AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4
Re: Remont!
Autor: marcinwroblewski (IP zapamiętane)
Data: 14 lut 2017 - 16:58:28

Podczas remontów warto sprawdzić w jakim stanie są okna i ocenić czy warto je naprawiać czy lepiej wymienić. Moge polecić firmę [okna-domin.pl] jeśli chodzi o specjalistów od okien i drzwi znanej marki oknoplast.

Autor: Samuela30 (IP zapamiętane)
Data: 21 lut 2017 - 17:18:27

Remont mieszkania czy domu to spore wyzwanie. Jeśli nie mamy sami umiejętności aby to zrobić to warto zdac się na profesjonalną ekipę budowlaną. Wbrew pozorom takie usługi nie są drogie - zerknijcie na oferte firmy Malhaus [malhaus.pl] . Zanim przystąpicie do remontu firma przedstawi Wam wszystkie koszty związane z pracami. Według mnie nie ma co samodzielnie bawić sie w majsterkowicza - lepiej jak takie prace wykona za nas firma remontowa.

Autor: majka921 (IP zapamiętane)
Data: 28 lut 2017 - 12:45:35

Jeśli planujesz remont to na pewno przyda Ci się dobra firma sprzątająca warszawa: [pozamiatane.pl]. Bez tego może być ciężko, po remoncie dom wymaga gruntownego sprzątania. Jeśli nie masz zamiaru tracić energii i czasu to po prostu wynajmij profesjonalistów smiling smiley

Autor: ania_green (IP zapamiętane)
Data: 01 mar 2017 - 13:46:00

U mnie remont zaczął się od planowania - i mierzenia.
Teraz wiem, ile tak naprawdę płytek muszę kupić.
A wybrałam sobie takie fajne Shabby chic -[www.tubadzin.pl]

Autor: szczeppa77 (IP zapamiętane)
Data: 01 mar 2017 - 21:01:44

Ja polecam tą firme tapetowanie Kraków. Odwalili kawał dobrej roboty.

Autor: tomlak (IP zapamiętane)
Data: 03 mar 2017 - 17:27:58

Trzeba kupić 10% więcej płytek niż wychodzi z metrażu. Jak układa się w karo to 20% więcej.

... a po remoncie można zmienić coś w jadalni np. nowy serwis obiadowy

Autor: radfg (IP zapamiętane)
Data: 03 mar 2017 - 23:05:14

No masz rację przy remoncie zawsze jest masa niedociągnięć i tego typu problemów...

Autor: Tomek20 (IP zapamiętane)
Data: 06 mar 2017 - 17:50:00

Wiadomo, czasem trzeba zrobić taki remont winking smiley Faktycznie przygotowania moga być długie, ale efekty zawsze są tego warte.

Autor: kapoker (IP zapamiętane)
Data: 06 mar 2017 - 19:32:03

Remont to zawsze urwanie głowy - dlatego tego nie lubię!

Autor: ame (IP zapamiętane)
Data: 08 mar 2017 - 16:30:07

Też długo suszyłam głowę mężowi o remont kuchni, wcześniej upatrzyłam i zamówiłam meble kuchenne pruszków więc nie miał już wyboru, najlepiej postawić faceta przed faktem dokonanym bo się nie zmobilizuje winking smiley

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-03-08 16:31 przez ame.

Autor: Byx (IP zapamiętane)
Data: 09 mar 2017 - 19:46:50

Przy remoncie mieszkania postawiłem na specjalistów w branży. Nie chciałem eksperymentować, co mogłoby się skończyć tylko usterkami i dodatkowymi wydatkami. Dobrych fachowców można bez problemu znaleźć w Internecie [wortale.net].

Autor: Mirka344 (IP zapamiętane)
Data: 10 mar 2017 - 18:40:45

Jeśli chodzi o remonty, to naprawdę nie ma czym się przerażać, teraz wszystko można zamówić w sieci na tego typu stronach [homlando.com] , czyli nie marnujemy już całych dni spędzonych na chodzeniu po salonach meblowych, a robimy zakupy właściwe w kilka sekund. Poza tym z tego, co zauważyłam, to w sieci można znaleźć dużo ciekawszych modeli niż w sklepach stacjonarnych, a już na pewno jest ich więcej, więc większe prawdopodobieństwo, że trafimy z czymś w swój gust.

Autor: bonmonika (IP zapamiętane)
Data: 13 mar 2017 - 12:53:30

Bardzo fajne meble do domu znajdziesz w sklepie Mirat.pl

Zobacz fantastyczne i modne krzesła.

Autor: Portia_Loca (IP zapamiętane)
Data: 13 mar 2017 - 13:31:39

ja jeszcze przed Wielkanocą muszę zrobić remont łazienki bo ciągle to odkładam i może wreszcie mi się uda.

Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 14 mar 2017 - 15:22:39

Nas czeka malowanie pokoju i kuchni. No ale to jak się zrobi cieplej.

Autor: polonistka87 (IP zapamiętane)
Data: 16 mar 2017 - 09:35:40

Podczas remontu na pewno przydadzą się narzędzia ręczne, na przykład takie: [www.stukpuk.pl] - pamiętam, że kiedy z mężem robiliśmy remont nie mogliśmy się bez nich obyć.

Autor: Malpeczko (IP zapamiętane)
Data: 16 mar 2017 - 12:34:59

Mnie czeka odświeżenie łazienki.Meble mam już na oku [www.ceneo.pl] . Najgorzej z prysznicem. Nie możemy się zdecydować jaki chcemy. Ja bym chciała taki prosty, same kafelki i ścianka działowa. Zaś reszta domowników chce z hydromasażem. Chyba będziemy ciągnąć zapałki. Na szczęście nikt nie chce wanny grinning smiley

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-03-22 20:25 przez Malpeczko.

Autor: kluwers (IP zapamiętane)
Data: 16 mar 2017 - 13:39:58

Witajcie,

W sprawie remontów waszych mieszkań lub domów z całego serca polecić Wam mogę przedsiębiorstwo remonotowo-budowlane Tafla z Wrocławia. Naprawdę wiedzą jak dobrać materiał, jaką fakturę zastosować, jak wymyślić trendy. Według mnie radzą sobie naprawdę dobrze przy każdego rodzaju remoncie. U mnie na przykład wzorowo zajęli się wykończeniem całej przestrzeni mojego salonu - deski, prace flizerskie i fugowanie, piękne wykończenie kominka. Polecam - [www.tafla-wykonczenia.com.pl]

Autor: kraho (IP zapamiętane)
Data: 16 mar 2017 - 13:46:33

Dobra ekipa budowlana to skarb. Wtedy remont to nie taki problem.

Autor: polonistka87 (IP zapamiętane)
Data: 17 mar 2017 - 09:48:38

Dla mnie remont to koszmar, ale wiadomo, że jak się chce ładnie mieszkać to trzeba się poświęcić.

Autor: gryps (IP zapamiętane)
Data: 18 mar 2017 - 00:11:18

Ja zastanawiam się czy w swoim gabinecie nie wykorzystać takiej fototapety [sklep.foteks.pl] , ona jak to facetowi najbardziej mnie się podoba. Do dziecięcego pokoju żona dała już groszy różowe na szarym tle, wygląda to świetnie.

Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 28 mar 2017 - 09:30:37

Przy remoncie z pewnością przydadzą się narzędzia, a także wszelkiego rodzaju śruby i inne zamocowania. W tym artykule: http://www.alces.pl/najwieksze-marki-w-branzy-budowlanej-na-swiecie/ omówiono najpopularniejsze marki, które zasłynęły w branży budowlanej. Sprawdźcie, którym można zaufać!

Autor: mensja (IP zapamiętane)
Data: 14 kwi 2017 - 20:52:26

Jak robicie remont i przy okazji wymieniacie instalację elektryczną, bądź ja modernizujecie to warto wejść na stronę [www.obi.pl] i zapoznać się z ofertą. Mają szeroki wybór w całkiem przystępnych cenach.

Autor: pietruszka55 (IP zapamiętane)
Data: 15 kwi 2017 - 09:12:36

Jeśli robicie u siebie remont to na pewno poszukujecie różnych inspiracji dotyczących wyposażenia mieszkania. Koniecznie poczytajcie artykuły na blogach z tym związane, na przykład [wlosymuszabycdlugie.blogspot.com]. Znajdziecie mnóstwo pomysłów, na które sami być może byście nie wpadli smiling smiley

Autor: slazak21 (IP zapamiętane)
Data: 29 maj 2017 - 21:11:41

Ja muszę kupić zlewozmywak. Meble się już robią, sprzęty zamówione, a ja nadal nie zdecydowałem się na zlew. Najbardziej nie umiem zdecydować się na model, bo kolor mam już upatrzony. Tutaj [www.zlewozmywak.pl] mają duży wybór, więc może uda mi się znaleźć ten odpowiedni.

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2017-05-29 21:59 przez slazak21.

Autor: marzenloka (IP zapamiętane)
Data: 01 cze 2017 - 10:26:00

A czym się kierujecie wybierając materiały budowlane? Dla mnie najważniejsza była jakość, dlatego kupowaliśmy produkty uznanych producentów. Jak się okazało, potrzebna była też kotwa do betonu, która cechuje się dużą wytrzymałością i taką udało nam się znaleźć w ofercie Koelner. Plusem było też to, że na swojej stronie zamieszczają dokładne informacje na temat swoich wyrobów, co ułatwiało poszukiwania.

Autor: moore23 (IP zapamiętane)
Data: 23 cze 2017 - 11:08:31

Mnie też teraz czeka generalny remont całego mieszkania. Wiele ciekawych inspiracji znalazłam na blogu [www.komandor.pl] głównie zależy mi na minimalizmie oraz nowoczesnych stylizacjach. Uważacie, że wyspa w kuchni to dobre rozwiązanie? Spotkałam się z różnymi opiniami, a wygląda bardzo fajnie i jest funkcjonalna.

Autor: Maylena (IP zapamiętane)
Data: 26 cze 2017 - 08:21:27

My też korzystaliśmy z porad blogu związanego z aranżacjami wnętrz. Trafiliśmy dzięki niemu na stronę https://uwalls.pl/fototapety-3d/ gdzie można zamówić fototapety 3d na dany wymiar. Do naszego pokoju to idealne rozwiązanie.

Autor: kaznodzieja (IP zapamiętane)
Data: 27 cze 2017 - 09:26:23

Przy remoncie elementy złączne są bardzo ważne, trzeba dowiedzieć się o nich jak najwięcej, aby wybrać najlepsze. To one będą spoiwem wszystkiego. Bez dobrych śrub, zawiasów czy nitów ani rusz!

Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 28 cze 2017 - 20:06:39

Szukaliśmy praktycznego rozwiązania, więc wybraliśmy płytki ścienne. Okazało się, żę w obi mają całkiem niezłe: [www.obi.pl] . Na pewno warto tam zajrzeć

Idˇ do strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.