AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: <--1234567-->
Bieżąca strona: 6 z 7
Re: zakupy
Autor: mirkaa1 (IP zapamiętane)
Data: 30 maj 2018 - 09:59:24

Ja też kupuję co tylko mogę przez internet bo jest bardzo duża oszczędność czasu i często też pieniędzy. Moje ostatnie odkrycie jak chodzi o zakupy online to portal Arena.pl, to coś w rodzaju allegro ale sprzedają tam tylko firmy więc nie ma tej całej szarej strefy. A sporo produktów można dostać z rabatami nawet po 60-60%.

Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 05 cze 2018 - 17:22:36

Od siebie dorzucę Ci jeszcze stronkę [www.zdrowieziola.pl] opisują jak tanio kupować i gdzie znajdować takie miejsca. Kwestia tego ile chcesz wydać i co lubisz kupować.

Autor: Tegies (IP zapamiętane)
Data: 07 cze 2018 - 08:00:28

Też często robię zakupy przez internet. Aktualnie mam w planie kupić coś ze strony http://xn--wiat-viamea-dfc.pl/.

Autor: draka (IP zapamiętane)
Data: 07 cze 2018 - 09:34:09

Teraz coraz częściej robi się zakupy w sieci, tak samo jak w internecie szuka się informacji o produktach, modzie i tak dalej. W ten sposób można się między innymi dowiedzieć coś więcej o modnych butach sportowych: http://cowidze.pl/adidas-tubular-sportowe-buty-ktore-pokochaly-kobiety, co często ułatwia sprawę przy samych zakupach i pomaga w podejmowaniu decyzji zakupowych.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-06-07 09:34 przez draka.

Autor: MałaCzarna89 (IP zapamiętane)
Data: 09 cze 2018 - 12:34:25

A kupujecie też coś z budowlanki przez internet, coś z instalacji? Właśnie jestem w trakcie budowy i potrzebowałabym zakupić systemy zamocowań instalacyjnych, które przykładowo można zakupić u firmy mcgoodwork [img]https://www.google.com/maps/uv?hl=pl&pb=!1s0x4719280eeea0f437:0xb6d92b9db6afafe0!2m22!2m2!1i80!2i80!3m1!2i20!16m16!1b1!2m2!1m1!1e1!2m2!1m1!1e3!2m2!1m1!1e5!2m2!1m1!1e4!2m2!1m1!1e6!3m1!7e115!4s[lh5.googleusercontent.com][/img]. Zastanawiam się czy warto tam kupić? Może mnie nakierujecie? Doradzicie?

Autor: Tegies (IP zapamiętane)
Data: 11 cze 2018 - 08:39:59

Ja kupiłem właśnie żonie suplement ze strony http://xn--wiat-perfectbust-nbd.pl/. Od zawsze chciała mieć większy biust a teraz dzięki PerfectBust jest taka możliwość smiling smiley

Autor: oska45r (IP zapamiętane)
Data: 11 cze 2018 - 13:37:40

Jeśli macie trochę wolnego czasu i szukacie dobrej jakośći rozrywki to polecam wam pokazy driftu gdzie możecie mega spędzić czas.. Super opcja na rozrywkę dla każdego smiling smiley

Autor: wentylek (IP zapamiętane)
Data: 16 cze 2018 - 00:00:04

Mieszkam w małym miasteczku daleko od cywilizacji. Nie mam samochodu W związku z tym przez internet kupuje w zasadzie wszystko od kosmetyków po Opony - Mosina nie jest miastem biznesu grinning smiley

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-06-16 00:04 przez wentylek.

Autor: Emiliaa28 (IP zapamiętane)
Data: 19 cze 2018 - 11:41:44

hej,
ostatnio szukaliśmy dobrej posadzki na nasz balkon, trafiłam przypadkowo na artykuł o trawie sztucznej - [askdom.pl] dzięki niemu zdecydowaliśmy się na trawę sztuczną i był to bardzo dobry wybór. Polecam każdemu szczególnie rodzinom z dziećmi grinning smiley

Autor: klaudynkaa (IP zapamiętane)
Data: 03 lip 2018 - 16:24:56

Ja od siebie dorzucam jeszcze sklep z akcesoriami motoryzacyjnymi. Sprawdź na przykład tu [motosati.pl] jakie mają spodnie i buty na motor. Jeśli właśnie szukasz takich rzeczy to moim zdaniem będzie to bardzo dobry wybór.

Autor: ksienciunio (IP zapamiętane)
Data: 09 lip 2018 - 00:26:46

Ja przez internet najczęściej kupuję karmę dla mojego kota. W sklepie NaszeZoo [www.naszezoo.pl] jest ona w atrakcyjnej cenie więc raz że nie muszę specjalnie jechać do zoologicznego, a dwa oszczędzam na jej zakupie.

Autor: burzaaa (IP zapamiętane)
Data: 20 lip 2018 - 09:09:46

Jak masz jeszcze chwilę to polecam zobaczyć aktualne gazetki na gazetkonosz.pl Tam na bieżąco wrzucane są nowe gazetki z różnych sklepów. Masz do wyboru lidl, biedronkę, kaufland czy tesco oraz nawet rossmann. Wszystko zależy od tego, co chcesz kupić.

Autor: Lanakf (IP zapamiętane)
Data: 20 lip 2018 - 11:01:44

Hejka wam winking smiley

Autor: Retkol (IP zapamiętane)
Data: 20 lip 2018 - 13:31:08

Ja ostatnio tylko tak robię, nie chodzę już do sklepów.

Autor: queenisa (IP zapamiętane)
Data: 20 lip 2018 - 21:35:02

Thanks for sharing your information, its great and i appreciated about it
Bonus Poker Terbesar
Bandar Bank BRI 24 Jam
Bandar Ceme BRI 24 Jam
Agen Domino Mandiri 24 Jam

Autor: rosse (IP zapamiętane)
Data: 20 lip 2018 - 21:38:08

Autor: rashford (IP zapamiętane)
Data: 23 lip 2018 - 17:13:39

Ja ostatnio kupiłem żonie świetny naturalny krem przeciw zmarszczkom Richevon [poznajrichevon.pl] gdyż ma świetny skład i do tego bardzo szybko się wsiąka.

Autor: Adamina999 (IP zapamiętane)
Data: 31 lip 2018 - 15:28:22

Uwielbiam zakupy przez internet! Wolę je dużo bardziej niż chodzenie po sklepach. Tutaj zamawiam wszystko czego potrzebuję za jednym razem. Ostatnio zrobiłam zakupy spożywcze, a przy okazji znalazłam sobie piękne sandały na lato: [kulig.pl]

Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 20 wrz 2018 - 11:03:13

Ja sporo kupuję w internecie. Szkoda mi czasu na bieganie po sklepach, szczególnie jak szukam jednej, konkretnej rzeczy. Przeczytałem niedawno poradnik [ekantor.pl] i zaczęłam korzystać z aplikacji zakupowej.

Autor: Tomasz798 (IP zapamiętane)
Data: 28 wrz 2018 - 23:46:17

Ale przecież żyjemy w XXI wieku, teraz zakupy online są na porządku dziennym. Ja sam coraz rzadziej chodzę do sklepów, bo wszystko załatwiam przez sieć. Porównywałem sobie ostatnio różne formy zamawiania i okazało się, że przesyłka za pobraniem kurierem dhl jest bardzo dobrym wyborem. Zresztą sami to sprawdźcie.

Autor: MałaCzarna89 (IP zapamiętane)
Data: 29 wrz 2018 - 15:08:15

Ja sobie bardzo cenię zakupy w sieci, ponieważ można tutaj bardzo szybko znaleźć to co się potrzebuje. Co fajne można sobie łatwo porównanie zrobić i wybrać miejsce gdzie ofera jest bardziej opłacalna. W ten sposób odkryłam sklep [seltrade.pl] gdzie mogę kupić nawet baterię do samsung galaxy s4.

Autor: jjusti18 (IP zapamiętane)
Data: 18 paź 2018 - 12:19:36

Byłam z narzeczonym na zakupach i muszę wam powiedzieć, że widziałam naprawdę fantastyczne spinki do mankietów coś na ten styl [modini.pl] - jestem nimi zauroczona. Myślę, że to jest doskonały wybór dla panów uwielbiających motocykle. Są bardzo efektywne.

Autor: ania334 (IP zapamiętane)
Data: 02 lis 2018 - 15:52:27

Oprócz całej wyprawki dla malucha ostatni nasz zakup to wózek spacerowy typu parasolka, wygoda i oszczędność czasu, korzystniejsze ceny przy zakupach przez internet. My wybraliśmy model City i jest świetny.

Autor: ania334 (IP zapamiętane)
Data: 02 lis 2018 - 15:54:38

Nasz ostatni zakup to wózek spacerowy typu parasolka. To oszczędność czasu i wygoda.

Autor: patsm00re18 (IP zapamiętane)
Data: 08 lis 2018 - 06:40:01

This Puzzle Games suit you, [games.lol]. Maybe you just need something to refresh your mind before writing your school essay?

Autor: bananowiec71721 (IP zapamiętane)
Data: 08 lis 2018 - 20:36:49

Skoro mowa o zakupach, a że jestem zakupoholikiem to sam się wypowiem smiling smiley

ostatnio byłem w sklepie motoryzacyjnym i kupiłem sobie kilka kosmetyków od RR CUSTOMS: RRC IPA,
RR Customs plastics conditioner,
RRC active foam,
RRC Quick detailer,
RR Customs szampon. Wiele słyszałem o tej marce i chciałem się przekonać czy warto i............... POLECAM. SERIO! wydałem niewiele pieniędzy, a samochód wygląda jak nowy :O

Hurtownia i sklep motoryzacyjny Tarnów. Zapraszam!

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-02-04 12:45 przez bananowiec71721.

Autor: Tomasz798 (IP zapamiętane)
Data: 23 lis 2018 - 19:06:44

Żyjemy w świecie, w którym się tego nie obejdzie. na szczęście dzięki internetowi, jesteśmy w stanie zrobić bardzo dużo nawet bez wychodzenia z domu. Akurat drukowanie etykiet nie stanowi żadnego problemu, więc ewentualnie można też wysłać samemu paczkę do innej osoby, też bez wychodzenia z domu winking smiley

Idˇ do strony: <--1234567-->
Bieżąca strona: 6 z 7

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.