AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 1234567-->
Bieżąca strona: 1 z 7
Ulubione sporty
Autor: grzegorzkk (IP zapamiętane)
Data: 20 lis 2013 - 13:48:52

Jaki jest Wasz ulubiony sport? Co lubicie robić w czasie wolnym? smiling smiley Ja ćwiczę jogę - ułatwia mi relaks i rozładowuje stres. Polecam zaopatrzyć się jednak w matę do ćwiczeń. Ja kupowałem tutaj: [jogastyl.pl] - samemu na dywanie jest dość ciężko.............

Re: Ulubione sporty
Autor: misiekx (IP zapamiętane)
Data: 06 gru 2013 - 14:30:38

Ja lubię strzelać winking smiley Kupiłem sobie ostatnio wiatrówkę: [centrum-broni.pl] i naprawdę świetny sport tak więc polecam każdemu ! grinning smiley

Autor: polonistka87 (IP zapamiętane)
Data: 11 gru 2013 - 19:19:58

Ja uwielbiam fitness, sprzęt kupiłam tu: [www.tb-polska.pl] i przepadłam na dobre, ćwiczę codziennie minimum przez godzinę plus po treningu 20 minut ćwiczeń rozciągająco-relaksujących!

Autor: LUTOBOR80 (IP zapamiętane)
Data: 29 sty 2015 - 17:25:22

Ja tam lubie wybrać się gdzieś na pieszą lub rowerową wedrówkę i porobić zdjęcia.
Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie, podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć.
Albert Einstein

Autor: DrKarin73 (IP zapamiętane)
Data: 02 lut 2015 - 17:04:51

A ja uprawiam krav magę. Naprawdę nic tak nie relaksuje jak porządne wyszalenie się na zajęciach tego typu. Poza tym biegam - udało mi się przebiec już dwa półmaratony i najwyższa pora na to, by przebiec i maraton. Wszystko przede mną.

Autor: zenon2015 (IP zapamiętane)
Data: 10 lut 2015 - 23:13:56

Ja w wolnym czasie boksuję winking smiley Pozwala mi to wyładować napięcie po ciężkim dniu i przede wszystkim się odstresować winking smiley Nic mi tak nie pomaga jak dwie godzinki boksu smiling smiley Ponadto, lubię biegać, biegam codziennie wieczorkiem kilka kółeczek dla lepszej kondycji i lepszego samopoczucia smiling smiley

Autor: plakin (IP zapamiętane)
Data: 17 lut 2015 - 20:56:46

Moim było bieganie, ale ostatnio kłuje mnie serce, więc muszę się wybrać na badanie rejestratorem holterowskim. Chodzi o takie urządzenie: [kredos.pl]. Trzeba chodzić w tym cały dzień, ale potem ma się kompletne wyniki

Autor: kracek (IP zapamiętane)
Data: 18 lut 2015 - 09:53:42

Ulubionym sportem u mnie jest jazda na rowerze winking smiley

[url=www.twojinformator.pl/odkryj-swoja-historie]www.twojinformator.pl/odkryj-swoja-historie[/url]

Autor: Fantomas86ce (IP zapamiętane)
Data: 18 lut 2015 - 14:53:31

A ja bardzo lubię biegać. Nic tak nie relaksuje jak spokojny kilkunastokilometrowy bieg przed siebie w sprzyjających warunkach pogodowych. Albo nawet i nie. Nie ma to jak walczyć z samym sobą.

Autor: Marionetka30 (IP zapamiętane)
Data: 20 lut 2015 - 20:59:56

Ja również kocham biegać! smiling smiley Pozwala mi to wyładować swoje emocje w takim sensie, że spalam je razem ze swoimi kaloriami winking smiley Długi, wyczerpujący bieg sprawia, że dobrze się zmęczę i lepiej śpię smiling smiley a jeśli warunki pogodowe są sprzyjające, to nie ma nic lepszego niż bieganie w słoneczku na świeżym powietrzu winking smiley

Autor: matz (IP zapamiętane)
Data: 26 lut 2015 - 11:20:13

Lubię biegać lubię tańczyć lubię zapach pomarańczy : DD jak to było w jednej nucie. Ja bardzo lubię właśnie tańczyć i zdecydowanie u mnie najlepiej wychodzi break dance. Jak jest właśnie jakaś imprezka to przed wszystkimi jakby nie było pokazuję moją klasę i to co się nauczyłem na jakiś kursach czy po prostu koloniach.

Autor: kl4udiusz (IP zapamiętane)
Data: 26 lut 2015 - 13:27:57

Rower, siłownia - to co uwielbiam smiling smiley

http://www.wojnar.pl/

Autor: malgo678 (IP zapamiętane)
Data: 26 lut 2015 - 21:46:54

Ja od dziecka sportu zawsze unikalem ;-) zwolnienia z wf'u itd. dopierdo silownia wyrwala mnie ze sportowego urlopu. chodzę już na siłownie 4 latka i czuję się zdecydowanie lepiej niż wtedy kiedy nie ćwiczyłem w ogóle oprócz siłowni lubie też basen i oczywiście rower ale niestety tylko latem

Autor: milena1818 (IP zapamiętane)
Data: 27 lut 2015 - 09:04:06

Uwielbiam biegać, bieganie daje mi wiele swobody i wolności.

Jeżeli chcesz wybrać biuro tłumaczeń to wybierz [multitext.com.pl] .

Autor: krysia82 (IP zapamiętane)
Data: 27 lut 2015 - 09:20:18

Milena ja także lubię biegać, ale więcej swobody daje mi turystyka górska i wędrowanie po górach celem zastanowienia się nad swoim życiem.

Wciąż się uczę, w zasadzie całe życie poświęciłam nauce, ale nie przestanę dalej się rozwijać. Uwielbiam języki obce, pracuję w biurze tłumaczeń. [original-solutions.pl]

Autor: fanopla (IP zapamiętane)
Data: 27 lut 2015 - 12:54:40

Z tego, że jestem nauczyciel angielskiego to po prostu polecam coś takiego jak właśnie no nie wiem pływanie (swimming pool) bardzo lubię przepływać duże ilości basenu. Teraz właśnie w tym roku planuję się nauczyć takiego stylu jak właśnie delfin bo po prostu go nie umiem a fajnie byłoby nim sobie popływać.

Autor: usen (IP zapamiętane)
Data: 27 lut 2015 - 14:15:27

Autor: janinka09 (IP zapamiętane)
Data: 02 mar 2015 - 09:55:22

Kolarstwo, przy czym muszę was zaprosić na stronę pełną inspiracji. Na pewno zachęci was do aktywnego spędzania czasu [www.trasymasy.pl]

Autor: master84 (IP zapamiętane)
Data: 04 mar 2015 - 11:36:37

Ja uwielbiam biegać smiling smiley

Autor: domin77 (IP zapamiętane)
Data: 04 mar 2015 - 20:03:13

Moim ulubionym sportem zimowym jest jazda na łyżwach. Bardzo ją lubię bo zawsze się dobrze bawię na lodowisku i mogę rozwijać swój talent. Czasami zdarza mi się upaść jak każdemu. Mimo wszystko dalej staram się o jak najlepsze miejsce na podium. Chętnie biorę udział we wszystkich organizowanych konkursach.

Autor: KatarzynaKj (IP zapamiętane)
Data: 06 mar 2015 - 07:56:07

Ja namiętnie gram w badmintona. Odkąd kupiłam pierwszą rakietę w sklepie internetowym Badmin [www.badmin.pl] dosłownie każdą wolną chwilę mogłabym spędzać na parkiecie, czy bardziej rekreacyjnie w parku odbijając lotkę ze znajomymi. Dzięki temu sportowi czuję się świetnie fizycznie i psychicznie, a w dodatku już kilka zbędnych kilogramów udało mi się zgubić.

Autor: imprezowich (IP zapamiętane)
Data: 09 mar 2015 - 15:20:12

Ja gram weekendami w tenisa. smiling smiley

http://najlepszeuslugi24.pl/

Autor: Eustachy (IP zapamiętane)
Data: 09 mar 2015 - 18:26:39

Wolnym czasie chętnie biegam. Często też chodzę na treningi w piłkę nożną. Jak pora roku na to nie pozwala wychodzę z dziewczyna na lyżwy. Parę lat temu jeszcze lubiłem na weekendy wyjeżdżać w góry, trochę wspinać się grinning smiley

Autor: tomojdzien (IP zapamiętane)
Data: 09 mar 2015 - 21:44:01

Taki mój ulubiony sport to jest pływanie. Teraz właśnie chodzę na basen aż 3 razy w tygodniu : ) ze szkoła po prostu jakoś z 2 godziny lekcyjne a tak prywatnie to sobie czasem pójdę jeszcze w sobotę na godzinę i jest bardzo fajnie wtedy. Naprawdę mi się podoba

Autor: hajjsuj (IP zapamiętane)
Data: 10 mar 2015 - 12:31:58

Moim najlepszym sportem jest bieganie : ) w każdej postaci to akurat lubię czyli na hali i nawet na jakimś boiksu ; ) bardzo to mi się podoba i szczerze każdego właśnie zachęcam do takiej aktywności fizycznej bo po prostu ona jest najlepsza i do tego jeszcze najtańsza

Autor: Singgpur (IP zapamiętane)
Data: 10 mar 2015 - 14:19:50

Taki mój sport taki mój konik to jest gra logiczna a o co mi tutaj chodzi po prostu o warcaby lub nawet o szachy : ) bardzo jest to dla mnie dobre bo wtedy się mogę zdecydowanie bardzo mocno wyciszyć i po prostu wtedy jakoś lepiej mi się myśli : ) bo to rozwija to, że w życiu trzeba być konsekwnetnym

Autor: Singgpur (IP zapamiętane)
Data: 10 mar 2015 - 14:20:07

Taki mój sport taki mój konik to jest gra logiczna a o co mi tutaj chodzi po prostu o warcaby lub nawet o szachy : ) bardzo jest to dla mnie dobre bo wtedy się mogę zdecydowanie bardzo mocno wyciszyć i po prostu wtedy jakoś lepiej mi się myśli : ) bo to rozwija to, że w życiu trzeba być konsekwentnym

Autor: kraho (IP zapamiętane)
Data: 11 mar 2015 - 14:45:30

Ja lubię jeździć na rowerze i rolkach, ale żadne wyczyny. Po prostu rekreacyjnie.

Autor: klemcia88 (IP zapamiętane)
Data: 11 mar 2015 - 17:16:26

Ja najbardziej lubię takie sporty gdzie o wyniku sam sobie decyduję : ) w moim przypadku jest to tenis stołowy gdzie moge grać normalnie cały rok; ) jeśli jest własnie śnieg to po prostu idę na halę i nic mnie nie obchodzi i gram sobie w niego do kiedy właśnie będę chciał : ) są tutaj tacy klasyczni ping pongiści może : )

Autor: cyprys99 (IP zapamiętane)
Data: 12 mar 2015 - 21:22:50

Nie wiem czy są jacyś gracze tenisa stołowego.. : ) możliwe, że tak ale się ukrywają hehe Bo jeśli akurat o mnie chodzi to ja bardzo lubię sobie pograć w piłkę nożną z moimi znajomymi gdzieś na hali w zimie ; ) a jeśli przychodzi lato to bardzo często gramy gdzieś sobie właśnie na takim boisku orlikowym i też jest bardzo fajnie : )

Idˇ do strony: 1234567-->
Bieżąca strona: 1 z 7

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.