AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: <--12345678-->
Bieżąca strona: 6 z 8
Re: Gdzie jedziecie na wakacje?
Autor: mesariusz (IP zapamiętane)
Data: 10 sie 2015 - 15:55:12

No wakacje powoli zbliżają się ku końcowi ja jeszcze planuję wyjechać do Karpacza nie byłem tam w ogóle mamy domek zarezerwowany może tam trochę zaznam ochłodzenia bo już powoli wysiadam przez ten upał ale powiem wam że bardzo ładnie było w tym roku w Gdańsku smiling smiley

Autor: geografiek (IP zapamiętane)
Data: 10 sie 2015 - 18:57:11

My jeszcze biegusiem skoczymy do Świnoujścia. Tydzień temu jedna Niemka tak zachwalała Świnoujście jak z nią rozmawialiśmy, że w ostatniej chwili zmieniliśmy plany za jej przyczyną, i pierwszy raz tam jedziemy (zamiast Jastrzębiej, i chyba dobrze, bo akurat właściciel podniósł nagle cenę).

Autor: dimdi (IP zapamiętane)
Data: 11 sie 2015 - 02:10:45

W wakacje często jeżdżę nad morze czarne, tam wypoczywam, kocham tamtejszy klimat, czuję się tam niemal jak w drugim domu. Jeżdziłem z rodzicami w latach 70, teraz jeżdżę z rodziną i to powoli staje się naszą tradycją rodzinną smiling smiley

Autor: enfolfing (IP zapamiętane)
Data: 11 sie 2015 - 19:54:15

Ach te wakacje. Juz ku końcowi się zbliżają. Musimy czekać do następnych tak upalnych i słonecznych dni. Nad morzem i jeziorem będą pustki ale my wrócimy myślami.

Autor: randaab (IP zapamiętane)
Data: 11 sie 2015 - 21:18:48

ja wtym roku wakacje skromnie w domku spędzamwinking smiley niestety ale wyszłojakoś tak, że zagapiliśmy się z zarezerwowaniem miejsca, potem nie było pogody a teraz upały i nie ma gdzie jechać. moze jakiś weekend w górach się jeszcze nam trafi? zobaczymy - oby takwinking smiley

Autor: gwiazdorr (IP zapamiętane)
Data: 11 sie 2015 - 21:22:17

Uwielbiam spędzać wakacje u mojej siostry na wsi. Mieszka w malowniczej miejscowości na podlasiu, czasem zdarza się że dzika zwierzyna sobie spaceruje po zagrodach, jest kilka ciekwych jezior w okolicy... żyć nie umierać

Autor: Fuzz (IP zapamiętane)
Data: 12 sie 2015 - 10:52:29

kiedyś pamiętam jak byłem w wieku 12 lat uwielbiałem jeżdzić na wieś wtedy się bardzo duzo działo czy to żniwa sianokosy naprawdę wiele rzeczy które miło wspominam teraz raczej staram się jeździć nad morze. W tym roku byłem nad naszym ubiegłym roku byłem nad oceanem smiling smiley

Autor: jurandc (IP zapamiętane)
Data: 12 sie 2015 - 21:42:00

a ja muszę się pochwalić, że w tym roku wybieram się na wakacje do Bułgarii - złote piaski są naszym celem. mamy już zarezerwowane miejsce - za dwa tygdnie wyruszamy. jedyny minus podróży to fakt, że jedziemy autobusem no ale całe 10 dni odopoczywamy...

Autor: DianaXOXO (IP zapamiętane)
Data: 28 sie 2015 - 07:29:47

My jeszcze mamy wakacje przed sobą.W tym roku mielismy bardzo dużo zajęć w lipcu oraz sierpniu tak więc z mężem bedziemy mogli sobie pozwolić na tydzień wypoczynku w październiku. Wybieramy się do Białki Tatrzańskiej.Jest to jedna z moich ulubionych miejscowośći w górach. Od jakiegoś czasu wybieram własnie te tereny niż przereklamowane Zakopane.Jest zdecydowanie taniej oraz przyjemniej. Noclegi równiez nie są tam drogie. Znajdują się tam świetne termy czyli bardzo duży kompleks basenów oraz saun, w którym możńa przyjemnie spędzić czas: [www.termabialka.pl] - tutaj jest ich strona.

Autor: oskarr85 (IP zapamiętane)
Data: 15 paź 2015 - 12:30:40

Na wakacje jeżdżę co roku albo w polskie góry, albo nad Morze Śródziemne - szczególnie spodobały mi się wakacje w Chorwacji. Odradzam natomiast polskie morze, jako, że pogoda często nie dopisuje, woda jest zimna, a ceny większe niż w słonecznej i ciepłej Hiszpanii, czy Grecji.

zapraszam na forum policyjne [www.forumpolicyjne.com.pl]

Autor: Paliczka2 (IP zapamiętane)
Data: 20 paź 2015 - 08:22:13

Czy ja wiem czy tak orginalnie? Kto nie pojechałby do czarnogóry? mi samej marzy się taka wycieczka

[www.maszyny-przemysl.pl]

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-10-20 08:22 przez Paliczka2.

Autor: Johnny Angelo (IP zapamiętane)
Data: 22 paź 2015 - 12:01:18

oskarr85 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Na wakacje jeżdżę co roku albo w polskie góry,
> albo nad Morze Śródziemne - szczególnie spodobały
> mi się wakacje w Chorwacji. Odradzam natomiast
> polskie morze, jako, że pogoda często nie
> dopisuje, woda jest zimna, a ceny większe niż w
> słonecznej i ciepłej Hiszpanii, czy Grecji.
> _________________________
Bez przesady, na pewno nie jest drożej niż w Hiszpanii, już aż tak nie demonizujmy wakacji w Polsce. Jest drogo, pewnie nawet trochę za drogo, ale nie przeginajmy z tymi porównaniami.
Jeśli jednak ktoś chce taniej, ale zarazem z wody nie zamierza rezygnować, to otworem stoi nasza kraina tysiąca jezior smiling smiley Atrakcji nie zabraknie, polecam zerknąć chociażby na taki poradnik mazury ciekawe miejsca. Zresztą umówmy się - tysiące urlopowiczów nie mogą się mylić winking smiley

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-10-26 21:30 przez Johnny Angelo.

Autor: pietruszka55 (IP zapamiętane)
Data: 03 gru 2015 - 10:20:57

Od kiedy kupiliśmy z mężem campera, jeździmy tylko w Polskę albo Europę na własną rękę smiling smiley Plan podróży nigdy nie jest ustalony, wszystko wychodzi spontanicznie. Może kogoś z Was zainteresuje taki sposób podróżowania, my swojego campera kupiliśmy u nich [autocampingi.pl], mają bardzo duży wybór i bardzo dobre ceny.

Autor: monnica (IP zapamiętane)
Data: 07 gru 2015 - 17:03:58

Średnio teraz chce się coś planować. Jutro jedziemy do Włoch i pewnie długo nigdzie się nie wybierzemy

Autor: profrun (IP zapamiętane)
Data: 08 gru 2015 - 14:34:46

Ja mam kilka planów, ale zobaczymy, co z tego wyjdziesmiling smiley

Autor: marzenloka (IP zapamiętane)
Data: 09 gru 2015 - 10:43:38

Ja jeszcze nie wiem gdzie będę jechać na wakacje. Póki co myślałam o Grecji i o Włoszech.

Autor: tescji90 (IP zapamiętane)
Data: 12 gru 2015 - 13:15:32

W tym roku byłem w Hiszpanii i jak najbardziej polecam ten kraj innym - świetna pogoda, mnóstwo atrakcji i atrakcyjne ceny (często niższe, niż nad Bałtykiem). W przyszłym roku wybieram się natomiast do Chorwacji.

testy do policji

Autor: poczytna (IP zapamiętane)
Data: 18 gru 2015 - 14:20:29

Ja zawsze proponuje Polskę.Tak naprawdę mało kto poznał jej uroki, a niestety większość z nas woli wybyć gdzieś za granicę i leżeć na plaży zamiast poznawać historię naszego kraju, a tym samym jego uroki. Wiem, ze mentalności nie zmienię, ale może za sprawą tego zabawnego artykułu: Polska oczami angielskiego turysty (part 1) - ktoś postanowi wybrać się w podróż po polskich miastach w poszukiwaniu np krasnali, albo bajkowych stworów ?

Autor: marcinwroblewski (IP zapamiętane)
Data: 19 gru 2015 - 18:03:28

Na wakacje tylko góry - najlepiej Tatry, choć w przyszłym roku chętnie odwiedzę Bieszczady. To połączenie pięknych widoków, wielu atrakcji i aktywnego wypoczynku smiling smiley

Data: 23 gru 2015 - 12:03:08

Ja już powoli szykuję się na Islandię

Autor: plakin (IP zapamiętane)
Data: 12 sty 2016 - 15:01:10

W tym roku planujemy wybrać się do tego zamku: [zamek.dubiecko.com] . To świetne miejsce na wypoczynek i wspaniała baza wypadowa do Przemyśla, Rzeszowa, w Bieszczady, a nawet do Lwowa. Jestem pewny, że będzie doskonale smiling smiley

Data: 13 sty 2016 - 11:18:12

Bieszczady też brzmią naprawdę świetnie.

Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 03 lip 2016 - 19:39:47

W tym roku jadę z siostrą do cioci do Szklarskiej Poręby. Bardzo mi to odpowiada, bo uwielbiam góry, mogę po nich spacerować godzinami. Zawsze przed wyjściem sprawdzam pogodę [www.gismeteo.pl], bo wiadomo jak to w górach lubi być zmienna.

Autor: Marta38 (IP zapamiętane)
Data: 05 lip 2016 - 14:05:11

Wszystko zależy od tego, czy jeździ się samemu czy z dziećmi. Wiadomo, że jeśli ta pierwsza opcja, to można podróżować po całym świecie. Jeśli ma się już swoje pociechy, to lepiej wybrać hotel z basenem dla dzieci, gdzie zarówno rodzice jak i dzieci w spokoju sobie wypoczną.

Autor: rachmistrz15 (IP zapamiętane)
Data: 05 lip 2016 - 14:39:39

Ja w tym roku na 100% jadę na mazury! Uwielbiam tamtejszy klimat jezior. Taki spokój, cisza, można naprawdę się wylenić, zrelaksować, popływać, wygrzać się na słońcu, odpocząć w cieniu na hamaku, no full pakiet grinning smiley Myśl, że moje biuro rachunkowe w Tarnowie wytrzyma beze mnie 2 tygodnie grinning smiley

Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 05 lip 2016 - 15:36:47

Mazury to bardzo dobry wybór. Byłam wielokrotnie i polecam!

Autor: pawelgniewski (IP zapamiętane)
Data: 17 lip 2016 - 18:48:49

Czy ktoś może polecić jak wysłać paczkę z Mazur do Wielkiej Brytanii?

Czy ktoś może polecić firmę taką jak ta [euro-paka.pl]

Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 18 lip 2016 - 14:33:00

A co to ma do wątku o wakacjach? Jest mnóstwo firm kurierskich.

Autor: gripro (IP zapamiętane)
Data: 20 lip 2016 - 15:52:43

Myślę, że w Warszawie warto sprawdzić najbardziej luksusowe apartamenty. Moim zdaniem jest to świetne miejsce, żeby się zrelaksować. Jeśli więc ktoś z was takich apartamentów szuka, to możecie z ofertą się zapoznać.

Autor: Antek76 (IP zapamiętane)
Data: 01 wrz 2016 - 11:54:15

A ja planuję w końcu zaznać solidnego relaksu i wypoczynku i na najbliższy wyjazd chcę wybrać hotel andersia w centrum Poznania. Od wielu osób słyszałem, że to bardzo klimatyczne miejsce, w którym warto przebywać i wypoczywać. Na pewno na Was też zrobi duże wrażenie.

Idˇ do strony: <--12345678-->
Bieżąca strona: 6 z 8

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.