AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 12345678-->
Bieżąca strona: 1 z 8
Gdzie jedziecie na wakacje?
Autor: misiekx (IP zapamiętane)
Data: 09 lip 2013 - 10:55:01

Ja lubię wybrać się na wycieczkę do jakiegoś pięknego kraju winking smiley W tym roku oryginalnie - odnalazłem ciekawe wycieczki czarnogóra i zapisałem się na jedną z nich. Uwielbiam podróżować po Bałkanach. Pogoda jest zazwyczaj bardzo piękna, morze czysto niebieskie a ludzie przyjaźni !

Re: Gdzie jedziecie na wakacje?
Autor: polonistka87 (IP zapamiętane)
Data: 02 sie 2013 - 10:36:21

Ja w tym roku byłam w Chorwacji i niestety na razie żaden inny wakacyjny wyjazd mi się nie szykuje, Czarnogóra na pewno też jest warta odwiedzenia smiling smiley

Autor: fotoza (IP zapamiętane)
Data: 18 wrz 2013 - 11:22:11

a jak było na Chorwacji? dużo osób wraca zachwyconych, więc ja zastanawiam się nad wyprawą właśnie w tamte strony

Autor: ofiona (IP zapamiętane)
Data: 23 wrz 2013 - 11:31:33

Ja byłam w Tatrach. Co roku musi się znaleźć czas aby tam jechać.

Autor: grzegorzkk (IP zapamiętane)
Data: 07 paź 2013 - 10:53:35

Ja już od kilku lat robię tak że wysyłam dzieci na [www.travelshop.com.pl] są to kolonie organizowane dla dzieci. Sam w tym czasie jadę z żoną na jakieś wakacje, w tym roku byłem w Grecji na dwa tygodnie, a za ro wybieram się na Majorek.

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2013-10-07 10:56 przez grzegorzkk.

Autor: ania_green (IP zapamiętane)
Data: 15 paź 2013 - 09:13:01

Z pewnych względów muszę patrzeć na to, aby moje wakacje to były tanie wakacje i dlatego Majorka zostanie tylko w sferze marzeń, chyba że szczęście w kolekturze się uśmiechnie.

Autor: drsamuela1885 (IP zapamiętane)
Data: 21 paź 2014 - 13:45:06

Autor: drsamuela1885 (IP zapamiętane)
Data: 21 paź 2014 - 13:46:20

Co roku staram się z rodziną &#8211; żoną i dziećmi jeździć gdzie indziej. Kiedy dzieci były malutkie, jeździliśmy nad nasz Bałtyk, jednak po trzech latach siedzenia w domku i słuchania odgłosu deszczu tłukącego w szyby, zraziliśmy się i jeździmy już tylko na zagraniczne urlopy.

Autor: marzenloka (IP zapamiętane)
Data: 22 paź 2014 - 13:24:45

O tej porze wakacje już raczej mało komu grożą winking smiley. A już w szczególności nauczycielowi. Najbliższa szansa na wolne jest w czasie ferii zimowych czy wcześniej - świątecznych.

Autor: Woloszan (IP zapamiętane)
Data: 29 paź 2014 - 08:11:19

U mnie to jest różnie bywa. W wakacje najczęściej w góry, bo bardzo lubię górskie wędrówki. Do tego też staram się wyjeżdżać w ferie zimowe. Wtedy jednak na południe. Poczytajcie sobie tutaj o pomysłach na wyjazd, to zobaczycie, że i zimą można mieć sporo lata. To mi właśnie się w takich wycieczkach najbardziej podoba, bo jednak w styczniu/lutym to już bardzo mi brakuje ciepła i letniego słońca.

Autor: soisz (IP zapamiętane)
Data: 31 paź 2014 - 15:41:24

Ja w tym roku już byłem - w górach z kolegą razem z rowerami smiling smiley

http://www.machair.pl/serwis/

Autor: DianaXOXO (IP zapamiętane)
Data: 10 lis 2014 - 09:27:46

Ja też w tym roku byłam w Chorwacji, na wyspie Korcula. Pomysł znalazłam na stronie: [www.qtravel.pl]. Wcześniej nawet nie wiedziałam, że takie miejsce istnieje, więc czysty przypadek sprawił, że akurat tam pojechałam. Było super, naprawdę, jestem pod wrażeniem tego wyjazdu. Urzekły mnie piaszczyste plaże, ale jeszcze bardziej stare gaje oliwne, których jest tam mnóstwo. Do tego zdarzyło mi się oglądać tradycyjny pokaz tańca z mieczami, który momentami mrozi krew w żyłach. Korzystała tez oczywiście z błotnych kąpieli, z których ponoć słynie ta wyspa. Było naprawdę świetnie i bardzo mi się podobało, najchętniej nie wracałabym do kraju.
http://www.uniline.hr/portals/1/images/destinations/islands/korcula/korcula1.jpg

Autor: profrun (IP zapamiętane)
Data: 13 lis 2014 - 13:18:40

Ja w przyszłym roku szykuję się już na Amerykę Południową. Mam nadzieję, że wszystko wypali i wszystko pójdzie zgodnie z planem, bo bardzo mi zależy

Autor: roksana01 (IP zapamiętane)
Data: 16 lis 2014 - 20:41:46

Oto mój plan - Dzieciaki zostawić w domu z dziadkami, bo w tym wieku (nawet za rok) beda jeszcze balastem, mają 2 i 3 lata, wziac meza pod pache i pojechac na jakas fajna wycieczke do Azji, moze do Tajladnii

Autor: marzenloka (IP zapamiętane)
Data: 24 lis 2014 - 17:34:34

Roskana01 - rozumiem o co Ci chodzi, choć nazwanie dzieci balastem jest troszkę ryzykowne... A ja mam zamiar zarezerwować na ferie zimowe luksusowe apartamenty w Zakopanem i dobrze się bawić na stoku jeśli tylko pogoda dopisze.

Autor: siłaczka (IP zapamiętane)
Data: 25 lis 2014 - 14:29:04

Zakopane jest najlepszym kierunkiem zimą. Ja jednak wtedy wolę nigdzie nie wyjeżdżać. Lato to dla mnie czas na wojaże.

Autor: Lili Vanilia (IP zapamiętane)
Data: 18 sty 2015 - 00:21:04

Jesli lato, to proponuję sprawdzone noclegi w Słonecznych Apartamentach na polskim wybrzeżu - [www.sloneczne-apartamenty.pl] !

Autor: HiperRodryg2689 (IP zapamiętane)
Data: 28 sty 2015 - 17:40:06

Ja myślę w tym roku o słonecznej Riwierze Tureckiej. Aczkolwiek pewnie ostatecznie zdecydujemy na 2 dni przed wyjazdem jaka oferta będzie najbardziej korzystna w last minute, bo Hiszpania czy Grecja też może być ;-)

Autor: DrKarin73 (IP zapamiętane)
Data: 02 lut 2015 - 17:08:56

Ja w tym roku zastanawiam się nad wyjazdem w Bieszczady. Ot tak, spakować wszystko i zaszyć się w leśnej głuszy. Potrzebuję ciszy, spokoju i masy świeżego powietrza. A nic tak nie relaksuje jak spacery po górach i lasach.

Autor: Lili Vanilia (IP zapamiętane)
Data: 04 lut 2015 - 21:56:52

Polecam polskie kurorty - Poddąbie i Dębinę:
[www.poddabie.biz.pl]
[www.poddabie-debina.pl]

Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 09 lut 2015 - 23:42:47

W tym roku wybieram się na wymarzone wczasy do Egiptu winking smiley

Autor: zenon2015 (IP zapamiętane)
Data: 10 lut 2015 - 23:18:06

Ja z żonką planujemy wypad gdzieś za granicę już od zeszłych wakacji winking smiley podczas pobytu nad polskim morzem stwierdziliśmy, że w tym roku wybierzemy się gdzieś dalej winking smiley myśleliśmy o Hiszpanii, Grecji albo Kubie - wszystko pewnie wyjdzie w "praniu" winking smiley

Autor: kamilks (IP zapamiętane)
Data: 11 lut 2015 - 09:42:40

Ja bardzo chciałbym odwiedzić stany zjednoczone. Mimo że boje się latać czuje że wycieczka tam byłaby wspaniała i 10 godzinny lot mnie nawet nie przeraża. Wydaje mi się że tam jest zupełnie inne życie. Z europy to chciałbym zobaczyć Hiszpanię bo tam nie byłem, również Sycylia mnie fascynuje a przede wszystkim Corleone.

--------------------------
Prowadzę kursy i szkolenia na pilarki tutaj. Zapraszam również do kontaktu.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-02-11 09:50 przez kamilks.

Autor: kraho (IP zapamiętane)
Data: 11 lut 2015 - 13:04:36

profrun Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja w przyszłym roku szykuję się już na Amerykę
> Południową. Mam nadzieję, że wszystko wypali i
> wszystko pójdzie zgodnie z planem, bo bardzo mi
> zależy

Do Ameryki? A orientowałeś się już jaki jest koszty transportu lotniczego, bo podobno za same bilety trzeba zapłacić około 3000 złotych.

Autor: milena1818 (IP zapamiętane)
Data: 12 lut 2015 - 15:48:07

W tym roku chyba jakieś ciepłe kraje, albo Azja smiling smiley Tam jest magicznie

Autor: Karo222 (IP zapamiętane)
Data: 18 lut 2015 - 17:46:02

najbardziej lubię Włochy i w tym roku chyba też się zdecyduję na ten kierunek smiling smiley

Autor: kordek99 (IP zapamiętane)
Data: 19 lut 2015 - 21:14:14

Ja w tym roku lazurowe wybrzeże. Przepiękne miejsca. Byliśmy w Nicei i Monako - naprawdę warto. Co roku staram się na coś odłożyć, warto sobie pozwiedzać i pooglądać, a przy okazji wspaniałe wspomnienia i jest co opowiadać.

Autor: Marionetka30 (IP zapamiętane)
Data: 20 lut 2015 - 21:04:54

Jeśli wycieczka, to tylko za granicę! winking smiley Moim zdaniem taka wycieczka opłaca się bardziej niż wczasy nad naszym zimnym, polskim morzem tongue sticking out smiley My w tym roku planujemy wypad do Hiszpanii lub do Grecji smiling smiley Chcielibyśmy się trochę powygrzewać w słoneczku i pozwiedzać jakieś fajne, znane obiekty winking smiley Kasę już zbieramy, więc myślę, że będzie za co szaleć! grinning smiley

Autor: matz (IP zapamiętane)
Data: 26 lut 2015 - 11:18:57

Za granicę nie jadę bo jest nawet takie powiedzenie klasyczne, swego nie znacie cudze chwalicie; ) Jest ono prawdziwe z tego względu, że w Polsce jest tyle ciekawych miejsc do zwiedzenia, że komuś by po prostu nawet zabrakło życia by je wszystkie odwiedzić. W tym roku zdecydowanie jadę z moją dziewczyną na mazury

Autor: marceli55 (IP zapamiętane)
Data: 26 lut 2015 - 14:20:53

To prawda ja też nie byłam jeszcze w tylu ciekawych miejscach w polsce a za granicę jeżdżę od kilku lat co rok, kiedyś mieliśmy z mężem takie ambitne plany zjechania polski wzdłuż i w szerz chociaż te większe miasta, ale na świat przyszły dzieci i plany legły w gruzach niestety, ale może na starość

Idˇ do strony: 12345678-->
Bieżąca strona: 1 z 8

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.