AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: <--123456
Bieżąca strona: 6 z 6
Re: WAKACJE
Autor: Zen_888 (IP zapamiętane)
Data: 14 mar 2019 - 08:25:02

Uwielbiam planować wyjazdy w dalekie kraje, do Malezji, Chin czy Kazachstanu, to jest dopiero przygoda!- spotykać ludzi, którzy mają inna kulturę, inne myślenie, w ogóle inny świat - tylko ten język obcy, który komplikuje czasem sprawy - kiedyś na wyjeździe nie chcieli mnie przepuścić przez granice, bo brakowało mi dokumentów o niekaralności, ale z opresji, nawet na odległość wybawiła mnie rodzina i biuro tłumaczeń - verte [www.verte-tlumaczenia.pl] które w godzinę zrobiło tłumaczenie i wysłało do urzędników, żeby wyglądało bardziej profesjonalnie. smiling smiley to się nazywa pomoc smiling smiley

Autor: MałaCzarna89 (IP zapamiętane)
Data: 17 mar 2019 - 15:54:44

No, nieźle smiling smiley. Ja zaś lubię nasz kraj i nasz klimat. Owszem na pewno warto pojechać w jakieś egzotyczne miejsce. Ale ci którzy cenią spokój i będą chcieli się w pełni zrelaksować to spodobają się im wakacje nawet w Myczkowcach. Po za tym jak zerkniesz na stronę [meteor-turystyka.pl] to zauważysz też, że w Myczkowcach noclegi nie są drogie.

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2019-03-21 11:36 przez MałaCzarna89.

Autor: Stefjan (IP zapamiętane)
Data: 21 mar 2019 - 11:46:21

To zależy czy myślimy o okresie letnim czy zimowym ?
Jeżeli chodzi o zimę to chyba najlepiej jest pojechać w góry. A jak góry to "miłość w Zakopanem" a w takim razie to najlepszym wyborem będzie Mercure Zakopane czyli Hotel Kasprowy. Na lato to góry też są całkiem udanym wyborem bo czemu nie. I co tu dużo mówić to samo miejsce jest godne polecenia tak samo latem i zimą.

Idˇ do strony: <--123456
Bieżąca strona: 6 z 6

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.