Awans Informacje Forum Materiały Artykuły Korepetycje Sklep

Nauczyciel, profesor, reforma : 
Dla nauczycieli, wykładowców, o reformie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
DYPLOMOWANIE -- NIE TAKIE STRASZNE
Autor: AGA (IP zapamiętane)
Data: 08 mar 2006 - 23:05:36

WITAM TYCH CO MECZA SWOJE TECZKI I MIEWAJĄ CHWILE ZWĄTPIENIA. JA TAKIE MAM, BO ... CÓŻ NAJGORSZE ŻE NIE WIEMY NIGDY CO NA TO KOMISJA. JA JUŻ TROCHE OPISAŁAM, ALE BOJE SIE OSTATNIO USŁYSZANEGO TEKSU --- Z ROZMOWY--- NO.... PUNKTY SPEŁNIONE, ALE JAKIES TAKIE SŁABE....
A JAK WAM IDZIE ANALIZA, OPIS, SPRAWOZDANIE NO I ANALIZA INDYWIDUALNEGO PRZYPADKU... A MOŻE BY TAK SIEBIE ZANALIZOWAĆ????????

NIE DAJMY SIE ZWARIOWAĆ
POZDRAWIAM

Re: DYPLOMOWANIE -- NIE TAKIE STRASZNE
Autor: Halszka (IP zapamiętane)
Data: 08 mar 2006 - 23:43:10

NIE TAKI STRASZNY TEN AWANS ALE PRACOCHŁONNY.
MOJE ANALIZY SĄ CORAZ KRÓTSZE... IM WIĘCEJ PISZĘ, TYM SZYBCIEJ CHCĘ JAK NAJSZYBCIEJ TO SKONCZYĆ I SKRACAM JAK MOGĘ. PRZECIĘTNIE ZAJMUJE MI JEDNO DZIALANIE NA 1- 1,5 STR. NIECH TAM...NAJWYŻEJ NIE PRZEJDĘ.
TAK POZA TYM TO GŁUPOTA TAK SKROBAĆ I SKROBAĆ. POTEM I TAK WSZYSTKO PÓJDZIE DO KOSZA

Data: 08 mar 2006 - 23:54:04

też tak sądzę, zobacz za ktorymś razem, juz wracamy do punktu wyjścia, bo ile razy mozna to samo pisać, dlatego jest coraz krótsze, a ja mam odczucia takie, że wszystko zalezy od komisji, jak sie słyszy od tych którzy przeszli, ostatnio słyszałam, ze najwazniejsze jest, aby pokazać w tym wszystkim, co z tego ma szkola,a nie teczka

Autor: lizzy (IP zapamiętane)
Data: 09 mar 2006 - 09:03:24

Nir liczy się długość analizy, ale to co rzeczywiscie działanie przyniosło. Ktoś mógł usłyszeć, ze ma slabe punkty, bo to co robił nie było jakościowo wystarczająco dobre. Np. ktoś chce być nauczycielem dyplomowanym a zrobił jakiś jeden szkolny konkurs i w dodatku nie z własnej inicjatywy. Gdyby zrobił z własnej inicjatywy konkurs dla wszystkich szkół w mieście lub powiecie to byłoby coś innego...
Komisja nie ma czasu czytać długich analiz...

Autor: TOMASZ (IP zapamiętane)
Data: 09 mar 2006 - 09:56:27

AQQ - pozdrowienia od TOMASZA dla AGI.

Autor: Ania (IP zapamiętane)
Data: 09 mar 2006 - 14:08:13

A ja jestem leniuszkiem i nie piszę nic jeszcze..
wszystkie konkursy to szczerze wymiotuję nimi...Nic tylko ciągle konkurs..czasu mi brakuje aby brac w nich udział a co dopiero tworzyć kolejne ...

Autor: paweł (IP zapamiętane)
Data: 09 mar 2006 - 15:43:09

a po co tyle ich tworzysz?? awans chcesz odbębnić konkursami????
smiling smiley))))))))

Data: 09 mar 2006 - 16:26:35

o paweł ja ich nie tworze..tylko lizzy cos o nich napisała i tak mi sie skojarzyłosmiling smiley)
ta ilosc wszelakich konkursów jest drażniąca..przynajmniej jak dla mnie.

Autor: paweł (IP zapamiętane)
Data: 09 mar 2006 - 16:38:44

masz rację, jest drażniąca - konkurs wymyślić najłatwiej, zwłaszcza że pragnie sie mieć awans, a nic mądrzejszego nie przychodzi do głowy.

winking smiley

Autor: rogalik (IP zapamiętane)
Data: 09 mar 2006 - 17:00:55

Ja tej teczki nie zrobię. Mam totalnego "doła". Robię wszystko byle nie pisać np. czytam Wasze wiadomości bardziej mnie to bawi niż TECZKA.

Data: 09 mar 2006 - 17:04:50

i o to chodzi, aby nas to bawiło, inaczej nie da sie żyć, skoro inzczej być nie może...... a konkursy, dajcie spokój która komisja je jeszcze uznaje, róbcie coś nkonstruktywnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111

Autor: Basia (IP zapamiętane)
Data: 09 mar 2006 - 17:27:36

Nie kazdy to, co robi w szkole, wykonuje tylko dlatego, ze chce awansowac. Wiekszosc z tych rzeczy to po prostu nasza praca. Konkursy nie sa tworcze ani budujace? Glupie konkursy na pewno nie, po co brac udzial w kazdym??!!

Autor: lizzy (IP zapamiętane)
Data: 09 mar 2006 - 18:27:57

konkurs był tylko przykłaem, który wymieniłam, zeby pokazać dlaczego niektórzy nauczyciele sa oceniani słabo. Zgadzam sie też z tym, ze zrobienie konkursu na terenie szkoły jest stosunkowo mało kreatywne, ale przygotowanie konkursu wojewódzkiego, znalezienie sponsorów, sali, przygotowanie bankietu itd.
Rogalik - coś jest w powietrzu. Chyab jakiś duch nieróbstwa - mnie się też nie chce, a mam na głowie coś baradzo duzego. Pocieszam się jednak, ze jutro pójdzie mi lepiej, a przecież nie mozna działać wbrew nastrojowi. Jeszcze się konta stworzy. Nie wiem jak Ty Rogaliku, ale ja przed chwilą tańczyłam z moją córką i jakoś mi lepiej...Daj znac jak Ci leń przejdzie, mzoę mnie to też zmotywuje???

Data: 09 mar 2006 - 18:59:09

miło,ze jest wiecej leniuszków, jakos łatwiej mi się samej wytłumaczyc przed sobąsmiling smiley

Autor: ewcia (IP zapamiętane)
Data: 11 mar 2006 - 18:36:23

a ja mam to głupie dyplomowanie w d... zwykły wyścig szczurów i wszystko za te parę złotych więcej

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

O Profesorze - Napisz do Nas - Reklama - Polityka prywatności - Najczęściej zadawane pytania - Zgłoś błąd

2000-2014