AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Kredyt hipoteczny
Autor: grzegorzkk (IP zapamiętane)
Data: 07 kwi 2014 - 16:52:22

Czy ktoś brał w ostatnim czasie kredyt hipoteczny na mieszkanie? Chciałbym w najbliższym czasie zdecydować się z żoną na to rozwiązanie ponieważ mamy już dość wynajmowania winking smiley
Przeglądałem sobie ten ranking: [www.banki.pl] i obecnie najlepszą ofertę posiada Bank Zachodni WBK - czy ktoś miał może do czynienia z tą instytucją ? Jak wrażenia?

Re: Kredyt hipoteczny
Autor: marzenloka (IP zapamiętane)
Data: 07 kwi 2014 - 20:58:27

Na szczęście nie musiałam tego robić, gdyż już parę lat temu postanowiłam inwestować w obligacje co dało mi na tyle pewny i atrakcyjny zysk, że teraz mogę kupić niewielkie mieszkanie za gotówkę. A co do wynajmowania to się w ogóle nie opłata i faktycznie już lepiej jest wziąć kredyt.

Autor: atmdomino (IP zapamiętane)
Data: 20 sty 2019 - 13:22:58

Autor: belfr (IP zapamiętane)
Data: 16 lut 2019 - 07:08:13

Kredyt hipoteczny to jeden z najchętniej zaciąganych w bankach rodzajów pożyczek. W ostatnim czasie jednak widać wyraźnie, że banki nie kwapią się do ich udzielania. Pewnie po części wynika to z nałożenia na nie dodatkowego podatku, który jest tym wyższy, im wyższe są kwoty przeznaczone przez dany bank na kredyty hipoteczne. Zmieniło się też trochę jeśli chodzi o banki, które takie kredyty mają w ofercie. Oczywiście w dalszym ciągu głównymi graczami na rynku są nasze największe banki - PKO BP i Pekao SA, ale parę banków zniknęło (np. Deutsche Bank) lub zmieniło nazwy (np. BZ WBK to obecnie Santander Bank). Wg portalu [www.kred.pl] najtańszy kredyt hipoteczny pod względem wysokości raty znaleźć można w BGŻ BNP Paribas (przy założeniu, że chodzi o kredyt mieszkaniowy na 200 000 złotych przy cenie mieszkania na poziomie 300 000 PLN).

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.