AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 12345-->
Bieżąca strona: 1 z 5
Kredyt gotówkowy
Autor: misiekx (IP zapamiętane)
Data: 11 mar 2014 - 11:26:16

Witam. Czy ktoś z Was orientuje się jaki bank oferuje aktualnie najbardziej korzystny kredyt gotówkowy na rynku?
Razem z żoną planujemy w tym roku zaplanować sobie wakacje w jakimś ładnym miejscu za granicą i postanowiliśmy w tym celu zdecydować się na wzięcie kredytu winking smiley
Jaki bank ma w Waszej opinii najlepszą ofertę?

Re: Kredyt gotówkowy
Autor: magazynier (IP zapamiętane)
Data: 14 mar 2014 - 08:53:35

To zależy co masz na myśli mówiąc, że chodzi o najbardziej korzystny. Korzystny może być taki z niską prowizją jeśli chcesz spłacić wcześniej, jeśli interesuje Cię nie zmienianie okresu spłaty to patrz na marżę i oprocentowanie.

[kredytychwilowki.net]
Bocian Pożyczki to dobra polska firma, nie jest to bank

Nie jest to bank ale sam podałeś link, gdzie sam sobie poszukasz takich banków.

Autor: ania_green (IP zapamiętane)
Data: 06 cze 2014 - 17:24:09

Jest dobre narzędzie do wyliczenia tego jak będzie wyglądał kredyt gotówkowy.
Ten kalkulator porówna oferty kredytowe wielu banków.

Autor: polonistka87 (IP zapamiętane)
Data: 11 cze 2014 - 19:51:21

Ja raczej unikam kredytów, a szczególnie chwilówek.

Autor: Felicjana78 (IP zapamiętane)
Data: 17 cze 2014 - 10:25:04

To najrozsądniejsze rozwiązanie , chwilówki są szczególnie zdradliwe ze względu na bardzo wysokie oprocentowanie. Kuszą ludzi szybkimi wypłatami pieniędzy.

Autor: alfredszklar (IP zapamiętane)
Data: 10 sie 2014 - 14:27:16

Ja skorzystałbym z oferty firm oferujących oczywiście gdybym miał złą historię w BIK, lub nie miał udokumentowanego dochodu.
Trzeba pamiętać że rynek pozabankowy rządzi się swoimi prawami, procedury są inne niż w bankach.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-08-24 10:53 przez alfredszklar.

Autor: olektracz (IP zapamiętane)
Data: 11 sie 2014 - 17:47:52

alfredszklar Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja skorzystałbym z oferty firm oferujących darmowe
> chwilówki, oczywiście gdybym miał złą historię w
> BIK, lub nie miał udokumentowanego dochodu.
> Trzeba pamiętać że rynek pozabankowy rządzi się
> swoimi prawami, procedury są inne niż w bankach.

Rynek pozabankowy i bankowy powoli się unifikuje i miesza, na przykład BIK jest dostępny dla niektórych firm z chwilówkami, niektóre firmy finansują pożyczki z linii kredytowej udzielonej przez bank komercyjny.

Autor: MANFRED79 (IP zapamiętane)
Data: 16 sie 2014 - 22:20:20

A jak to jest, jesli chodzi o kredyt a bik? Czy jesli sie juz widnieje w BIK, to nie ma sie szansy otrzymania kredytu gotowkowego? Czy jest moze jakis bank, ktory nam takiego udzieli jednak? Nigdy nie brałem kredytu.

Autor: tarczyn (IP zapamiętane)
Data: 17 sie 2014 - 14:15:36

Chodzi o to żeby mieć pozytywne wpisy w BIK, jak terminowa spłata pożyczki. Firmy pozabankowe, które maja dostęp do BIK (Wonga czy Vanquis Bank), mają bardziej liberalne podejście do BIK. Nie odrzucają klienta jeśli miał kilkudniowe opóźnienie.

Autor: salvador1533 (IP zapamiętane)
Data: 18 sie 2014 - 10:32:17

alfredszklar Napisał(a):
> Ja skorzystałbym z oferty firm oferujących darmowe
> chwilówki, oczywiście gdybym miał złą historię w
> BIK, lub nie miał udokumentowanego dochodu.
> Trzeba pamiętać że rynek pozabankowy rządzi się
> swoimi prawami, procedury są inne niż w bankach.

ale ogólnie byłaś zadowolona?

Autor: belfr (IP zapamiętane)
Data: 03 paź 2014 - 04:01:03

MANFRED79 Napisał(a):
> A jak to jest, jesli chodzi o kredyt a bik? Czy
> jesli sie juz widnieje w BIK, to nie ma sie szansy
> otrzymania kredytu gotowkowego? Czy jest moze
> jakis bank, ktory nam takiego udzieli jednak?
> Nigdy nie brałem kredytu.

Wszystkie banki sprawdzają BIK i z tego co wiem bardzo restrykcyjnie pochodzą one do udzielania kredytu gotówkowego czy hipotecznego osobom, które mają jakieś opóźnienia w spłacie.

Co więcej, widzę, że teraz to nawet większość firm udzielających szybkie pożyczki sprawdza BIK: [kredytowykalkulator.com]

Ale być może chodzi tutaj tylko o odsianie jakichś recydywistów, którzy nikomu żadnych długów nie oddają.

Autor: MRCORA1654 (IP zapamiętane)
Data: 04 paź 2014 - 22:08:15

Pytanie o najlepszą ofertę kredytu gotówkowego powinieneś/powinnaś kierować raczej na portalach finansowych gdzie łatwiej trafić doradcę finansowego niż tutaj, gdzie 90% użytkowników to nauczyciele w szkołach

Autor: thepricilla1494 (IP zapamiętane)
Data: 07 paź 2014 - 16:23:51

ja myślę, że najlepiej by było się przejść po wszystkich bankach i zapytać o ich ofertę, może nawet Ci dadzą umową do przeczytania w domu ( sprawdzaj szczególnie to co pisze drobnym drukiem ) i dopiero samemu decydować

Autor: Woloszan (IP zapamiętane)
Data: 08 lis 2014 - 16:21:17

To mi bardzo pomogła ta strona uwagafinanse.pl. Jest tam wiele przydatnych informacji i dzięki temu można sobie zaoszczędzić sporo czasu i złożyć już wniosek przez internet.

Autor: profrun (IP zapamiętane)
Data: 13 lis 2014 - 13:17:14

I to jest właśnie najważniejsze, że już nie muszę wychodzić z domu i czekać w kolejkach. W takich warunkach oferta może być nawet dla mnie droższasmiling smiley

Autor: Proff (IP zapamiętane)
Data: 18 lis 2014 - 10:34:32

Profrun to jak nie chcesz wychodzić z domu to po co Ci te pieniądze? Kredyty gotówkowe są fajną sprawą, ale trzeba troszkę poszukać bo ofert na rynku jest bardzo dużo i są mocno zróżnicowane. Ostatnio jak przeglądałem forum kredyty to rzeczywiście znalazłem kilka ciekawych ofert 2 banki mają siedziby w moim mieście więc w tym tygodniu sprawdzimy co i jak.

Autor: masdam (IP zapamiętane)
Data: 10 mar 2015 - 12:50:45

Warto sprawdzić warunki i opinie o kredytach gotówkowych w specjalistycznych miejscach.

Poniżej podaje linki do stron, gdzie uzyskasz najlepszą pomoc:
[www.soskredyt.pl]
[www.soskredyt.pl]

Autor: kraho (IP zapamiętane)
Data: 11 mar 2015 - 14:52:16

A jaka będzie rata przy kwocie 150 tysięcy na 30 lat?

Autor: ronyx (IP zapamiętane)
Data: 14 kwi 2015 - 22:09:44

Warto sprawdzić ten serwis darmowe chwilówki ,tam jest spis bezpłatnych chwilówek.

Autor: rybkowy (IP zapamiętane)
Data: 16 kwi 2015 - 22:04:05

Na dowód osobisty możesz uzyskać jedynie pożyczkę - chwilówkę. W skrócie mówiąc jest to taka pożyczka bardzo małej sumy bądź niewielkiej kwoty pieniędzy na gigantyczny procent. Aby zmniejszyć oprocentowanie takiej pożyczki na dowód osobisty często firmy proponują ubezpieczenie - zazwyczaj wzrasta wysokość comiesięcznych rat do spłaty więc wychodzi zazwyczaj na to samo.

Autor: eftalia1814 (IP zapamiętane)
Data: 16 kwi 2015 - 23:15:41

Ja tam uważam, ze kredytów gotówkowych należy unikać jak ognia. Lepiej odkładać sobie co miesiąc małą kwotę na wakacje niż brać kredyt i parę dni przyjemności potem spłacać cały rok. Jeśli brać to kredyt mieszkaniowy, bo to lepsze rozwiązanie niż wynajmować i płacić komuś i nic z tego nie mieć.

Autor: rotejro (IP zapamiętane)
Data: 21 kwi 2015 - 22:50:37

Moim zdaniem warto jeśli potrzebujemy na dzień dzisiejszy większego zastrzyku gotówki - wtedy taki kredyt potrafi być bardzo pomocny.
Warto jednak porównać sobie najpierw w sieci oferty poszczególnych banków - tak aby nie chodzić od jednego do drugiego i nie pytać się o szczegóły. Bo to strata czasu.

Data: 22 kwi 2015 - 13:50:06

Najbezpieczniej w jakimś znanym banku.

Autor: proffesoro (IP zapamiętane)
Data: 28 kwi 2015 - 09:41:19

Obecnie to najkorzystniejszą ofertę na Eurobank. Czytałem artykuł - porównania kredytów i był aktualnie na 1 miejscu. Dobre oprocentowanie, szybka decyzja oraz minimum formalności. Można też spróbować porozmawiać z niezależnym doradcą finansowym, aby znalazł najkorzystniejszą ofertę.

Autor: Krystynka1814 (IP zapamiętane)
Data: 02 maj 2015 - 15:36:56

Oferty kredytów, czy raczej pożyczek gotówkowych zmieniają się ja w kalejdoskopie. Najlepiej odwiedzić swój bank, w którym ma się konto, a potem dla porównania odwiedzić jeszcze ze dwa, trzy i zobaczyć czy nie przedstawią korzystniejszej oferty. Chwilówek unikaj jak ognia.

Autor: mistrzha (IP zapamiętane)
Data: 03 maj 2015 - 17:40:16

Pewnie, że dreptanie od banku do banku to strata czasu. Trzeba poradzić się specjalisty - po to są. Doradca kredytowy dość, że wybierze najlepszą ofertę, to jeszcze załatwi większość formalności. Sam korzystałem i jestem zadowolony. Znajomi na pewno polecą kogoś.

Data: 08 maj 2015 - 10:55:59

Lepiej chyba pożyczyć od rodziny niż brać pożyczkę w takich placówkach i potem męczyć się ze spłatą.

Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 08 maj 2015 - 12:41:59

czasem pożyczka u rodziny też może miec nieciekawe konsekwencje

Autor: KatarzynaKj (IP zapamiętane)
Data: 14 maj 2015 - 11:45:29

Zanim zdecydujemy się na na jakikolwiek kredyt, warto nieco poczytać na ten temat, żeby się po tym nie okazało, że np. odsetki przerosną nasze możliwości finansowe. Ciekawe rady na temat różnych produktów finansowych można znaleźć na stronie [www.finansjer.com.pl]

Autor: marzenloka (IP zapamiętane)
Data: 14 maj 2015 - 18:00:29

Ogólnie uważam, że przed wzięciem kredytu gotówkowego każdy powinien się dwa razy zastanowić czy jest mu to w ogóle potrzebne.

Idˇ do strony: 12345-->
Bieżąca strona: 1 z 5

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.