AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Ciekawe pomysły na wykończenie ścian w przedpokoju
Autor: bernada55 (IP zapamiętane)
Data: 30 mar 2015 - 18:55:12

Witam wszystkich! smiling smiley

Piszę w dość nietypowej sprawie i mam nadzieję, że coś doradzicie smiling smiley Ostatnio wraz z mężem zdecydowaliśmy się na generalny remont naszego mieszkania. Postanowiliśmy zmienić styl mieszkania - nowe meble, fototapety - ogólnie zapanowała "nowoczesność". Ostatni w kolejce do remontu został nam przedpokój. Nie wiemy jakie rozwiązanie wybrać... Kamień, tynk strukturalny, gołe ściany, a może tapeta? Jak myślicie, czy tapety ścienne do przedpokoju zdałyby egzamin? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie? Proszę o porady i z góry bardzo dziękuję za wszystkie cenne wskazówki! smiling smiley

Re: Ciekawe pomysły na wykończenie ścian w przedpokoju
Autor: solversky (IP zapamiętane)
Data: 31 mar 2015 - 22:11:22

Tapety tak, ale tylko z ciemnym motywem, ewentualnie pstrokate, żeby nie było widać brudu. Na pewno tapety ścienne do przedpokoju sprawdzą się lepiej niż ściana pomalowana farbą. Wiadomo - ślady po błocie na butach, albo tłuste plamy po rękach. Tapetę można zawsze szybko przetrzeć i mieć czystą ścianę. Poza tym dzięki wyborze odpowiednich wzorów można optycznie powiększyć przestrzeń.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-04-07 12:31 przez solversky.

Autor: doctorps3 (IP zapamiętane)
Data: 01 kwi 2015 - 20:58:46

Są przecież też farby zmywalne. Co do jasnych scian, to nie sprawdzaja sie w przedpokoju. Z drugiej strony ciemny przedpokoj to tragedia, nie dosc, ze brak okna, to jeszcze przyciemnia sie go dodatkowo. Z tapetami zmywalnmymi nie mialem do czynienia. za to marzy mi sie kamien, chyba sprawdzilby sie najlepiej. nie wiem tylko czy dobrze wygladalby w malych przedpokoju,.

Autor: bernada55 (IP zapamiętane)
Data: 04 kwi 2015 - 23:40:34

Właśnie jesteśmy na etapie rozważania różnych pomysłów i póki co skłaniamy się najbardziej w kierunku kamienia... W sklepach budowlanych jest duży wybór i mam nadzieję, że znajdziemy coś fajnego dla siebie smiling smiley Nie chcę wpakować się na minę ze wspomnianymi "gołymi ścianami" czy tapetą, której nie będzie się dało zmyć, a wiadomo jak ciężkie w utrzymaniu są ściany w przedpokoju... Dziękuję Wam bardzo za cenne wskazówki! smiling smiley

Autor: tamara5 (IP zapamiętane)
Data: 07 kwi 2015 - 02:20:11

bernada55 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Właśnie jesteśmy na etapie rozważania różnych
> pomysłów i póki co skłaniamy się najbardziej w
> kierunku kamienia... W sklepach budowlanych jest
> duży wybór i mam nadzieję, że znajdziemy coś
> fajnego dla siebie smiling smiley Nie chcę wpakować się na
> minę ze wspomnianymi "gołymi ścianami" czy tapetą,
> której nie będzie się dało zmyć, a wiadomo jak
> ciężkie w utrzymaniu są ściany w przedpokoju...
> Dziękuję Wam bardzo za cenne wskazówki! smiling smiley
Kamień to bardzo dobry wybór. Możecie sobie dobrać fajne kolory oraz sam wygląd. Fajne są też takie tynki ozdobne do wnętrz. Bardzo fajnie wyglądają, a i łatwo się myją, dzięki czemu nawet w zimę czy na jesieni, kiedy jest chlapa na dworze ściay będzie dało radę szybko zmyć po zabrudzeniach.

Autor: kraho (IP zapamiętane)
Data: 30 kwi 2015 - 01:01:25

Fajnie jakbyś sobie jeszcze zobaczył taki ranking dotyczący pomysłów na oryginalne ściany w pokoju też może coś uda się wymyślić dzięki temu artykułowi.

Autor: devinik (IP zapamiętane)
Data: 11 cze 2018 - 10:48:43

A może zastanowić się nad czymś z tkanin. Ja szukając ostatnio pościeli na [slodkiesny.pl] zauważyłam, że mają tam mnóstwo tekstyliów do wystroju wnętrz. Myślę, że warto poszukać czegoś odpowiedniego.

Autor: marekton (IP zapamiętane)
Data: 11 cze 2018 - 10:59:31

Jeśli mogę podpowiedzieć to panele ścienne drewniane takie jak np Gepetto

Autor: kaznodzieja (IP zapamiętane)
Data: 28 cze 2018 - 10:46:02

A co sądzicie o ściennych panelach? Czy waszym zdaniem takie wykończenie ścian, o jakim piszą na https://wnetrzeistyl.pl/sztuczna-trawa-na-scianie-czyli-jakie-aranzacje-oferuja-panele-scienne/, sprawdzi się również w przedpokoju?

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 05 lip 2018 - 15:00:03

Autor: ba_ranek (IP zapamiętane)
Data: 12 lut 2019 - 11:56:52

A może szafa do przedpokoju, która pomieści odzież wierzchną i obuwie? Teraz są naprawdę fajne garderoby, które dodatkowo ozdabiają wnętrze. Może warto poszukać czegoś w ofercie tych firm z meblami kalwaryjskimi: [meblekalwaria.eu]

Autor: tadeusztraktor (IP zapamiętane)
Data: 14 lut 2019 - 16:42:21

Wiem, że to może dziwnie zabrzmi, ale koledzy rozwiesili sobie na całej ścianie kołpaki i MEGA to wyszło grinning smiley nie wiem w jakim stylu masz mieszkanie i przedpokój, ale może akurat Ci to podsunie jakieś ciekawe pomysły smiling smiley

Internetowa hurtownia i sklep motoryzacyjny

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-02-14 16:42 przez tadeusztraktor.

Autor: gryps (IP zapamiętane)
Data: 18 lut 2019 - 12:45:05

Ja ściany mam w kolorze pudrowego różu, uwielbiam ten kolor, jest ponadczasowy i nadaje się do sypialni, a nawet pokoju dziecięcego. Obecnie wybieram meble.. Bywa ciężko, ale znalazłam jedną firmę [meblezych.pl] , która ma świetne meble, aż chciałabym zmienić swoje sypialniane, które mają raptem rok :O

Autor: grubalinka22 (IP zapamiętane)
Data: 26 lut 2019 - 19:59:44

Jeśli szukacie pięknych mebli do nowego wnętrza to polecam serdecznie zajrzeć na stronę https://meblehubertus.pl/tag-produktu/stoly-na-wysoki-polysk/ zobacz tutaj tutaj macie piękne meble z połyskiem. Stoły ławy i inne. Nadają się do salonu czy do jakiegoś biura. Polecam zajrzeć.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.