AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4
Re: Remont!
Autor: DronSawa (IP zapamiętane)
Data: 30 cze 2017 - 09:14:06

Już pisałem o naszych mieszkaniowych planach remontowych tutaj, ale poza salonem mam swój własny maleńki świat. Moją małą platformę na której stojąc o świcie mogę bez obaw, a wręcz z nadzieją patrzeć na otaczające mnie morze zależności. Tak. To mój gabinet. Anna nie wtrąca się do jego urządzania. Sofa, fotel, biurko, i wygodne krzesło stanowią o jego przeznaczeniu. Wykluczam nowoczesność. Uważam, że kiedyś przedmioty były wykonywane dla ludzi i z myślą o nich - teraz raczej z myślą o niskiej cenie. Kiedyś stolarz zanim oddał krzesło sprawdzał jego funkcjonalność własnym kręgosłupem. Teraz różnie z tym bywa. Jednej rzeczy brakuje w moim gabinecie. Tylko tej jednej rzeczy na której mógłbym zawiesić oko w chwili zadumy. Ania wie o tym. Sprawdziła wiele sklepów internetowych z obrazami. Obraz ma być spokojny, ma nie przytłaczać. Najlepiej aby to była reprodukcja. Mnie podobają się obrazy, które tworzył David Cox, ale pomimo mojego zamiłowania do antyku wydają się zbyt staroświeckie. Przystałem więc na pogląd Anny w tej sprawie, która wybrała do mnie nowoczesny obraz na płótnie z dekoracjenawyamir.pl Brzmi i wygląda troszkę za współcześnie jak na mnie i teraz jestem w ambarasie - muszę w delikatny sposób zmienić perspektywę Ani lokując ją na tym co mnie się podoba np taki obraz nowoczesny, a jednak w moim klimacie.

Autor: kaznodzieja (IP zapamiętane)
Data: 07 lip 2017 - 18:42:57

Jeśli chodzi o elementy złączne (które, jak wspominałem, podczas takiego remontu są praktycznie nieodzowne) to warto się zaopatrzyć zwłaszcza w kotwy kotwy, o których piszą na ToCzytam.pl, mogą okazać się bardzo przydatne.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-07-07 18:44 przez kaznodzieja.

Autor: MikeSan (IP zapamiętane)
Data: 08 lip 2017 - 22:41:42

jest dużo sklepów, w których można zakupić odpowiednią dekorację. Fototapety fizelinowe to dobry pomysł, zwłaszcza, jeśli są drukowane w nieszkodliwej dla zdrowia technologii, jak na powyższym przykładzie.

Zmieniany 3 raz/y. Ostatnio 2017-07-08 22:49 przez MikeSan.

Autor: Sinidomino (IP zapamiętane)
Data: 09 lip 2017 - 07:08:37

Thank you for your post, I look for such article along time. myself very happy to read it because it can give me more insight,thanks.
<a href="http://www.sinidomino.com/">judi poker</a>

Autor: polonistka87 (IP zapamiętane)
Data: 10 lip 2017 - 08:32:05

Ja niedawno szukając porad odnośnie aranżacji kuchni trafiłam na taki poradnik: [sprzedajemy.pl] - co myślicie o okleinie na meble?

Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 10 lip 2017 - 13:59:22

Okleina pozwala szybko zmienić meble. Myślę, że warto o niej pomyśleć.

Autor: Malpeczko (IP zapamiętane)
Data: 26 lip 2017 - 08:40:25

A może rozwiniesz swoje talenty artystyczne i sam coś namalujesz na ścianie. Mój znajomy tak zrobił. Kupił różnego koloru farby z [nobiles.pl] namalował na ścianie jakąś abstrakcję. A potem powiesił pustą ramę od obrazu. Z daleka faktycznie wygląda to jak obraz. Moim zdaniem wygląda to dość ciekawie i oryginalnie.

Autor: jjusti18 (IP zapamiętane)
Data: 27 lip 2017 - 14:06:37

Remonty zawsze są potrzebne, raz na jakiś czas trzeba odświeżyć ściany czy wymienić płytki. U mnie właśnie niedługo zacznie się remont domu i najbardziej zastanawiam się nad łazienką, a w sumie jak ją wyposażyć. Zawsze marzyła mi się wisząca szafka i teraz planuje zakupić ją do mojej łazienki. Koleżanka mi poleciła pewien artykuł wisząca szafka do łazienki Domifikacje. Chce się z nim zapoznać, ponieważ zauważyłam że mają tam fajne porady i ciekawe propozycje. Myślę, że ta strona mnie zainspiruje.

Autor: Loretnij (IP zapamiętane)
Data: 27 lip 2017 - 20:02:09

Ja od dawna już planuje remont. Ostatecznie planuje skorzystać z tego co oferuje Prolinea( [prolinea.eu] ). Co o czymś takim myślicie? Pozdrawiam smiling smiley

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-07-27 20:04 przez Loretnij.

Autor: Kranik (IP zapamiętane)
Data: 30 lip 2017 - 20:06:07

Robiąc remont musimy pamiętać o tym, żeby skutecznie ocieplić dom, ponieważ zła izolacja cieplna jest tragedią dla naszego portfela i jest to też mniej komfortowe dla domowników. Ze swojej strony mogę polecić sklep docieplajdom.pl, który oferuje masę materiałów izolacyjnych. Ostatnio kupiłem tam styropian grafitowy, który jest świetnym rozwiązaniem do ocieplania domu.

Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 31 lip 2017 - 10:18:07

Robiąc remont polecam zrobić przegląd sprzętów AGD. Miałam taką sytuację, że tydzień po zakończeniu remontu musiałam rozkręcać całe meble bo zepsuła mi się pralka (oczywiście zabudowana). Na szczęście Panowie z [www.restartagd.pl] pomogli mi to naprawić. Ale gdybym sprawdziła to podczas remontu to można byłoby tego uniknąć

Autor: moore23 (IP zapamiętane)
Data: 01 sie 2017 - 12:50:42

Remont wymaga dużego nakładu czasu oraz pieniędzy ale efekty są tego warte. Mam do was pytanie, która z tych sof [www.meblejana.pl] będzie najlepiej pasować do nowoczesnego salonu? Wielkość nie ma znaczenia, natomiast wolę czarne kolory, ponieważ się mniej brudzą.

Autor: marzenloka (IP zapamiętane)
Data: 09 sie 2017 - 09:02:03

Przed remontem warto zakupić wszystkie potrzebne narzędzia. Tutaj https://kochamczytac.pl/czego-potrzebuje-zlota-raczka-przedstawiamy-liste-narzedzi-recznych/ znajdziecie ich listę, możecie się nią zainspirować. Znajdziecie tam wszystkie potrzebne informacje.

Autor: maxxis (IP zapamiętane)
Data: 09 sie 2017 - 09:14:50

Remont to podstępna sprawa tongue sticking out smiley Często jest tak, że zaczynamy od małego, a kończymy na wielkich zmianach, które pochłaniają dużą część naszego budżetu

Autor: wawka34 (IP zapamiętane)
Data: 13 sie 2017 - 20:12:53

Ja w tym temacie nie mam zielonego pojęcia. Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

Autor: Nemis (IP zapamiętane)
Data: 17 sie 2017 - 07:06:36

Ja osobiście znalazłem ekipę do remontowania na [echopoznania.pl] i byłem bardzo zadowolony z ich usług. Na prawdę miło się współpracowało

Autor: polonistka87 (IP zapamiętane)
Data: 17 sie 2017 - 11:41:51

Najważniejsze to mieć pomysł na remont.

Autor: tinaz (IP zapamiętane)
Data: 24 sie 2017 - 02:50:59

Autor: jjusti18 (IP zapamiętane)
Data: 30 sie 2017 - 23:14:11

Właśnie za niedługo mam też remont. W szczególności mam dylemat co do salonu, bo chciałbym żeby wyglądał oryginalnie i efektownie. Zastanawiam się na panelami, a Wy co myślicie o panelach w salonie? Trafiłam związku z tym nawet na interesujący artykuł panele na ścianę. Chce się z nim bliżej zapoznać, ponieważ dowiem się czegoś więcej w tym temacie. Może pozwoli mi to dokonać właściwego wyboru dla siebie.

Autor: Tomasz798 (IP zapamiętane)
Data: 18 wrz 2017 - 22:10:35

Akurat jeśli chodzi o remont, to każdego czeka to co kilka lat. Warto wziąć się za to z głową, by być zadowolonym z efektów. Zawsze warto wymienić meble do sypialni, bo jednak tam powinniście zawsze czuć się dobrze. Pomyślcie, co Wam się podoba i pod tym kątem dokonajcie wyboru.

Autor: adamniedzic (IP zapamiętane)
Data: 20 wrz 2017 - 15:26:00

Ja też jestem właśnie w trakcie remontu, a dokładniej na etapie łazienki. Świetną ekipę remontową znalazłem tutaj: [wyposazenielazienek.pl] wszystko idzie po naszej myśli, zapowiada się, że nasza łazienka zmieni się nie do poznania - a właśnie o to chodziło smiling smiley

Autor: susa (IP zapamiętane)
Data: 27 wrz 2017 - 11:24:25

Co polecacie do takich foteli w salonie [www.galameble.com] - sofa, czy narożnik?

Autor: Jay332843867 (IP zapamiętane)
Data: 28 wrz 2017 - 11:24:05

the only foreign trade city of the Qing Dynasty, this time, the first time the Qing dynasty know the United States this country. On the day of arrival, many Western 'forerunners' also salute the salute, especially the United States as the new powers of the late, the most wonderful is that the Americans and the recent enemies of the British meet in China, Like the United Kingdom sincerely hope that the United States to abandon the hatchet, similar to 'hand in' the development of China. But let the former sovereign king did not think that the United States after the rapid rise of the British trade in China has become the biggest competitor. Cheap Nike Shoes 'Chinese Queen' after returning home, immediately in the United States between the DPRK and the East and West set off a 'China fever', then the ambassador to France, and later the US President Jefferson also sent to the French Ministry of Foreign Affairs a 'Queen of China' maiden voyage Report. There is an exaggeration to say, 'across the country, no matter how small the village, even if only one can access five sailboats, are planning to travel to the Far East trade.' When the French Revolution broke out in 1789, the United States took advantage of the war in Europe to take advantage of, and even started the Chinese merchandise Michael Kors Sac sold to the Canada Goose Chilliwack European brokers. In fact, it is because of the prosperity of trade in China, only to help New York more than Philadelphia became the largest city in the United States. On the Anglo-American competition is the most exciting of a bridge is in 1812 during the Anglo-American war, the two sides of the sea war has been hit the Chinese waters, simply is that the British Navy blocked the US trade in China, to see the sunk or prisoners, While the US merchant is to fight back, braved the enemy's fire and China to do business, but also captured Coach Drawstring Madison Des sacs the British merchant ... ... exaggerated, who won the winner to take all the raids to Guangzhou to sell. And then the Qing government is clearly more tough than the Russo-Japanese War era, righteousness tells the British and the United States: either to stop all trade, or to go elsewhere to play. This may also be the most rare historical record in the book 'The First Meeting of America and China'. In that era, all Western businessmen faced an ultimate problem that plagued them for centuries: what was sold to China? At first glance, self-sufficient of the Qing Dynasty do not Nike Air Presto Mens need anything, heavenly, nothing, but almost all Westerners need the Qing Dynasty porcelain and Christian Louboutin Escarpins tea. A tendon and hateful British people began to give the Nike Free 6.0 answer is: textiles ... ... crazy fantasy that every cheap celine bags Chinese people can wear a Manchester textile; when found that Chinese people interested in textiles, the United Kingdom The answer goes with: opium ... ... When the Qing government began to crack down on the opium trade, the British answer and then become: gun ship ... ... In short, the British view, the British goods in China is not selling all the responsibility of China, the only solution is to persecute China through the war to open the market, as to what the needs of the Chinese market for the British is the Arabian Nights, which is The British Logic of the Opium War. But in the days of the American view, in addition to textile, opium and war these options, there are obviously other more appropriate business solutions. In this regard, Fei Zhengqing in the 'United States and China,' a book in the elaborate, 'our expansion across the Pacific process, the Guangzhou trade, whaling and the northwest coast of the fur industry began.' It can be said that the American talent is a genius merchant who is truly adhering to sac michael kors pas cher the spirit of Cheap Mens Shoes free trade, compared with the British who are seriously confined to colonial thinking. After careful market research and constant 'trial and error', they prepared for China even a very gorgeous export manifest in this era, the origin of goods north to Alaska, south to the Antarctic. The first bill out of the American is American ginseng. In fact, the 'Queen of China' first march to China when the main goods is also '242 barrels, about 30 tons' American ginseng. According to Fang said the teacher, the Americans themselves are determined to eat American ginseng, which is a clear for the nationals of the 'private custom' health care products. Fortunately, the main product of the United States has been sold today. Americans export China's second-largest flagship product, is Fei Zhengqing said the 'fur industry', which may also be the first US trade in the United States the number one trump card products. In that era of the streets of Guangzhou, everywhere to sell the United States fur hawkers, the legend of Beijing's Forbidden City, the little Lord and the ladies have also become the US fur customers. From 1792 to 1812, the number of US ships shipped to Guangzhou, the number of seals is as high as 2.5 million, it is said that each profit can reach 10 times. In order to get the seal of the skin, north to Alaska, south to the island, the Americans almost killed the 'Pacific, South Atlantic and Indian Ocean', almost a genocidal sp

Autor: Lydia (IP zapamiętane)
Data: 17 paź 2017 - 07:16:24

Autor: Mozza (IP zapamiętane)
Data: 23 paź 2017 - 12:34:59

Autor: filizanka (IP zapamiętane)
Data: 24 lis 2017 - 11:46:33

no niestety tak jak piszecie każdego remont co pare lat męczy. Czy to kuchni czy łazienki, czy salonu czy pokoju dziecka. Jeśli szukasz np fajnych pomysłów na podłogi to polecam Ci https://www.komplexmarket.pl/podlogi-versal-34 bardzo ciekawe propozycje i dobra jakość. Także zobacz sobie może akurat Ci sie spodobawinking smiley Ja tez zawsze staram sie kupowac jakieś produkty z "polecenia" :0

Autor: viki397 (IP zapamiętane)
Data: 29 lis 2017 - 21:18:32

D takich podłóg potrzebny jest dobrej jakości, skuteczny mop. Na [www.leifheitsklep.pl] widziałam takie w rozsądnej cenie - ja zainwestowałam i sprzątanie to przyjemność

Autor: kamilka0 (IP zapamiętane)
Data: 02 gru 2017 - 19:00:25

Przy remoncie przyda Ci się zabezpieczenie wszystkich rzeczy w domy. Ułatwi Ci to sprawę sprzątania i nie tylko. Słyszałam, że tu mają dobre materiały [www.tmkserwis.pl] , które Ci się mogą przydać.

Autor: elabarbara (IP zapamiętane)
Data: 22 gru 2017 - 11:12:06

Zlew ciągle się zatyka, woda nie chce odpływać, a z rury wydobywa się nieprzyjemny zapach? To najczęstsza usterka domowa. Aby uporać się z tym problemem wcale nie potrzebujesz drogich, chemicznych środków.W tym poradniku każdy znajdzie ciekawe porady na zatkany zlew [www.snikersik.pl]

Idź do strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.