AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Poduszki gdzie kupię?
Autor: misiekx (IP zapamiętane)
Data: 25 sie 2014 - 11:00:52

Czy ktoś orientuje się gdzie można kupić niewielkie poduszki do poszewek?

Re: Poduszki gdzie kupię?
Autor: grzegorzkk (IP zapamiętane)
Data: 25 sie 2014 - 11:28:54

Czy szukałeś w ofercie lokalnych sklepów z wyposażeniem wnętrz? Na pewno coś by się tam znalazło. Ewentualnie równie wygodne może się okazać zamówienie poduszek przez internet.
W sklepie Dekoria jest spory wybór tego typu dodatków
[www.dekoria.pl] - tutaj możesz sobie przejrzeć. Mają tam dość spory wybór dodatków tego rodzaju ( poduszki w niestandardowych wymiarach itp...) tak więc może znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie

Autor: MrRadzim99 (IP zapamiętane)
Data: 06 wrz 2014 - 16:36:31

można w wielu sklepach takie kupić, szukałeś na przykład na allegro, tam jest bardzo dużo takich rzeczy, albo po prostu wpisując w google hasło i tam na pewno wyskoczą odpowiednie sklepy, albo w zara home, jest dużo sklepów z wyposażeniem wnętrz, poszukaj a na pewno znajdziesz smiling smiley

Autor: drsamuela1885 (IP zapamiętane)
Data: 21 paź 2014 - 13:37:12

Jeśli przez Internet, to polecam na Allegro &#8211; jest tam bardzo duży wybór. Natomiast jeśli fizycznie, w sklepie to najlepiej w Jysku lub Ikea. Te dwa sklepy mają spory wybór. Czasami zdarzają się również poduszki w Lidlu, a nawet w Biedronce, jednak tych ostatnich nie polecam.

Autor: marzenloka (IP zapamiętane)
Data: 22 paź 2014 - 13:22:20

A czemu nie polecasz poduszek w biedronce? Mi się ostatnio udało tam kupić przecenione już poduszki (głównie takie mniejsze) i jestem z nich bardzo zadowolona.

Autor: Marcoeu2638 (IP zapamiętane)
Data: 12 lis 2014 - 20:56:10

Nie napisałaś w jakim wymiarze zamierzasz kupić poduszki ale najlepiej jest wszystko dobrze dopasować. Nie kupuj mniejszej poduszki ponieważ poszewka będzie na niej brzydko wisiała. Najlepiej wszystko jest odpowiednio do siebie dopasować.
Sama zamawiałam ostatnio w Dekorii . Poduszki są dobrej jakości, bardzo sztywne , puszyste i miękkie. Wysyłka również bardzo szybka. Doszły do mnie w kilka dni.

Data: 13 lis 2014 - 17:05:05

Ja akurat takie rzeczy kupuję 'na oko' przy okazji zakupów do domu. I nie ma dla mnie znaczenia czy kupię je w markecie czy salonie meblowym.

Autor: roksana01 (IP zapamiętane)
Data: 16 lis 2014 - 20:26:06

Dobre, to znaczy miękkie, duże, czy jakie? Dziwne pytanie, ale faktycznie... nie wiem od czego zależy gdzie się kupi jakie poduszki. Ja uważam, że te najlepsze są te ortopedyczne. Zwłaszcza jak komuś dokuczają bóle kręgosłupa.

Data: 17 lis 2014 - 15:19:29

Ortopedyczne raczej są zalecane właśnie przy różnych schorzeniach. Remontuje właśnie pokój dziecka i zamawiałam tam poduszki oraz śliczne poszewki z motywami bajkowymi. Warto się rozejrzeć po tej stronie, ponieważ jest wiele ciekawych inspiracji.

Autor: mdrozd9 (IP zapamiętane)
Data: 21 lis 2014 - 11:49:05

poduszki to zazwyczaj w popularnym józku albo sklepach meblowych. na pewno można też przez internet kupić ale ja wolę sprawdzić materiał przed zakupem.

Autor: Graczyk72 (IP zapamiętane)
Data: 24 lis 2014 - 11:08:40

no w markecie tego pełno i w yisk-u

Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 25 lis 2014 - 14:27:49

Te z jysk jak dla mnie są kiepskiej jakości. Wolę te z ikei.

Autor: obrigada (IP zapamiętane)
Data: 18 sty 2017 - 17:32:53

Można spróbować w sklepach z artykułami ortopedycznymi, też przez internet, np. [medtex.eu]

Autor: alfredszklar (IP zapamiętane)
Data: 18 sty 2017 - 22:15:35

Poduszki najlepiej kupić w jysk

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2018-08-24 10:50 przez alfredszklar.

Autor: cisowinkaa (IP zapamiętane)
Data: 19 sty 2017 - 22:24:37

Może Ikea?
---------
[zyczeniowo.pl]

Autor: kaznodzieja (IP zapamiętane)
Data: 24 sty 2017 - 21:14:49

- Poduszki gdzie kupię?
- Mamy zgadywać?

Autor: KatarzynaKj (IP zapamiętane)
Data: 03 lut 2017 - 16:58:27

Tak na dobrą sprawę wybór tego rodzaju produktów mamy dzisiaj bardzo duży. Przy czym jeżeli chodzi nie tylko o dodatki do domu, ale też meble i tekstylia, coraz większy ich wybór oferuje [homlando.com] , przy czym do końca marca można tam skorzystać z darmowej dostawy.W związku z tym na pewno warto przejrzeć, dostępne tam ofertysmiling smiley

Autor: A_nul (IP zapamiętane)
Data: 14 lut 2017 - 16:41:59

Raczej nie polecam poduszek z Ikei

I refer here

Autor: tinaz (IP zapamiętane)
Data: 19 sie 2017 - 09:00:39

Autor: pieknyolek (IP zapamiętane)
Data: 09 wrz 2019 - 14:57:53

Jeżeli szukacie ładnych poduszek dekoracyjnych to wejdźcie na stronę https://www.lamilani.pl/pl/c/Poduszki-Dekoracyjne/60

Autor: andrzej.raczek (IP zapamiętane)
Data: 09 wrz 2019 - 19:21:53

W każdym hipermarkecie, jak tesco czy auchan

Autor: tomaszgawronski81 (IP zapamiętane)
Data: 09 wrz 2019 - 22:42:21

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.