AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Pielęgnacja auta
Autor: NAJBRITNI1395 (IP zapamiętane)
Data: 21 maj 2015 - 23:44:26

Witam, samochód jest jednym z ważniejszych narzędzi w mojej pracy. Może niedosłownie, ale gdyby nie mój samochód nie mogłabym dojeżdżać do moich uczniów. Czasem zdarza mi się, że muszę pojechać z jednego końca miasta na drugi. Przyznam szczerze, że mojemu autku przydałaby się drobna renowacja. Słyszałam o opcji auto detailing. Tylko nie wiem, gdzie mogę znaleźć jakąś firmę, która specjalizuje się w tej usłudze. Może ktoś coś słyszał. Dla mniej wtajemniczonych osób to jest takie spa dla aut.

Re: Pielęgnacja auta
Autor: brasek (IP zapamiętane)
Data: 23 maj 2015 - 00:35:22

Nie wiadomo skąd jesteś i jak ci tu radzić. Nie prościej wpisać w przeglądarce auto detailing + nazwa twojej miejscowości??? Ja tam robię wszystko sam przy swoim samochodzie i jak najbardziej jestem zadowolony, bo lubię "pochodzić" obok samochodu. A wygląda super. Jeden minus jest taki, że muszę tez dbać o samochód mojej teściowej. Ale jakoś przeżyję.

Autor: THESYLWIA1610 (IP zapamiętane)
Data: 23 maj 2015 - 14:07:29

Musisz znaleźć u siebie jakąś myjnię samochodową, oferującą car spa lub tzw. auto detailing, gdzie między innymi nakładają na lakier samochodu specjalnego rodzaju powłokę ceramiczną, która charakteryzuje się najwyższą wytrzymałością na surowe warunki atmosferyczne oraz brud i deszcz, a poza tym auto pięknie się błyszczy:-) na pewno znajdziesz coś u siebie i będziesz zadowolona:-)

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-05-28 12:35 przez THESYLWIA1610.

Autor: Mckarmen1173 (IP zapamiętane)
Data: 24 maj 2015 - 08:14:56

Witam, nawet nie zwlekaj , to super sprawa, sam dojeżdżam do studentów i uczniów szkół średnich na korepetycje, a taka odnowa lakieru i całego auta to priorytet, daje ochronę takie spa i pewność trwałości, fakt trzeba zainwestować pewna sumę pieniążków ale żalu nie będziesz mieć tylko satysfakcję.

Autor: MegaJerrod89 (IP zapamiętane)
Data: 24 maj 2015 - 08:55:19

Mój Tato właśnie ostatnio zafundował takie spa swojemu autku, to świetna odnowa, polecam Ci. Wiosna już chwilkę trwa, a tak zabezpieczone auto i będzie się świetnie prezentować i lakier uzyska trwałość mega dobre zabezpieczenie.

Autor: profrun (IP zapamiętane)
Data: 03 mar 2016 - 15:09:20

Czasami też konieczne jest zadbanie o karoserie. Zostawiłem samochód na zewnątrz i grad zrobił swoje. Na szczęście możliwe było usunięcie wgnieceń bez lakierowania, więc nie zapłaciłem majątku.

Autor: master84 (IP zapamiętane)
Data: 11 mar 2016 - 09:10:11

A gdzie kupujecie żarówki do auta? Na stacjach czy zamawiacie online? Bo ja chyba kupię kilka z tej strony: [url=http://stukpuk.pl/zarowka-samochodowa-px22d-12v-55w-bez-ece-hir2-marki-osram-9012.html]http://stukpuk.pl/zarowka-samochodowa-px22d-12v-55w-bez-ece-hir2-marki-osram-9012.html[/url. Lepiej mieć zapas, żeby nie dostać mandatu za brak światła.

Autor: profrun (IP zapamiętane)
Data: 01 kwi 2016 - 13:46:27

Ja na razie dbam o swoje zwykłe audi, ale marzy mi się Porsche Carrera. O takie to bym dbał całymi dniami. Może kiedyś się to marzenie spełnismiling smiley

Autor: burzaaa (IP zapamiętane)
Data: 22 paź 2018 - 19:34:42

Pielęgnacja swojego samochodu to jedno.Są jednak rzeczy nieprzewidziane, tak zwane wypadki losowe. Podczas jazdy opona w moim aucie uległa uszkodzeniu i nie mogłem kontynuować podróży. Szukałem pomocy w internecie i natrafiłam na wulkanizacja katowice . Teraz numer telefonu mam już wpisany w kontakty.

Autor: tamarra (IP zapamiętane)
Data: 13 lut 2019 - 11:29:52

Jeśli chodzi o pielęgnacje samochodu to z pewnością trzeba używać środków i kosmetyków do tego przeznaczonych. Ja mam sprawdzoną już stronę, na której kupuję produkty do samochodu, które na dany moment potrzebuję. Ostatnio kupowałam tam [autonablask.pl] pastę polerską.Dzięki informacjom i wskazówkom zawartym na stronie zdecydowałam się na jedną konkretną.

Autor: tadeusztraktor (IP zapamiętane)
Data: 14 lut 2019 - 16:50:30

Ja dbam o swój lakier samochodowy stosując tylko markowe kosmetyki samochodowe. Kupiłem ostatnio pady polerskie i w najbliższy weekend zabieram się za polerowanie samochodu smiling smiley

Internetowa hurtownia i sklep motoryzacyjny

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-02-14 16:50 przez tadeusztraktor.

Autor: gryps (IP zapamiętane)
Data: 18 lut 2019 - 11:22:56

Bardzo dobrze, że myślisz o tym wcześniej. Ja nie myślałam i teraz bujam się z zepsutym samochodem. Myślałam by oddać pojazd na inspekcje zimową, aktualnie jest promka na takie rzeczy [bit.ly] , ktoś korzystał? wyszło wam to na plus czy raczej nie?

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.