ze sie da. Brałem troche czasu therm line man , pływałem , biegałem , grałem w tenisa. Poznałem piękną kobiete i wielu nowych przyjaciół. Stałem się śmialszy ,otwarty na innych. Do tej pory dziekuje kolezance za to ze mnie wtedy podniosła na duchu.

Autor: draka (IP zapamiętane)
Data: 18 maj 2016 - 11:51:49

Depresja to choroba, której nie należy lekceważyć, inna sprawa, że teraz wiele osób każde obniżenie nastroju bierze za depresję, a to trzeba zdiagnozować, najlepiej przez specjalistę (psychiatrę). A jak ma się gorszy dzień, to równie dobrze można spróbować aromaterapii: [www.alces.pl]. Ale jeżeli chce się mieć pewność, to wizyta u specjalisty jest nieunikniona, a gdybanie nic nie da.

Autor: gryps (IP zapamiętane)
Data: 19 maj 2016 - 16:57:06

ja byłem źle traktowany w pracy przez co była depresja a na dodatek jeszcze mój wzwód niebył pełny i partnerka niezadowolona. Poszedłem do psychologa, zaczałem brać erekton fast i nasze relacje jak i moja depresja się znacznie poprawiły.

Autor: kluwers (IP zapamiętane)
Data: 08 cze 2016 - 14:07:52

Depresja jest dość poważnym stanem, który z pewnością należy leczyć. Podobnie jak np. uzależnienie od narkotyków - na to najbardziej skuteczny jest odwyk narkotykowy- polecam wam zobaczyć tutaj [www.mandalawroc.pl]. Z kolei depresję można leczyć pod kontrolą psychiatry i psychologa.

Autor: kaznodzieja (IP zapamiętane)
Data: 10 cze 2016 - 10:16:36

Najgorzej, jeśli nie ma się wsparcia bliskich, bo wciąż jeszcze wielu ludzi uważa, że depresja to "wymyślona choroba" i traktuję cię tak, jakbyś był w tym okropnym stanie na własne życzenie.

Autor: pietruszka55 (IP zapamiętane)
Data: 14 cze 2016 - 16:17:06

Depresja to ciężka choroba, często bez zrozumienia chory zostaje sam ze swoim problemem. Trzeba szukać wsparcia, bez pomocy specjalisty raczej trudno sobie poradzić. Polecić mogę [www.psychoterapia.org] . Mają oddziały w wielu miastach a ich personel jest wysoce wyspecjalizowany.

Autor: ela.paluszek (IP zapamiętane)
Data: 16 cze 2016 - 14:48:12

Faktycznie, to może być początek depresji...Może rozmowa Ci wystarczy?

Autor: poczytna (IP zapamiętane)
Data: 16 cze 2016 - 15:11:39

Potrzebny Ci jakiś bodziec do działania. Poczytaj sobie opinie o Mateuszu Grzesiaku. Mojej przyjaciółce kompletnie odmienił życie. Zostawił ją facet - narzeczony, chyba ze dwa tygodnie przed ślubem. Dziewczyna kompletnie się załamała. Nie chciało jej się nic, była na granicy zwolnienia z pracy, nie wychodziła z domu, nic jej się nie chciało. W końcu się otrząsnęła właśnie za sprawą tego Grzesiaka.

Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 25 cze 2016 - 14:07:42

No to super. Niestety wiele osób obśmiewa depresję.

Autor: Marta38 (IP zapamiętane)
Data: 30 cze 2016 - 10:29:31

Bardzo dobrze. Niestety niewiele osób naprawdę potrafi dostrzec swoje problemy. Ludzie narzekają, źle się czują, ale nic z tym nie robią. Poczytaj o [www.psychoterapia.org] co niestety staje się coraz częściej spotykane w naszym społeczeństwie. Grunt to leczyć tak szybko, jak tylko się da.

Autor: Antek76 (IP zapamiętane)
Data: 04 wrz 2016 - 15:43:51

Jakim trzeba być ignorantem, żeby w dzisiejszych czasach dalej negować depresję. Przecież cierpi na nią mnóstwo osób, a nieleczona depresja może prowadzić do bardzo złych rzeczy... Najlepiej w takich sytuacjach po prostu skonsultować się przez Skype z psychologiem w [psychomedic.pl] Dzięki temu będziecie mieli mogli szybko podjąć kroki, które pomogą Wam wyjść z tego dołka. Wierzę, że dacie radę.

Autor: KatarzynaKj (IP zapamiętane)
Data: 10 wrz 2016 - 23:13:18

Na pewno w przypadku, gdy wydaje się nam, że nie widzimy sensu życia, warto jak najszybciej udać się do specjalisty. Nie mniej jednak jeżeli nie jest to zbyt poważny stan, możemy sięgnąć po taki środek jak relamax https://www.apteka-melissa.pl/produkt/relamax-b6-30tabl,103.html , bowiem często z: apatią, ciągłym zmęczeniem, czy też brakiem ochoty na działanie łączą się stresujące sytuacje w naszym życiu.

Autor: tinaz (IP zapamiętane)
Data: 24 sie 2017 - 03:27:34

There is a saying that never too old to learn and Shoes Outlet, similarly, I want to say that never too old to do exercises. Nike Air JordanDoing exercises is really necessary for everyone and we'd better take some time to do exercises every daynike free 5.0 shoes women. General speaking,Adidas Shoes Outlet doing exercises appropriately every day is definitely good for our healthmens nike roshe running shoes 2014. For one thing,Coach bags on sale doing exercises properly is a good way to building our body nike free 4.0 V3 women and accelerate our blood circulation. Light Up Shoes For example, to do sit-up every day can practice our waistnike shoes. For anothernike shoes on sale, doing exercises is also a good method to keep our mind healthy because doing exercises can broaden our mind and release coach outlet store online free shipping our stress to a large extent Coach Crossbody Bags. For example, we would feel better if we do some exercises after working for a long time coach backpack outlet store . In addition, doing exercises can make our mind be more active. Nike Air Max Kids That is why so many people choose to do exercises when they cannot come up with new ideas. All in all, Nike Air Jordan Womens doing exercises is absolute necessary. nike shoes outlet If you say that you are too busy to run,Basketball Shoes to take some deep breath or expand your chest every day would be better than do nothingcoach signature hobo bag.Nowadays, going to gym after work is most people's choicecoach tote bags on sale, because they need to be keep fit. Nike Lunar Womens The young blue and white collar sit in their offices all the daytime and they lack of exercisenike free 3.0 V7 women, most of them are in the sub-health state. Adidas Shoes Outlet They realize the importance of nike air max TN taking exercise nike air max TN and more gyms have been opened to meet their needs. Discount Light Up Shoes For Mens In my opinionnike shoes for men, we can not only exercise our body, but also to have fun. The gym provides people a place to make friendsCOACH Luggage Bags. They can find someone who has the same interest with themcoach bags and wallets, and then just talk to them. coach satchel crossbody They can forget about the annoyance and just relax themselves. Nike Air Max Mens Some girls like to do yoga while some boys like to play badmiton.coach signature hobo bag They can choose whatever they like cheapest nike shoes ever, which is good for keeping good mood.

Autor: Cathy (IP zapamiętane)
Data: 18 paź 2017 - 08:08:59

Data: 21 paź 2017 - 11:17:49

Data: 25 paź 2017 - 09:58:00

Autor: malina19 (IP zapamiętane)
Data: 16 lis 2017 - 21:08:19

Jeśli chodzi o depresję to może pomóc tylko psycholog. I lepiej nie zwlekać z konsultacją z nim. Fajnym rozwiązaniem dla osób, które nigdy wcześniej nie spotykały się z psychologiem są terapie online [psychomedic.online] . Warto sobie o tym poczytać.

Autor: januszdo (IP zapamiętane)
Data: 09 lip 2018 - 10:00:46

Polecam osobiście dobrego lekarza psychiatrę: [praktyka-psychiatryczna.pl] - depresja to częsta choroba, którą trzeba szybko leczyć.

Autor: slazak21 (IP zapamiętane)
Data: 16 sie 2018 - 16:40:42

Też uważam, że specjalista będzie najbardziej pomocny. Ja udałam się do takiego ze swoimi problemami i przepisał mi lek, o którym znalazłam informacje na rispolept cena . Dopiero zacząłem zażywać ten lek, ale mam nadzieję, że okaże się bardzo pomocny.

Autor: rirka (IP zapamiętane)
Data: 08 lut 2019 - 10:37:05

Nie brzmi to zbyt dobrze, możliwe że są to zaczątki depresji. Uważam, że trzeba działać aby nie było gorzej. Może zgłoś się do ośrodka https://www.centrumdobrejterapii.pl/ gdzie znajdziesz profesjonalną pomoc psychologów

Autor: In Puris (IP zapamiętane)
Data: 26 mar 2019 - 10:34:41

Z takimi niepokojącymi objawami, proponuje zgłosić się do doświadczonego terapeuty [inpuris.pl]

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.