AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4
Re: zakupy
Autor: Marcinkos (IP zapamiętane)
Data: 24 kwi 2015 - 15:33:21

Zakupy jak ja nie lubię tego robić. Najgorsze jest to, że dzisiaj jest piątek a jutro będzie sobota. Moja żona będzie chciała mnie ciągnąć znowu na zakupy do centrum handlowego do Mangoli nie wiem co mam zrobić aby tam nie jechać. Może powiem, że się źle czuję albo jadę na ryby?

Autor: bakas (IP zapamiętane)
Data: 25 kwi 2015 - 16:45:13

Generalnie każdy z nas ma swój ulubiony sklep stacjonarny bądź w sieci. Wszytko zależy co chcemy kupić i za jaka cenę. Są wady zakupów internetowych jak i wady. Dużo by tu przytaczać.To my wybieramy kiedy i gdzie kupić.

Autor: kotukak (IP zapamiętane)
Data: 26 kwi 2015 - 18:03:34

Chciałbym się od was dowiedzieć jaki taki sklep z butami polecacie dla mojej mamy ? Ona ma około 60 lat i chciałbym się dowiedzieć co polecacie może CCC lub nawet Deichmann. Możecie mi coś doradzić czy raczej też nie macie żadnego ciekawego pomysłu? pomożcie

Autor: weronka442 (IP zapamiętane)
Data: 30 kwi 2015 - 09:31:51

Osobiście jestem za sklepem ccc ...ale fajne sukienki ostatnio kupiłam na danvera.pl
[danvera.pl] [danvera.pl]
Ślicznie leża i całkiem tanio:-) Im happy :-D

Autor: Basiunia888 (IP zapamiętane)
Data: 30 kwi 2015 - 12:59:51

Ja również kupuje w sieci. Ostatnio coraz częściej bo nie mam czasu chodzić po sklepach. Polecam Bon prix.pl oraz fasardi.com i Vubu.pl. Fajnie ciuchy w przystępnych cenach.

Autor: inka08 (IP zapamiętane)
Data: 30 kwi 2015 - 17:44:19

No zobaczę to, możesz być tego pewna smiling smiley jeśli chodzi o mnie to po prostu chciałabym się od was dowiedzieć czy znacie jakieś takie strony gdzie można wygrywać jakieś bony na zakupy w markowych sklepach ? Albo to, że można sobie zbierać jakieś odpowiednie znaczki, kupony czy coś w tym stylu by to potem zamienić na ubrania jakieś.

inka

Autor: master84 (IP zapamiętane)
Data: 31 lip 2015 - 09:31:09

Ja często szukam tańszych ubrań na portalach z ogłoszeniami, często ludzie wystawiają nowe rzeczy. Ostatnio kupiłam tak córce spodnie marmurki. Były jeszcze z metką i za połowę ceny.

Autor: florence (IP zapamiętane)
Data: 31 sie 2015 - 20:19:35

W sieci można teraz kupic wszystko, ja ostatnio wybrałam ubezpieczenie, najpierw je porównałam tu [www.finmarket.pl]

Autor: martinek (IP zapamiętane)
Data: 31 sie 2015 - 21:04:17

Zakupy zZakupty grinning smiley

Autor: juznie (IP zapamiętane)
Data: 01 wrz 2015 - 08:19:06

Ja często robię zakupy na electro.pl Tu mam duży wybór towarów i zawsze znajdę coś odpowiedniego dla siebie. Ostatnio to był aparat fotograficzny - wiadomo wakacyjny wyjazd, który trzeba utrwalić.

Autor: profeskaaa (IP zapamiętane)
Data: 02 wrz 2015 - 17:31:36

Nie działa ten sklep.

Autor: marzenloka (IP zapamiętane)
Data: 04 wrz 2015 - 13:37:08

Ale który? Electro? Czy piszesz o jednym z wcześniej wspominanych?

Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 30 maj 2016 - 11:42:48

Jeżeli chodzi o sklepy internetowe z elektroniką to mam jeden godny polecenia. Zajrzyjcie na tę stronę, moją ostatnią zdobyczą były karty pamięci [seltrade.pl].

Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 02 cze 2016 - 15:01:40

A to ja w zasadzie w wielu zamawiam. Tylko na mall się zawiodłam.

Autor: hemp35 (IP zapamiętane)
Data: 07 cze 2016 - 12:48:34

Często kupuję przez internet, głównie ubrania dla siebie i dla dzieci. Dla siebie kupuję zazwyczaj na Allegro choć trzeba uważać, zaś dla dzieci Allegro też oraz sklep Piccolino [www.piccolino-sklep.pl]. Można trafić na bardzo dobre okazje cenowe, ładnych polskich ubranek.

Autor: ela.paluszek (IP zapamiętane)
Data: 16 cze 2016 - 15:06:30

Nie lubię korzystać z internetu, jeśli chodzi o zakup czegokolwiek. Wolę sklepy stacjonarne

Data: 24 cze 2016 - 13:34:19

A to ja lubię robić zakupy online. To dla mnie duża wygoda. Można dostać to, o co trudno w tych stacjonarnych. Na przykład wiele sukienek wyszczuplających znajdziecie w sklepie ModBis. W mojej opinii są nie tylko ładne, ale i bardzo dobrze skrojone.

Data: 03 lip 2016 - 23:40:28

Jako, że bardzo często robię zakupy w sieci, ostatnio trafiłam na świetny jonizator wody [zdrowiemojapasja.pl] Jest naprawdę godny polecenia!

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2016-07-03 23:40 przez alexandraola.

Autor: TokarskiA (IP zapamiętane)
Data: 04 lip 2016 - 10:18:19

Staram się nie kupować w internecie. Uważam, że ceny nie są rewelacyjne, a i jakościowo i praktycznie, szybciej coś się znajdzie w normalnym, stacjonarnym sklepie.

Autor: Marta38 (IP zapamiętane)
Data: 12 lip 2016 - 22:59:43

Zgadzam się w pełni. Przecież zakupy w sieci dużo bardziej się opłacają. Jest po prostu dużo taniej, bo nie trzeba płacić za cały łańcuch dystrybucji. Fajne plecaki możecie dostać w [www.brytyjka.pl] i to się opłaca dużo bardziej niż zakupy w zwykłych sklepach. Warto takie rzeczy wiedzieć smiling smiley

Autor: marzenloka (IP zapamiętane)
Data: 13 lip 2016 - 08:07:08

Ja już prawie wszystko kupuję przez internet. Tak jest dla mnie o wiele wygodniej.

Autor: ikwiecien (IP zapamiętane)
Data: 13 lip 2016 - 09:34:33

d

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2016-07-13 09:35 przez ikwiecien.

Autor: justii89 (IP zapamiętane)
Data: 13 lip 2016 - 09:35:49

Ja również często kupuję przez internet ze względu na niskie ceny. ostatnio znalazłam fajną stronkę z suplementami - [chudnij-szybko.pl]. Mają tam np. tabletki z zielonej kawy, bardzo fana sprawa

Autor: draka (IP zapamiętane)
Data: 13 lip 2016 - 11:09:46

Nie przepadam za robieniem zakupów, bo zazwyczaj zajmują one sporo czasu, dlatego często przerzucam się na te internetowe. Do stacjonarnych sklepów też chodze, ale najczęściej tych, które mam najbliżej.

Data: 14 lip 2016 - 12:44:50

Ja także często kupuję przez internet. To dla mnie duża wygoda. Często też udaje mi się znaleźć coś znacznie tańszego. Na przykład taką kurtkę:

http://lb5.dstatic.pl/images/23247180/I520x520-kurtka-z-kapturem-bonprix-brazowy-asymetryczne.jpg

Znaleziona na domodi.pl za niej niż 100 zł. Przyda się i na lato, i na jesień.

Autor: ela.paluszek (IP zapamiętane)
Data: 15 lip 2016 - 14:30:30

Nie lubię kupować przez internet. Lubię sieciówki

Autor: slazak21 (IP zapamiętane)
Data: 30 lip 2016 - 17:23:12

Nigdy nie lubiłem zakupów, dlatego szybkie zamawianie przez Internet o dla mnie zbawienie. Przekonałem do tego nawet moją mamę. Ostatnio znalazła prezent urodzinowy dla swojej znajomej [masahiro.pl] i bardzo jej się te zakupy online spodobały.

Data: 01 sie 2016 - 13:28:31

bakas Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Generalnie każdy z nas ma swój ulubiony sklep
> stacjonarny bądź w sieci. Wszytko zależy co chcemy
> kupić i za jaka cenę. Są wady zakupów
> internetowych jak i wady. Dużo by tu przytaczać.To
> my wybieramy kiedy i gdzie kupić.

Zgadzam się, jednym z moich ulubionych sklepów stacjonarnych jest Rossmann, za to w internecie lubię oglądać ciuchy i tą stronkę: [kamizelkiodblaskowe.com.pl] Fajne rzeczy mają i jak się zamówi, to nie trzeba czekać długo na przesyłkę.

Autor: majka921 (IP zapamiętane)
Data: 14 sie 2016 - 16:57:02

Zależy jakie dokładnie zakupy macie na myśli. Ja wiele rzeczy zamawiam w internecie, ostatnio odkryłam sklep Artiglo [artiglo.pl], który bardzo przypadł mi do gustu. Zawsze miałam problem z pomysłami na prezenty, a od kiedy trafiłam na tę stronę już nie mam takiego problemu smiling smiley

Autor: tamarra (IP zapamiętane)
Data: 13 maj 2017 - 21:54:58

Ja ostatnio kupiłam sobie odżywkę do paznokci, o której czytałam informacje na tej stronie [pl.sallyhansen.com] . Lubię mieć piękne i zadbane paznokcie.

Idź do strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.