AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Nauczyciel, profesor, reforma : 
Dla nauczycieli, wykładowców, o reformie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Teczka
Autor: Madzia (IP zapamiętane)
Data: 21 sty 2006 - 20:49:41

CZy ktoś może udostępnić mi teczkę na nauczyciela dyplomowanego z przyrody

Re: Teczka
Autor: Krystyna (IP zapamiętane)
Data: 21 sty 2006 - 20:54:21

Teczka z przyrody

Autor: paweł (IP zapamiętane)
Data: 22 sty 2006 - 11:26:12

Udostępnić teczkę?
Żartujesz sobie chyba. Pisz sama, skoro chcesz miec awans.
Najwyżej możemy Ci pomóc.

(choć sa tacy, którzy sprzedają)

Autor: aga (IP zapamiętane)
Data: 22 sty 2006 - 21:21:32

hahaha brawo Paweł!!!!!!!!!! jestes kolezenski nie ma co!!!!!!!!!

Data: 22 sty 2006 - 23:38:03

aga, to daj swoją - niech koleżanka, której się nie chce lub nie potrafi też sobie zrobi dyplomowanego smiling smiley)

Autor: MARITA (IP zapamiętane)
Data: 24 sty 2006 - 15:52:51

KAŻDY MA INNE KŁOPOTY Z "TECZKĄ" I INNĄ WIZJĘ NIE CHODZI O WYKORZYSTANIE LECZ PORÓWNANIE POGLĄDÓW .SAMA BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA DOBRE RADY DLA NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA.
KOŃCZĘ W MAJU .

Data: 24 sty 2006 - 16:22:17

no to trzeba robić wg swojej wizji - najwazniejsze, żeby zgodnie z KN i rozporzadzeniem. co tu porównywać? urawniłowka jaka czy co?

Autor: kasia (IP zapamiętane)
Data: 26 sty 2006 - 19:00:25

aga gdybym była nauczycielem przyrody dostała byś tę teczkę wszyscy musimy sobie pomagać żadna to tajemnica a pawłowi się dziwie zostawie to bez komentarza gratuluje odwagi

Data: 26 sty 2006 - 20:38:48

a ja gratuluje odwagi tym, którzy koniecznie chca byc dyplomowani, ale nie chce im sie tego zrobic samodzielnie i najchetniej przypisaliby sobie dorobek innych.
napisałem: mozemy ci pomóc ,ale nie damy gotowca - to chyba zdrowe podejscie, nie??

Autor: Ale (IP zapamiętane)
Data: 27 sty 2006 - 14:09:00

Popieram Pawła! Trzeba sobie pomagać, ale wiekszość pracy Krysi musisz zrobić sama. Poza tym jak wystąpisz przed komisją, i bedziesz chciała bronić "tego so zrobiłaś w ciągu stażu" , jak w teczce nie będzie udokumentowanej twojej pracy, lecz kogoś kto musiał się solidnie napracować, coś o tym wiem!

Autor: Mery (IP zapamiętane)
Data: 27 sty 2006 - 21:39:12

teczkę każdy tworzy na podstawie planu rozwoju -który sobie wytyczył prawie 3 lata temu- pod wszystkim musi podpisać się dyr.- więc chyba wiele nie mozna naściemniać - jeśli dyr jest na placówce! Teczka -owszem ,przydaje się ale do uszeregowania dokumentów, prawidlowych nagłówków itp.ale treść ,działania efekty są różne !!! tak uważam - i nie wyobrażam sobie dwóch podobnychteczek podpisanych przez różnych dyrektorów !

Autor: ewa (IP zapamiętane)
Data: 28 sty 2006 - 16:43:00

Czy do teczki wkłada się tzw. załączniki, to znaczy np. scenariusze zajęć odbytych dla nauczycieli( wybiórczo ?) scenariusze imprez, zdjęcia.... czy to wszystko tylko poświadczyć?

Autor: Mery (IP zapamiętane)
Data: 28 sty 2006 - 19:56:07

nie - u mnie wymagana była druga teczka ,która zostawała na placówce. W niej były wszystkie zaświadczenia, dyplomy , konspekty, kontrakt z n-lem/ opiekun stażu/, zdięcia , scenariusze uroczystości..itp.- to wszystko na ksero z podpisem dyr " za zgodność z orginałem "- były to " Załączniki ", które ponumerowałam i samą listę " załącznikóą" dołączyłam do teczki dla komisji -ale spotkałam się tu na forum z opiniami że nie wszędzie tak wymagają,,,,,,,

Autor: Iwona (IP zapamiętane)
Data: 31 sty 2006 - 15:45:28

Witaj!

Jak do tej pory nikt rygorystycznie nie określił sposobu układania dokumentów. Ja , dajmy na to, miałam dużo zaświadczeń, sprawozdań scenariuszy itp.,bo pani z kuratorium powiedziała mi,że "lubi oglądać". Tam też pracują zwykli, ciekawi ludzie, ale moja koleżanka miała 2 segregatory, tzw. dla dyrektora i drugi z innymi działaniami , których nie ma w PRZ. Otóż kiedy przestudiujesz dokładnie , [koniecznie ]paragrafy 8 i 9 ustawy z dnia 1 grudnia 2004 roku o awansie zawodowym, to znajdziesz tam zapis, który jasno stwierdza,że nauczyciel może w teczce umieścić inne dokumenty, o ile nie zostały one ujęte w PRZ i sprawozdaniu z jego przebiegu. Poczytaj, sprawdź!!!!! A co do komisji i ich pytań, to ciekawią ich niektóre dokumenty, np. programu czy ewaluacje związane ze szkoła.

Autor: koma (IP zapamiętane)
Data: 31 sty 2006 - 17:39:58

Iwona napisała:"Jak do tej pory nikt rygorystycznie nie określił sposobu układania dokumentów".
Nieprawda - sposób układania dokumentacji dla komisji określa Rozporządzenie: układamy wg wymagań.
Nie rozdziela się do różnych segregatorów czy skoroszytów działań nieujętych w planie, lecz wszystkie - spełniające jakieś wymaganie - umieszczamy "pod paragrafem".
Poświadczeniem działań planowych jest podpis dyrektora pod sprawozdaniem z realizacji planu, natomiast działania pozaplanowe musicie udokumentować sami.
I to sa właśnie te kwity, które należy włożyć do teczki.

Autor: koma (IP zapamiętane)
Data: 31 sty 2006 - 17:46:51

"I to sa właśnie te kwity, które należy włożyć do teczki. - napiszę jaśniej: ZAŁĄCZNIKI.

Autor: iwona (IP zapamiętane)
Data: 01 lut 2006 - 15:23:59

Wybacz ,ale znam przepisy i paragraf 9 dokładnie mówi [możesz poczytać ]o planie , czyli PRZ i innych dokumentach, O ILE NIE SĄ UJĘTE W PRZ I SPRAWOZDANIU Z JEGO REALIZACJI. Przecież nauczyciel pracował jeszcze przed złożeniem PRZ, a i później mógł dokładniej rozwinąć skrzydła, nikt nie jest jasnowidzem i nasze plany często ulegają modyfikacjom. A jesli chodzi o układ, to pocztaj dokładnie mój tekst, bo odpowiadając na pytanie , mówiłam o układaniu dokumentów [czysto technicznym], a nie przepisach, jak do tej pory nigdzie nie znalazłam paragrafu mówiącego o ilości segregatorów itp.
Dlatego wydaje mi się,że należy dokłądnie czytać teksty, bo ja Twój przeczytałam i wiesz....doszłam do wniosku,że piszemy o tym samym!!!

Autor: Michael_Jack (IP zapamiętane)
Data: 25 sie 2017 - 05:31:00

Abe on the school michael kors bags cheap scandal to accept the Congress questioned michael kors handbags sale the people asked Abe to step down
Prime Minister Shinzo michael kors hamilton bag Abe (in) in the House of Representatives in New Nike Shoes Japan to accept the question. TOKYO (Reuters)Nike Air Max 2017 - Japanese Prime Minister Shinzo nike air jordans shoes for sale Abe accepted the question again,Nike Air Foamposite One but the review Air Jordan 26 has not yet made any real progress.Nike shoes sale Hundreds of Japanese people held a rally before the Nike Air Max congress and asked Abe nike lunar running shoes to step down immediately.Nike Air Max 90 Japan's House of Representatives Budget Committee on michael kors shoulder handbag the same day to review the Gakuen scandal,Nike Air Max Flyknit Abe and the former Nike kids kobe shoes Ministry of Science michael kors clothing mens and Technology Deputy mk wallets officials before Chuanxi Ping,Air Jordan 13 Abe assistant and Quan Yang and other scandal key figures appeared in the Council.coach backpack outlet store The parties did not make any real progress.Nike Shoes for Women About 12 o'clock Adidas Superstar local time, hundreds of people came to Congress,coach satchel outlet for the plus school scandal michael kors handbags online and other Abe government involved in Coach cases a series of issues to protest.Adidas Shoes Outlet They held the slogan of 'Completely Identifying the Gardening Parks' and shouting slogans of 'Adidas Yeezy 750 Boost Abe immediately stepped down'.michael kors watch Fukuyama Tetsuro,Nike Air Max TN Acting Director mk men's bags of the DPRK's Nike Free Run largest opposition party, Nike Air Max 87 said at the rally that the Abe government was unaware of the day's deliberations.Coach bags 2017 Japanese nationals believe that the Prime Minister's Nike Kobe AD 10 residence and the Coach Accessories plus school scandal coach handbags for sale can not get away,Kids Shoes Abe's support rate will Nike Jordan Shoes be below the 30% mark.Adidas Originals July 24, in Tokyo,michael kors coats Japan, Prime Minister Shinzo Nike Air Max 95 Abe in the House of Representatives in Nike Free 6.0 Japan to accept the question.Nike Free 5.0 Running Shoes Xinhua News Agency reporter Nike Free 5.0 V4 Ma Ping said that coach trifold wallet the ruling party Liberal Democratic coach wallet outlet Party in the Tokyo parliamentary nike air foamposite pro elections in the defeat,coach canvas tote the people of the Abe nike zoom shoes government criticism is coach crossbody sale escalating,Basketball Shoes and Abe appeared in the council NIKE AIR MAX 90 can not quell the criticism of the public,Nike Kobe AD 9 Will only make it intensified.michael kors shirts The Japanese Shoes Outlet Congress has examined the Nike Free Gardening scandal on the 10th of this month,Light Up Shoes but has not made any real progress.Nike Air Pegasus 83 At that time abroad visit Abe did not Michale Kors Bags attend the deliberations,Nike Kevin Durant 7 was criticized for Nike shoes max lack of sincerity to explain Nike Free Running Shoes to the people.Nike Air Foamposite Pro As the recent Abe Cabinet support rate has fallen below 30%, in order to retain public opinion, Abe agreed to appear on the 13th Council, Nike James Lebron 12 plus school scandal and other Adidas Yeezy Boost 350 issues to accept Coach bags 2017 the question.michael kors women's shoes Japan's 'Daily News' announced the latest poll on the 23rd,Michael Kors Men's bags Abe's cabinet michael kors kids shoes support rate michael kors clothing discount has dropped to 26%,Nike Running Shoes once again refresh Abe once again since the ruling cheap nike air max shoes rate of the lowest record. 'Nike Heels Boots Asahi Shimbun' revealed in Nike Kobe 9 Low May this year that some of the documents were coach handbags vintage suspected of being coach hobo bags coach tote bags on sale clearance a document of the nike sb dunks Ministry of Education,Nike Air Max 2016 Culture, Sports, Science and Technology,Coach Jewelry which included plans to use the 'COACH Luggage Bags National Strategic Special Zone' as a new Nike air force director of nike lebron shoes the College of Veterinary Medicine.Nike Air Foamposite Materials said that the process of accelerating Coach bags 2016 the advance of the new Veterinary College was 'Nike Lunar Haze instructions from nike free running shoes the top of the residence.'Nike Air Max

Autor: tinaz (IP zapamiętane)
Data: 26 sie 2017 - 03:16:27

As the development of the world, there is more and more entertainment for people to kill time. Reading used to be an important amusement. But now there are less and less people fond of reading. But there are still a large number of people stand on the side of reading. For me, I think reading is very important. The reasons are as following.First of all, reading can broaden our vision. The main way we learn the things happen long time ago is according to the book. People will try their best to write the things in their stage in their way. When we read books, we have the opportunity to learn everything. The content in the books contains the knowledge all over the world and every aspect. We can read the knowledge about biography, science, technology, culture, economic and so on from the book. It is hard not to broaden vision from reading.Everything you read fills your head with new bits of information, and you never know when it might come in handy.
Nike Women Shoes
coach tote bags on sale
Nike Air Jordan Mens
Nike Cortez Womens
michael kors hamilton bag
nike shoes outlet
michael kors wallet
Nike Running Shoes
Michael Kors Handbags

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.