AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 2 z 5
Re: Kredyt gotówkowy
Autor: uczonyprofesor (IP zapamiętane)
Data: 24 maj 2015 - 13:51:24

Chwilówka uratowała mnie parę razy i nigdy nie miałem problemu z firmami od jakich pożyczałem. Jeżeli bank Ci odmawia kredytu to sprawdź sobie tą stronę [chwilowkidlasprytnych.com] . Są tam darmowe chwilówki i jest ich dosyć sporo więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Autor: sylwia4012 (IP zapamiętane)
Data: 27 maj 2015 - 08:07:12

Ja osobiście nie brałam, ale ktoś z rodziny korzystał z oferty Eurobanku. W ofercie z kontem prowizja wynosi 0%, poza tym to znany i bezpieczny bank. Na stronie [kredyty-bankowe.com.pl] możesz poczytać również o innych ofertach.

Autor: favre (IP zapamiętane)
Data: 27 maj 2015 - 12:39:53

Autor: profrun (IP zapamiętane)
Data: 28 maj 2015 - 11:01:09

Tez unikam kredytów, zwłaszcza że w odpowiednim czasie zainteresowałem się obligacjami korporacyjnymi: [bestcapital.pl] i świetnie na nich zarobiłemsmiling smiley

Autor: balbina96 (IP zapamiętane)
Data: 24 cze 2015 - 21:39:44

Chodzi o to żeby mieć pozytywne wpisy w BIK, jak terminowa spłata pożyczki. Firmy pozabankowe, które maja dostęp do BIK (Wonga czy Vanquis Bank), mają bardziej liberalne podejście do BIK. Nie odrzucają klienta jeśli miał tylko kilkudniowe opóźnienie.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-06-24 21:40 przez balbina96.

Autor: jagutkio (IP zapamiętane)
Data: 29 cze 2015 - 10:07:00

Najlepiej to udać się do swojego banku, tego w którym mamy aktywne konto bieżące. Zazwyczaj banki dla swoich klientów mają przygotowane preferencyjne produkty, a i pewnie można coś ponegocjować. To chyba najłatwiejsza droga, aby uzyskać dobry kredyt.

Autor: Lukrecjasz (IP zapamiętane)
Data: 29 cze 2015 - 21:05:31

Moim zdaniem najlepiej porównać, odwiedzić kilka banków, poprosić jedynie o ofertę, można sprawdzić swoje "statystyki w BIK" żeby mieć pojęcie ile bank może zaoferować i jak można z bankiem negocjować. Oczywiście jeżeli to niewielki kredyt to wystarczy sprawdzić oferty na stronach internetowych, przy większych lepiej mieć pojęcie na jakie warunki warto się zgodzić. Oczywiście zawsze można skorzystać z usług pośrednika kredytowego, ale też lepiej wybrać jakiegoś zaufanego.

Data: 30 cze 2015 - 13:47:33

To jest rzeczywiście najlepszy sposób.

Autor: draka (IP zapamiętane)
Data: 02 lip 2015 - 14:25:20

Też mi się tak wydaje.

Autor: viki397 (IP zapamiętane)
Data: 08 lip 2015 - 09:28:55

Warto śledzić tez promocje bankowe. Na [www.informacjakredytowa.com] można znaleźć ciekawe i naprawdę atrakcyjne oferty o których często nie wiemy, a warto wykorzystać. Banki konkurują i chcą równymi atrakcjami przyciągać klientów, dlatego warto to wykorzystywać dla własnych potrzeb.

Autor: rmulka (IP zapamiętane)
Data: 08 lip 2015 - 13:12:31

Być może warto sprawdzić najpierw, czy będziesz miał zdolność kredytową. Jeśli nie to mogą Cię uratować jedynie pożyczki pozabankowe. Ciekawy i rzetelny ranking promujący mądre pożyczanie ma Sowa Finansowa:
[sowafinansowa.pl]

Autor: gabriell86 (IP zapamiętane)
Data: 10 lip 2015 - 13:49:28

Kredyty gotówkowe zaciągam tylko, gdy są jakieś promocje - normalne oferty są jak dla mnie za drogie. Aktualne oferty przeglądam na kilku stronach z porównywarkami kredytów, m.in. na [kredyty-bankowe.com.pl] - szybko i łatwo można znaleźć ciekawe oferty.

Autor: viki397 (IP zapamiętane)
Data: 13 lip 2015 - 08:24:38

smiling smiley

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-07-13 08:25 przez viki397.

Autor: Adin23 (IP zapamiętane)
Data: 13 lip 2015 - 08:25:51

Pożyczek do 15 tyś, na bardzo atrakcyjnych warunkach, udziela firma Finsano [www.finsano.pl] . Działają na rynku wiele lat i mają doświadczenie w tym temacie. Pożyczki udzielane na okres nawet 4 lat. Wnioski o pożyczkę rozpatrywane są za darmo, a przy okazji szybciej niż u konkurencji.

Data: 13 lip 2015 - 14:04:14

Ja tam się boję takich pożyczek.

Autor: Mariusz Kowalski (IP zapamiętane)
Data: 16 lip 2015 - 09:28:39

[faraon24.pl]
tego typu kredyt jest dobrze znany wszystkim

nic dziwnego, że ludzie się boją. Sądzę, że jakieś 0,5% osób do których trafiają podobne oferty reaguje na nie. Odsyła maila a nawet wysyła dokumenty przeskanowane.

a jak nie masz siana to zadzwoń do
[www.bocianpozyczki.pl]
bociana

Autor: gadomio (IP zapamiętane)
Data: 16 lip 2015 - 13:13:41

W żadnym wieku nie chciałbym brać kredytu. Przede wszystkim po co miałbym się zadłużać i po co miałbym to akurat robić tak przede wszystkim dla banków..lepiej pożyczyć od rodziny i nie bawić się w żadne procenty bo to i tak nic nie da te wygórowane odsetki.

Autor: newtone (IP zapamiętane)
Data: 19 sie 2015 - 22:00:40

Kredyty gotówkowe to jedne z najdroższych kredytów jakie istnieją. Same banki mają oprocentowanie rzędu 10-20% w skali roku. Obecnie przy niskich stopach procentowych tego nie widać, ale jak tylko Rada Polityki Pieniężnej podniesie stopy procentowe, wiele osób zacznie spłacać dużo więcej niż teraz.
Mówiąc o pożyczkach chwilówkach jak tutaj niektórzy można sobie prosto zobaczyć na [chwilowo.pl] ale zaznaczając opcję "kolejna pożyczka".
To niekiedy koszty rzędu 10 000% w skali roku. Ktoś powie 10 000% to nie możliwe.
Niestety, ale możliwe bo działa to w sposób następujący:
Firmy pożyczają nie po 10 000 zł jak banki, a po 100 - 500 zł.
Z pożyczki na 100 zł możemy dostać bardzo dużo kar jeśli jej nie spłacimy w terminie. Były firmy, które doliczały nawet po kilkadziesiąt złoty za jedno powiadomienie SMS.
Dostać list polecony za 50 zł przy pożyczce 100 zł to dość spory koszt.
Nie wszystko złote co się świeci. Trzeba uważać zarówno na same kredyty i umowy jak i oszustów.

Autor: vtarapid (IP zapamiętane)
Data: 03 wrz 2015 - 11:19:03

Najlepiej porównać pożyczkę online aby zapłacić jak najniższą prowizję - tutaj można sprawdzić aktualne RSO i promocje pożyczkę i chwilówek [chwilowki.pisz.pl]

Data: 07 wrz 2015 - 09:31:13

My mamy trochę więcej kredytów w firmie, więc korzystamy z programu SAP do zarządzania kredytami. W innym wypadku byśmy się pogubili.

Autor: dodonia (IP zapamiętane)
Data: 12 wrz 2015 - 19:08:01

Firmy z chwilówkami idą coraz dalej i na przykład vivus wprowadził gotówkomaty [blog.superomat.pl] tylko ciekawe kto będzie chciał z tego korzystać.

Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 13 wrz 2015 - 22:05:00

Gotówkomat? Brzmi świetnie! Gdzie można go znaleźć?

Autor: gabriell86 (IP zapamiętane)
Data: 15 wrz 2015 - 13:57:59

Widzę, że sporo osób zachwala tu pożyczki, ale to zazwyczaj zwyczajna strata pieniędzy. Jeśli macie taką możliwość, to bierzcie kredyt - wyjdzie taniej, okres spłaty będzie znacznie dłuższy i nie musicie się martwić, że was oszukają. Na tej stronie zazwyczaj przeglądam oferty kredytów [homebanking.pl] - można tam znaleźć oferty kilkunastu największych banków.

Autor: juznie (IP zapamiętane)
Data: 24 wrz 2015 - 07:25:48

Zawsze korzystałem z tych propozycji [www.proficredit.pl] Są to naprawdę dobre oferty. Ja natomiast postanowiłem przystąpić do programu partnerskiego. To jest najlepsza decyzja jaką podjąłem. Moje wymagania zostały wykonane w wszystkich punktach. Pieniążki pracują i na moje konto wpływa dodatkowa wypłata. Polecam ten projekt, nic lepszego nie znajdziecie.

Autor: plakin (IP zapamiętane)
Data: 01 paź 2015 - 23:47:29

Nam się udało wziąć kredyt i budujemy teraz halę z takiej blachy: www.rbt.com.pl. Wygląda to znakomicie.

Autor: darrios (IP zapamiętane)
Data: 14 paź 2015 - 02:42:39

Mi się wydaje, że chwilówki wcale nie są takie złe. Skoro pierwsza pożyczka jest za darmo to czemu by nie skorzystać? Na cds jest trochę firm. Jakby ktoś szukał wszystkich darmowych pożyczek jest bardzo fajna lista pod adresem [www.terve.pl]

Data: 14 paź 2015 - 11:37:37

Myślę, że właśnie dlatego, żeby sie od tego nie uzależniać, bo to prowadzi do kłopotów.

Autor: Boski23 (IP zapamiętane)
Data: 19 gru 2015 - 11:56:51

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę np do 3000zł to najkorzystniej będzie dla Ciebie skorzystać z pożyczki przez internet. Dlaczego? Bo jeśli będziesz w stanie spłacić ją po miesiącu to nie zapłacisz żadnch odsetek. Oczywiście zależy w którym parabanku, ale łatwo to sprawdzić.

Autor: olafstyks (IP zapamiętane)
Data: 22 gru 2015 - 13:05:43

No jak brac kredyt gotowkowy to jak najszybciej. teraz są b. niskie proc. a niedługo banki zaczna podwyzszac marże i na pewno kredyty podrożeją. Sprawdź sobie tutaj jak stoją teraz kredyty.

Data: 23 gru 2015 - 11:50:12

Nam kredyt przydał się na powiększenie hali. Polecono nam firmę Jastrych do wylewek przemysłowych we Wrocławiu. Widzieliśmy ich realizacje i na pewno skorzystamy z ich usług.

Idˇ do strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 2 z 5

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.