AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: <--12345
Bieżąca strona: 5 z 5
Re: Kredyt gotówkowy
Autor: acorus (IP zapamiętane)
Data: 22 paź 2018 - 00:07:40

Czy w przypadku jakim jest [ur=https://tatara.com.pl/blog/upadlosc-firmy-i-co-dalej/]upadłość firmy jednoosobowej[/url] lepsza sytuacja ma miejsce, gdy naszym wierzycielem jest firma udzielająca pożyczek, czy raczej bank? Wiecie coś moze?

Autor: ame (IP zapamiętane)
Data: 26 paź 2018 - 22:02:16

Ciekawą ofertę ma bank Raiffeisen. Jest to kredyt gotówkowy bez odsetek. Bank pobiera prowizję od ilości rat a do 4 tys nie trzeba zaświadczeń o zarobkach.

Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 29 paź 2018 - 20:35:57

A może ekassa szybka pożyczka będzie odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie? Sprawdź, co mają do zaoferowania, na jakich warunkach i jak to trzeba spłacać. Moim zdaniem zawsze lepiej zobaczyć kilka miejsc niż jedno i potem żałować wyboru.

Autor: herex77 (IP zapamiętane)
Data: 30 paź 2018 - 13:26:55

Kredyty mogą być niebezpieczne. Jeśli będzie trzeba, mogę polecić kancelarię prawną w Warszawie FKK. http://fkk-kancelaria.pl/

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-10-30 13:27 przez herex77.

Autor: Areks (IP zapamiętane)
Data: 09 lis 2018 - 23:09:06

Nie wiem czy to faktycznie dobra opcja... Jak mam być z wami szczery to ja jednak zdecydowanie wolałabym skorzystać najpierw z porównywarki kredytów i pożyczek gotówkowych, która jest dostępna na stronie [pozyczkagotowkowa.pl] . Moim zdaniem to jest w przypadku pożyczki najlepsze źródło informacji.

Autor: draka (IP zapamiętane)
Data: 14 lis 2018 - 12:55:48

Na pewno jeżeli chodzi o kredyt gotówkowy trzeba z pewnych rzeczy zdawać sobie sprawę i wiedzieć na co zwracać uwagę, gdy planujemy go wziąć. To może mieć przecież wpływ na całą naszą przyszłość. W sieci dostępne są także kalkulatory kredytowe: http://biznes-desk.pl/artykul/401,Kalkulator_kredytu..._Jakie_kredyty_mozemy_wstepnie_obliczyc_dzieki_kalkulatorom_finansowym?, które też mogą w tym pomóc. Nie powinno się podejmować decyzji pod wpływem emocji czy pod presją czasu, bo zazwyczaj źle się to kończy.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-11-14 12:56 przez draka.

Autor: Areks (IP zapamiętane)
Data: 17 lis 2018 - 14:21:50

Jeśli chodzi o kredyt to jest to naprawdę ciężki temat i ze swojego doświadczenia mogę Wam polecić przed podjęciem decyzji zajrzeć na przykład na blog https://blog.szybkagotowka.pl/ . Znajdziecie tam wiele ciekawych porad i wskazówek właśnie w tym zakresie i mam nadzieję, że będzie to dla Was przynajmniej tak samo przydatne jak i mi było jakiś czas temu.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-11-17 14:22 przez Areks.

Autor: kasiulapolski (IP zapamiętane)
Data: 29 lis 2018 - 14:17:12

Witam, zastanawiam się od jakiegoś czasu nad kredytem, jednak nie wiem jak załatwić formalności no i jak wygląda życie z kredytem. Co sądzicie? Czy macie kredyty? Chętnie poznam Wasze opinie. Szukałam informacji w Internecie [pozyczkolog.pl] Bardzo proszę o opinie.

Autor: jjusti18 (IP zapamiętane)
Data: 30 lis 2018 - 13:10:23

Potrzebuję uzyskać kredyt na spłatę zadłużenia w chwilówkach. Przyjaciel powiedział mi, abym spróbowała i sprawdziła ofertę firmy [www.habza.com.pl] . Oni właśnie zajmują się konsolidacją kredytów. Dlatego chciałbym was zapytać, czy korzystaliście może kiedykolwiek z ich pomocy i możecie wyrazić swoją opinię?

Autor: Virko (IP zapamiętane)
Data: 06 gru 2018 - 18:35:42

Ja miałem konto w nest bank [konto-w-banku.pl] i byłem z niego bardzo zadowolony. Zaproponowali mi tam też atrakcyjne warunki kredytowe.

Autor: Geralt341 (IP zapamiętane)
Data: 14 gru 2018 - 13:22:40

Myślę, że warto zapoznać się z ofertami i opiniami i porównać wszystkie elementy smiling smiley Można to zrobić na przykład tutaj [centrumpozyczek24h.pl] smiling smiley

Autor: ledia (IP zapamiętane)
Data: 03 sty 2019 - 23:52:36

Zgadzam się z moim przedmówcą. Porównanie ofert może być naprawdę dobrym posunięciem. Czy ktoś z Was korzystał może kiedyś z kalkulatora kredytowego? Bo na stronie: [domkredytowy.pl] znalazłam coś takiego i zastanawiam się czy rzeczywiście warto zwracać na to uwagę.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-01-03 23:54 przez ledia.

Autor: Inatka93 (IP zapamiętane)
Data: 08 sty 2019 - 12:17:49

Pożyczanie pieniędzy to dziś normalka. Jedni pożyczają od banków, inny od instytucji bankowych, znajomych, nawet mafii. Nim jednak staniemy się pożyczkodawcami dla przyjaciela, czy ciotki, warto pomyśleć. Nie dalej jak 3 dni temu tu https://spiralazadluzenia.pl/wyjscie-z-dlugow/przysluga-wysokiego-ryzyka.html czytałam o sytuacji, w której pożyczający nie spłacił pożyczki. Z tym naprawdę należy uważać, jeśli chodzi o kasę, to niemal nikomu nie można ufać.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-01-08 12:18 przez Inatka93.

Autor: pieknyolek (IP zapamiętane)
Data: 01 lut 2019 - 12:38:30

Ja swój kredyt na mieszkanie znalazłem na [www.wycena-oc.pl] I jestem bardzo zadowolony z całkowitej obsługi kredytu.

Autor: ame (IP zapamiętane)
Data: 05 lut 2019 - 19:08:51

W banku Raiffeisen firma może się starać o kredyt obrotowy zabezpieczony. Nie trzeba zastawiać majątku bo gwarancje daje bgk.

Autor: dede (IP zapamiętane)
Data: 10 lut 2019 - 14:37:12

A co myślicie o ekspres pożyczce? Tutaj historie kredytowanych są ok: [www.czerwona-skarbonka.pl] ale zastanawiam się, czy faktycznie ta pożyczka jest taka dobra. Mam pozytywną historię kredytową, nawet jakieś oszczędności, ale teraz muszę sfinansować jedną rzecz do wypłaty, po wypłacie spłacę pożyczkę, więc zależy mi na darmowej.

Autor: tadeusztraktor (IP zapamiętane)
Data: 14 lut 2019 - 16:39:44

Dokładnie jak ktoś wcześniej pisał... lepiej zastanowić się kilka razy przed wzięciem kredytu...

Internetowa hurtownia i sklep motoryzacyjny

Autor: alagolka (IP zapamiętane)
Data: 18 lut 2019 - 13:08:35

Lepiej 2 razy się zastanowić, a przede wszystkim wybrać mądrze jeśli już musimy. Np. [sowafinansowa.pl] oferuje taką możliwość. Możesz sprawdzić żeby się nie naciąć.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-02-18 13:09 przez alagolka.

Autor: Polonistka71 (IP zapamiętane)
Data: 29 kwi 2019 - 14:54:10

Szczerze to polecam skorzystania z porównywarek finansowych. Można zaoszczędzić swój cenny czas. Jedną z lepszych, z których ja osobiście korzystam jest [pozyczkowy-portal.pl]. Wszystko w jednym miejscu.

Idˇ do strony: <--12345
Bieżąca strona: 5 z 5

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.