AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Pożyczka?
Autor: pietruszka55 (IP zapamiętane)
Data: 08 mar 2016 - 10:42:33

Braliście kiedykolwiek chwilówkę? Zastanawiam się poważnie nad takim rozwiązaniem. Znajomy podesłał mi link do [www.centrumpozyczek24.pl] - to porównywarka chwilówek, prezentuje się bardzo dobrze. Warto wziąć taką pożyczkę?

Re: Pożyczka?
Autor: PatrycjaW (IP zapamiętane)
Data: 10 mar 2016 - 14:13:36

Nigdy nie brałam pożyczek, wiec nie pomogę

Autor: master84 (IP zapamiętane)
Data: 11 mar 2016 - 09:18:24

Teraz chwilówki mają być tańsze.

Autor: viki397 (IP zapamiętane)
Data: 20 mar 2016 - 18:51:50

To podobno prawda, że lichwa ma się ku końcowi. Czytałam o tym we wpisie na [kredyt123.pl] . Sama zdecydowała bym się na jeden z ich kredytów - jasne zasady, rozsądne oprocentowanie i minimum formalności. Podpytaj doradcy.

Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 21 mar 2016 - 13:27:51

Ja też jestem za kredytami. Pożyczki nie są zbyt pewne.

Autor: joann7 (IP zapamiętane)
Data: 21 mar 2016 - 15:12:07

Ja korzystam z takiego ranking chwilówek przez internet, mają tu sporo informacji..

Autor: belfr (IP zapamiętane)
Data: 25 mar 2016 - 15:28:24

Teraz takie pożyczki rzeczywiście mają być tańsze. Kilka dni temu weszła w życie ustawa, która wymusza na firmach pożyczkowych obniżenie opłat związanych z udzielaniem chwilówek, między innymi nie będzie można pobierać zbyt wysokich opłat za przedłużenie. Źródło: [chwilowapozyczka.pl]

Autor: ściągawka (IP zapamiętane)
Data: 03 kwi 2016 - 21:11:55

Wstyd się przyznać ale czasem to mi się zdarza. Czasem tak się rozpędzę na zakupach, że zrobię debet. Dobrze jak to zauważę zanim zaksięgują zakupy i zaświeci mi się debet na czerwono. By tego uniknąć wchodzę na jakąś stronkę z pożyczkami online i przelewam brakującą kwotę. W zasadzie mam już zniżki i korzystam z rabatów https://www.wonga.pl/program-korzy%C5%9Bci . Pierwszy 1000 zł dostałam od nich na 60 dni za jedyne 10 zł. Teraz jest nieco drożej ale pracuję na kolejną premię.
:-)

Autor: Mira987 (IP zapamiętane)
Data: 06 kwi 2016 - 19:08:30

Na każdym forum o chwilówkach możesz dostać odpowiedź na to pytanie.

Autor: DMorzej (IP zapamiętane)
Data: 23 kwi 2016 - 16:00:38

Tak jak ktoś napisał jak chcecie brać pożyczkę bo np. jesteście zadłużeni i w banku nie otrzymacie to sprawdźcie dokładnie umowę. Przykład takich rankingów jak macie w terve.pl pożyczki, dla zadłuzonych - [www.terve.pl] to nic nie kosztuje, a może niektórym uratować sporo nerwów.

Autor: draka (IP zapamiętane)
Data: 04 maj 2016 - 18:00:52

Ja mimo wszystko wolę unikać pożyczek jak ognia. Łatwo jest się zadłużyć, a jestem taką osobą, która nie cierpi mieć jakichkolwiek długów. Jak na coś mnie nie stać, to zwyczajnie tego nie kupuje - prosta zasada.

Autor: terry86 (IP zapamiętane)
Data: 11 maj 2016 - 23:07:18

draka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja mimo wszystko wolę unikać pożyczek jak ognia.
> Łatwo jest się zadłużyć, a jestem taką osobą,
> która nie cierpi mieć jakichkolwiek długów. Jak na
> coś mnie nie stać, to zwyczajnie tego nie kupuje -
> prosta zasada.

Mówisz bardzo rozsądnie, ale niestety są czasem takie sytuacje, że po prostu nie ma się wyjścia. Dla kogoś kto stanął przed taką sytuacją, nie ma oszczędności ani nikogo do kogo mógłby zwrócić się o pomoc taka szybka pożyczka to często jedyne wyjście. Ważne wtedy, żeby dokładnie czytać umowy i jednak starać się wybrać jakiegoś "zaufanego" pożyczkodawcę najlepiej z jakąś promocją typu pierwsza pożyczka za darmo - Vivus się taką reklamuje w TV.

Autor: draka (IP zapamiętane)
Data: 18 maj 2016 - 12:16:00

Bo trzeba się kierować rozsądkiem, a niestety wielu osobom tego brakuje. Moja rodzina, mama, tata, babcia, wszyscy przeżyli bez pożyczek i kredytów, choć czasem było naprawdę ciężko. Po prostu trzeba umieć właściwie rozporządzać pieniędzmi, a większość osób biorących takie pożyczki zwyczajnie nawet nie myślą o konsekwencjach.

Autor: kommentator (IP zapamiętane)
Data: 07 cze 2016 - 12:30:38

Teraz są dostępne darmowe chwilówki a niedługo może zaczną wprowadzać darmowe pożyczki ratalne. Dzięki temu pożyczając nie narażamy się na obciążanie naszego budżetu domowego.

[antylichwa.pl]

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2016-06-07 12:31 przez kommentator.

Autor: olektracz (IP zapamiętane)
Data: 15 cze 2016 - 21:20:25

Dobre są chwilówki, które mogą otrzymać osoby, które ukończyły 18 lat, na przykład ze strony [pierwszachwilowka.pl] na której przedstawiono najciekawsze oferty.

Autor: ela.paluszek (IP zapamiętane)
Data: 16 cze 2016 - 14:45:40

Na twoim miejscu zastanowiłabym się dobrze. Ja nigdy nie brałam chwilówki, ale moi znajomi wzięli i do dzisiaj mają przez to problemy...

Autor: kaznodzieja (IP zapamiętane)
Data: 17 cze 2016 - 09:32:50

Ja też zanim wziąłbym chwilówkę, przemyślałbym to nie dwa, a dwadzieścia dwa razy. Można się nieźle wpakować. Mam nadzieje, że nigdy nie będę tak przyparty do ściany, bym musiał korzystać z tego rodzaju usługi.

Autor: magda2014 (IP zapamiętane)
Data: 18 cze 2016 - 21:22:05

kaznodzieja Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja też zanim wziąłbym chwilówkę, przemyślałbym to
> nie dwa, a dwadzieścia dwa razy. Można się nieźle
> wpakować. Mam nadzieje, że nigdy nie będę tak
> przyparty do ściany, bym musiał korzystać z tego
> rodzaju usługi.
Zgadzam się to tylko na reklamach wygląda tak fajnie.

Autor: Potata (IP zapamiętane)
Data: 14 lip 2016 - 10:16:40

Jeśli jesteście zainteresowani, aby wziąć pożyczkę, to warto najpierw skorzystać z porównywarki pożyczkowej: [www.terve.pl] smiling smiley Dobra opcja, dowiecie się, jaka pożyczka będzie dla Was odpowiednia smiling smiley

Autor: koper13 (IP zapamiętane)
Data: 18 paź 2016 - 09:13:19

Ja ze swojej strony polecam skorzystać z jakichś porównywarek, jak właśnie np. wspomniana terver, chwilowo, sowafinansowa czy pożyczkaportal. Każda tam ma jakieś faworyzowane firmy, ale raczej fałszywych informacji nie podają, jak jest napisane że za 0 zł, to raczej jest za 0 zł.

[epieniadze.com.pl]

Autor: alfredszklar (IP zapamiętane)
Data: 13 lis 2016 - 13:57:47

Chwilówki nie są złe, szczególnie chwilówki za darmo, które są ciekawą alternatywą dla debetu na koncie.

Autor: anita567 (IP zapamiętane)
Data: 14 lis 2016 - 10:13:19

chwilówki są dla ludzi,można je brać, tylko trzeba trzymać się umowy do końca..

Autor: tinaz (IP zapamiętane)
Data: 22 sie 2017 - 08:37:17

As the development of the world, there is more and more entertainment for people to kill time. Shoes Outlet Reading used to be an important amusementcoach mini charlie backpack. But now there are less and less people fond of readingnike free 6.0 shoes women. But there are still a large number of people stand on the side of reading. Nike Shoes for WomenFor me, I think reading is very important. Coach Accessories on saleThe reasons are as following.First of all, reading can broaden our vision. Nike Womens Heels Shoes The main way we learn the things happen long time ago is according to the book. Nike Dunk SB Mens} People will try their best to write the things in their stage in their waycoach market tote. When we read books, coach trifold wallet womens
we have the opportunity to learn everything. coach canvas hobo bag
The content in the books contains the knowledge all over the world and every aspectcoach trifold wallet womens. We can read the knowledge about biographycoach city zip tote, science, technology, culture, economic and so on from the book. Light Up Shoes It is hard not to broaden vision from reading.Everything you read fills your head with new bits of information, and you never know when it might come in handy. The more knowledge you have,Refurbished Light Up Shoes laces the better-equipped you are to tackle any challenge you'll ever facecheap nike shoes. Secondly, reading can cultivate our tastediscount nike shoes outlet. I am sure that reading some elegant sentence or the beautiful nike air max womens things described in the book will make us feel relax and comfortable. Nike Cortez Mens No matter how much stress you have at work nike air max 95, in your personal relationships, or countless othercoach swingpackissues faced in daily life nike air max Lunar, it all just slips away when you lose yourself in a great story nike free 5.0 V5. A well-written novel can transport you to other realms,Adidas Shoes Outlet while an engaging article will nike free 4.0 V3 womendistract you and keep you in the present moment,coach satchel outlet letting tensions drain away nike shoesand allowing you to relax. Nike Shoes for Women And we all know that the more knowledge a person has, the better-behaved he will be. Nike Cortez Womens I think this is the charming of readingnike shoes on sale. If there are more people like readingnike shoes outlet store, the world will become more civilized.Nike Air Jordan The importance mentioned above just a part of readingnike shoes outlet. It has so many advantages that I can't list all in a short timewomen nike roshe run for cheap. It is irreplaceable in human beings'life.

Autor: Skyefrank (IP zapamiętane)
Data: 22 sie 2017 - 09:28:13

In human history, there have never been so many brothers and sisters who have planned to appear in a short time country. Do not think they are the same as us, they are not the same as us, and may even be completely different. Now many of the family's ethics is reversed, at home is not the final say but my son had the final say.
Nike Women's Air Max 1 Ultra
nike shoes air max
cheap nike shoes air max
cheap nike shoes mens
discount nike shoes outlet
discount nike shoes online
cheapest nike shoes ever
nike sneakers for women
michael kors totes outlet
Michael Kors Women's Jeans
michael kors mens leather bags
michael kors clothing outlet
michael kors satchel 2014
michael kors bags 2017
michael kors handbags in sale
michael kors shoulder bag uk

Autor: Lydia (IP zapamiętane)
Data: 26 paź 2017 - 10:48:00

Autor: Portia_Loca (IP zapamiętane)
Data: 07 lis 2017 - 12:18:30

ja po pożyczkę to poszłabym tylko i wyłącznie do banku, żadne inne żródła nie wchodziłyby w ogóle w grę.

Autor: Kris883 (IP zapamiętane)
Data: 07 lis 2017 - 22:01:49

Ja często korzystam z roznych pożyczek, ale zawsze najpierw sprawdzam, która firma ma najlepszą ofertę. Używam tej strony [creditonline.today] ponieważ maja aktulane dane i jeszcze nigdy sie nie zawiodlem na firmie, ktora wybralem.

Autor: kamilka0 (IP zapamiętane)
Data: 08 lis 2017 - 09:16:54

Tego rodzaju pożyczki są bardzo powszechne, ponieważ w przeciwieństwie do kredytu bankowego, duża grupa osób ma szansę je otrzymać. Dla kogo jest szybka chwilówka? Warto o tym poczytać. Każda firma parabankowa posiada odrębny regulamin, który może różnić się od regulaminów innych podobnych firm, podejmuje decyzje samodzielnie.

Autor: ekobe2 (IP zapamiętane)
Data: 14 lis 2017 - 22:05:50

Myślę, że warto wziąść? Co ci szkodzi.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-11-14 22:06 przez ekobe2.

Autor: belfr (IP zapamiętane)
Data: 16 lis 2017 - 06:53:50

Na chwilówki trzeba uważać. Są firmy, która oferują pierwszą pożyczkę za darmo i w takim wypadku sądzę, że zaciągnięcie pożyczki nie powinno rodzić większych problemów ze spłatą, pod warunkiem, że pożyczone pieniądze zostaną oddane w terminie - na [chwilowka.co.pl] widziałem kiedyś wykaz takich parabanków tak samo, jak na każdą pożyczkę czy zobowiązanie finansowe w formie kredytu. Z drugiej strony są też firmy pożyczkowe, które udzielają chwilówki na relatywnie wysoki procent - w tym przypadku lepiej omijać ja z daleka.

Idź do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.