AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4
Remont!
Autor: Lakishaeuro2862 (IP zapamiętane)
Data: 12 maj 2015 - 17:48:14

Siemka!
Moja żona ostatnio zaczęła nudzić oj bardzo zaczęła! aż mnie już głowa boli, że to się jej nie podoba, to jest brudne, a to byśmy zmienili, bo już wszystko stare i ciągle bla bla bla głowę to już mam jak arbuz, ale przerośnięty arbuz!
No nic muszę wziąć się, za to, by to wszystko zmienić. Ostatnio mi mówiła, że chciała, by mieć tapety na ścianach, czyli w sypialni i w kuchni, bo tu akurat będzie remont na obecną chwile pewnie jak się uda to będzie w następnych pomieszczeniach;/ (o rany!) Chciałbym takie tapety położyć na flizelinie wiecie może, na czym to polega i czym to się różni jakieś rady dokładnie?. Potrzebuje też sklepu, gdzie kupie tapety flizelinowe może być internetowy, bo nie ma czasu, by wychodzić na zakupy większe a na necie zawsze coś wybierzemy wspólnie.

Re: Remont!
Autor: Supercandi85 (IP zapamiętane)
Data: 12 maj 2015 - 19:31:35

Heheh teraz to mnie rozbawiłeś! grinning smiley faktycznie masz przerąbane, że musiałeś się zdeterminować do remontu mieszkania. flizeline dajesz zamiast gładzi szpachlowej ona wygładza ci ściany i przygotowuje do położenia zwykłej tapety dlatego tak się to nazywa. Tyle mogę ci pomóc, bo nie korzystałem jeszcze ze sklepów internetowych z wyborem rożnych tapet często wyjeżdżam do większego miasta i tam wybieram tapety.

Autor: MrRadzim99 (IP zapamiętane)
Data: 13 maj 2015 - 00:13:15

Osobiście nienawidzę remontów i tego całego syfu, który się z tym wiąże... Sam niedawno zakończyłem swój. Wiem co czujesz, bo moja żona jeszcze niedawno marudziła mi zupełnie tak samo... Koszmar! Ale na szczęście mam to już za sobą winking smiley Wszystko wyremontowane, nowe podłogi, ściany, kafelki, meble, więc mam spokój na jakiś czas grinning smiley Jeśli chodzi o tapety flizelinowe - znajdziesz je praktycznie w każdym sklepie internetowym, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki smiling smiley

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2016-03-18 10:32 przez MrRadzim99.

Autor: Lakishaeuro2862 (IP zapamiętane)
Data: 14 maj 2015 - 18:08:40

Czyli widzę, że nie jestem sam ten remont teraz zwlekam, bo muszę dobrze zaplanować każdy szczegół, by nie żałować takiego remontu. Poszperałem w necie wyczytałem trochę, więc podzielę się z wami wiele osób polecało tą firmę ardeko nie wiem, czy to prawda, ale może faktycznie tam zakupię co nieco do swojej kuchni czy sypialni co o niej sądzicie?. smiling smiley

Autor: Johnny Angelo (IP zapamiętane)
Data: 23 cze 2015 - 12:11:05

Drodzy panowie, jak żony marudzą Wam, że przydałoby się coś zmienić w mieszkaniu, żeby zrobić jakiś remoncik itp. to ode mnie taka wskazówka: w salonie kładziecie kamień dekoracyjny na ścianie, a następnie montujecie kominek ekologiczny. Nie wierzę, że któraś z pań nie byłaby zachwycona taką aranżacją i spędzaniem wieczorów przy żywym płomieniu we własnym mieszkaniu smiling smiley

Autor: profrun (IP zapamiętane)
Data: 13 lip 2015 - 15:28:51

My też szukamy teraz fajnych pomysłów na wnętrze. Na Homebooku udaje mi się zawsze sporo tego znaleźć.

Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 19 lip 2015 - 12:43:58

Apropos firm o których ktoś pisał we wcześniejszym wątku, ale nie umiem go znaleźć to ja bym jeszcze dodał ofertę firmy [www.rbt.com.pl] zajmująca się produkcją blach trapezowych.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-07-19 12:45 przez alexandraola.

Autor: ania_green (IP zapamiętane)
Data: 09 wrz 2015 - 13:56:07

Jak tak sobie ostatnio myślałam i zastanawiam się czy nie lepiej zlecić firmie takiej jak ta [www.kingasliwa.pl] , aby zajęła się wszystkim od a do z. Firma realizuje projekty pod klucz począwszy od doboru ekip wykończeniowych poprzez nadzór, logistykę i wszelkie prace związane z wykończeniem prac remontowych.

Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 09 wrz 2015 - 22:05:34

Czasem lepiej zatrudnić ekipę. Zwłaszcza, jak zależy nam na czasie.

Autor: juznie (IP zapamiętane)
Data: 11 wrz 2015 - 08:32:01

My walczymy z kuchnią. A ostatnio wypatrzyłam stronę [iterma.pl] I zastanawiamy się teraz nad grzejnikiem elektrycznym. W sumie zajmuje mniej miejsca i można powiesić na dowolnej wysokości. Chyba się zdecydujemy.

Autor: KatarzynaKj (IP zapamiętane)
Data: 17 wrz 2015 - 22:24:36

Kuchnia to jeszcze nic, walka z szambem to dopiero wyzwanie. U nas stare totalnie się rozszczelniło i chyba nie muszę mówić, jakie były tego konsekwencje. Na szczęście mąż szybko znalazł dobre szamba betonowe i w końcu mamy wysokiej jakości zbiornik, z którego nic nie wycieka. Tutaj nawet jeżeli coś by się stało, zawsze mamy gwarancję.

Autor: profrun (IP zapamiętane)
Data: 21 wrz 2015 - 11:02:23

My mamy remont w Warsztacie i postanowiliśmy sobie tu w końcu zrobić odpowiednią nawierzchnię. Znaleźliśmy w firmę w Polsce z Ashford Formułą do posadzek betonowych i właśnie na to postawiliśmy. Będzie nam to służyć latami.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-09-21 11:02 przez profrun.

Autor: marzenloka (IP zapamiętane)
Data: 07 paź 2015 - 11:23:16

A czy przy okazji remontu zmieniacie także coś w ogrodzie? My myślimy o altanie ogrodowej, ale nie wiemy czy jest sens zajmować się tym już teraz i na wiosnę mieć spokój czy jednak poczekać. Jak myślicie?

Autor: draka (IP zapamiętane)
Data: 08 paź 2015 - 09:54:21

A co powiecie na ekologiczne przemysłowe posadzki we wnętrzach swoich domów? Zastanawiam się właśnie nad tym rozwiązaniem. Słyszałam, że są bardzo trwałe, a do tego całkiem przyjemnie się prezentują.

Autor: klabczak (IP zapamiętane)
Data: 09 paź 2015 - 10:32:40

Oj w takim razie życze powodzenia, remont to nic fajnego nie dosc ze kosztochłonny to jeszcze kłopotliwy.

[www.blonews.pl]

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-10-12 08:24 przez klabczak.

Autor: Andżelina40 (IP zapamiętane)
Data: 13 paź 2015 - 12:04:34

Też niedawno robiliśmy remont, choć może niezbyt dogłębny. Wymienialiśmy też meble i w związku z tym mogę wam polecić naprawdę dobry sklep meblowy:
[bello-furniture.pl]
Mają tam włoskie meble dobrej jakości: łóżka, szafki rtv, stoliki czy wyspy kuchenne.
Są one naprawdę oryginalne, ale jednocześnie inspirowane są klasyką, więc powinny się wielu osobom spodobać. Do tego dobrze się je użytkuje i jakość też jest świetna.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-10-13 12:05 przez Andżelina40.

Autor: draka (IP zapamiętane)
Data: 14 paź 2015 - 11:38:35

Ja tam bardzo się cieszę, że remont mam już za sobą. To była prawdziwa męczarnia.

Autor: BelferSpecjalista (IP zapamiętane)
Data: 29 paź 2015 - 14:52:33

Z tymi tapetami flizelinowymi to dobry pomysł! Może warto też rozważyć fototapety, to zawsze jakiś ciekawy look można uzyskać. I żona nie powinna marudzić jak np. dasz na ścianę cudowny widok na Paryż smiling smiley Zastanów się też nad odświeżeniem mebli, jeśli to nie są jakieś antyki to może warto je przemalować - teraz takie metamorfozy są w modzie, a efekt końcowy często daje wrażenie pochodzenia prosto od znanego projektanta winking smiley

Autor: Torb200 (IP zapamiętane)
Data: 11 lis 2015 - 12:55:14

[milenium-agd.pl] tu mają najlepsze sprzęty AGD i nie musisz się martwić jak za kilka lat coś się popsuje, bo spokojnie naprawią

Autor: viki397 (IP zapamiętane)
Data: 12 lis 2015 - 20:37:22

Widziałam ostatnio deski podłogowe z drewna egzotycznego merbau - moje marzenie. Cały czas jednak nie stać mnie na taka ekskluzywna podłogę, zbieram usilnie smiling smiley W Maharajahparquet jest kilka wariantów podłogi do wyboru, na zdjęciach zachwyca, ale warto zobaczyć u dilera, jak taka deska jest komfortowa. Poza tym merbau ma spore zastosowanie, w wielu branżach. Wystarczy poczytać jego historię, by sie przekonać, że to materiał niemal niezniszczalny. Plusem jest tez łatwa konserwacja i pielęgnacja podłogi z tego drewna, posiadającego tez wszystkie atesty - więc bezpiecznego, sprawdzonego i testowanego na całym świecie.

Autor: doldie (IP zapamiętane)
Data: 13 lis 2015 - 10:48:34

Ja muszę się w końcu wybrac na zakupy do ikei dokupić troche oświetlenia bo kot nam wszystko powywracal. Przy okazji wypróbuje ichne kotleciki weganskie, podobną jak za tą cene są wcale niezłe.

[www.epozyczka24.pl]

Autor: pietruszka55 (IP zapamiętane)
Data: 13 lis 2015 - 15:58:38

Warto wymienić drzwi wejściowe bo to gwarancja spokojnego snu. Ja ostatnio u siebie zamontowałem [hurtbud.com] - drzwi zewnętrzne lekko oszklone, mają bardzo dobry system antywłamaniowy. U mnie sprawdzają się doskonale. Polecam smiling smiley

Autor: Potata (IP zapamiętane)
Data: 18 lip 2016 - 09:23:36

Hej smiling smiley Jeśli planujecie remont łazienki, to świetnym wyjściem będzie odpływ liniowy [url=www.silla.pl]Silla[/url]. Odpływ łatwo się czyści, jest wykonany z super jakości produktów.

Data: 18 lip 2016 - 14:34:49

Takie odpływy są teraz bardzo modne. Oczywiście w kabinie walk-in.

Autor: yukari4 (IP zapamiętane)
Data: 27 sty 2017 - 11:11:19

Co do remontu łazienki, to warto wykorzystać do tego kamień naturalny, np. marmur, granit, czy onyks - łazienka wykończona kamieniem prezentuje się bardzo elegancko i stylowo. Na [www.marmo.pl] można znaleźć odpowiednie materiały z kamienia, np. płytki na podłogę i ściany, czy parapety, dobrym pomysłem będzie też umywalka i wanna z kamienia naturalnego.

Autor: kluska0 (IP zapamiętane)
Data: 30 sty 2017 - 14:17:50

Nie wiem czy ktoś interesuje się inwestowaniem, ale w kwestii remontu wpadł mi w oko ostatnio ciekawy artykuł o tym, że istnieje coś takiego jak flipping, zresztą najlepiej jak tutaj [www.porady-remontowe.pl] zajrzycie i poczytacie o tym, bo przyznam, że ja wcześniej nie słyszałam takiego pojęcia.

Autor: Tokiro (IP zapamiętane)
Data: 30 sty 2017 - 16:21:11

W trakcie remontu warto pomyśleć o zmianie ogrzewania na bardziej ekologiczne, czyli pompę ciepła, propan czy pellet Dodatkowo teraz można ubiegać się o dofinansowanie do tego typu ogrzewania. Warto zapytać w urzędzie miasta o taki program.

Data: 31 sty 2017 - 13:57:59

W sumie to racja. Jednakże nawet chyba bardziej trzeba o tym pomyśleć na etapie budowy domu.

Autor: tamarra (IP zapamiętane)
Data: 05 lut 2017 - 12:09:54

U mnie podczas remontu pokoju okazało się, że niezbędna będzie wizyta elektryka. Niestety nie znam żadnego osobiście, więc musiałam poszukać w intrenecie. Znalazłam stronę [www.twoielektrycy.pl] , skontaktowałam się i przyszedł pan usunąć awarię. Naprawdę szybko i fachowo, z pewnością przy kolejnej awarii skorzystam ponownie.

Autor: Paszczak19 (IP zapamiętane)
Data: 14 lut 2017 - 10:55:21

Jak to nie ma ekskluzywnych modeli? Zobacz na te lustra łazienkowe. Jak na mój gust są bardzo stylowe i będą się na dawać.

Idˇ do strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.