AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Chirurg naczyniowy Gdańsk
Autor: DianaXOXO (IP zapamiętane)
Data: 26 cze 2015 - 09:59:45

Możę znacie kogoś z Gdańska kto usuwa żylaki laserowo ? Szukam dobrego specjalisty dla mojej mamy.

Re: Chirurg naczyniowy Gdańsk
Autor: Lelka (IP zapamiętane)
Data: 26 cze 2015 - 10:51:29

Zajmuje się tym pan Jacek Konczalski - w linku znajdziesz do niego kontakt .Obecnie pracuje w centrum medycznym LIfemedica w Gdańsku ( znajduje się tuż przy uniwerstytecie medycznym). Wiem,zę na pewno wykonuje laserowe usuwanie ale to czy się do tego kwalifikujesz powinnaś skonsultowac z nim. Jedna osoba będzie mogła mieć ten zabieg ale druga już będzie miała pewne przeciwwskazania. To powinien ocenić lekarz.

Tak czy inaczej sam zabieg jest polecany ponieważ nie jest to bolesne a daje bardzo dobre efekty.

Autor: draka (IP zapamiętane)
Data: 02 lip 2015 - 14:31:03

Na pewno dobrze mieć sprawdzonego specjalistę.

Autor: master84 (IP zapamiętane)
Data: 21 lip 2015 - 08:47:00

Zwłaszcza chirurga naczyniowego.

Autor: garpu (IP zapamiętane)
Data: 01 lip 2019 - 03:15:55

Autor: ewelina110411 (IP zapamiętane)
Data: 08 lip 2019 - 10:13:29

Ja na usuwanie naczynek laserowo chodzę do mojego dermatologa. Ma taki laser, do usuwania pajączków i innych naczynek. Zabieg trwa kilka minut a wyniki rewelacyjne. Polecam

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.