AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE


Nauczyciel, profesor, reforma : 
Dla nauczycieli, wykładowców, o reformie... 
IdĽ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
IdĽ do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: iwi123 (IP zapamiętane)
Data: 18 sty 2006 - 16:10:34

pracuję 1 rok i musze napisać uzasadnienie oceny niedostatecznej. Nie chciałabym popełnić jakiejś gafy więc proszę podpowiedzcie co tam zawrzeć. A może ktoś ma jakiś gotowe uzasadnienie. Wiem że każdy uczeń jest inny ale mogłabym przerobić odośnie mojego.

Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: Irena (IP zapamiętane)
Data: 18 sty 2006 - 17:16:53

jakiego przedmiotu?

Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: iwi123 (IP zapamiętane)
Data: 18 sty 2006 - 18:29:12

z fizyki

Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: iwi123 (IP zapamiętane)
Data: 18 sty 2006 - 18:31:01

Choć to nie musi być dokładnie fizyka. Chciałabym po prostu wiedziec jak takie uzasadnienie wygląda i co zawiera. Dopasuję sobie do przedmiotu i ucznia.

Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: koma (IP zapamiętane)
Data: 18 sty 2006 - 18:34:10

Nie ma mowy o dopasowywaniu. Masz swój PSO i on powinien Ci pomóc (po to go zresztą masz)winking smiley

Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: iwi123 (IP zapamiętane)
Data: 18 sty 2006 - 18:38:45

Ok PSO mam i z niego skorzystam, ale rady nauczycieli starszych stażem też się przydają bardzo.

Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: gajga (IP zapamiętane)
Data: 18 sty 2006 - 20:11:50

Mimo pomocy z mojej strony ......(jakiej) uczeń nie opanował ...... (czego). U nas uzasadnienia są b. krótkie. Ważne abyś napisał jak starałeś się uczniowi pomóc -zaj wyrównawcze, dodatkowe spotkania, współpraca z rodzicami, indywidualizacja pracy itp.

Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: Kasia (IP zapamiętane)
Data: 18 sty 2006 - 20:34:32

wyslij mi swojego maila to podsunę Ci kilka pomysłów, może się przydadzą smiling smiley

Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: sylwek (IP zapamiętane)
Data: 19 sty 2006 - 20:29:04

U mnie dyrektor wymaga zapisu: "uczeń nie opanował wymagań koniecznych poziomu podstawowego na ocenę pozytywną"
sylwek

Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: Krystyna (IP zapamiętane)
Data: 20 sty 2006 - 17:32:48

Uzasadnienie oceny niedostatecznej

Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: iwi123 (IP zapamiętane)
Data: 22 sty 2006 - 13:17:10

dzięki Kasiu za pomysły.

Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: caledonia (IP zapamiętane)
Data: 23 sty 2006 - 16:58:25

jak świat swiatem wszystko do siebie mozna dopasowac. I w tym wypadku również. Jakiekolwiek PSO by nie bylo i do jakiegokolwiek przedmiotu to uczeń aby uzyskac ocene niedostateczną charakteryzuje sie tymi cechami:
- nie jest przygotowany do lekcji
- nie odrabia zadań domowych
- nie bierze aktywnego udzialu w lekcji
- (na koniec) nie opanował niezbędnego minimum programowego
pozdrowienia

Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: paweł (IP zapamiętane)
Data: 24 sty 2006 - 16:23:45

to, co ty podajesz na końcu, jest GŁÓWNYM kryterium smiling smiley)

Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: aga (IP zapamiętane)
Data: 24 sty 2006 - 22:16:47

niedawno bralam udzial w rozmowie kwalifikacyjnej-zwrocono mi uwage ze nie ma czegos takiego jak minimum programowe...jest PODSTAWA PROGRAMOWA!!!
pozdro

Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: caledonia (IP zapamiętane)
Data: 25 sty 2006 - 15:44:07

to chyba będę musiała pouczyć mojego dyrektora i 40 nauczycieli w mojej szkole ktorzy pisali minimum...

Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: missis (IP zapamiętane)
Data: 14 cze 2007 - 09:21:30

iwi123 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> pracuję 1 rok i musze napisać uzasadnienie oceny
> niedostatecznej. Nie chciałabym popełnić jakiejś
> gafy więc proszę podpowiedzcie co tam zawrzeć. A
> może ktoś ma jakiś gotowe uzasadnienie. Wiem że
> każdy uczeń jest inny ale mogłabym przerobić
> odośnie mojego.


Uzasadnienie oceny niedostatecznej z języka polskiego ucznia....................


Uczeń, ............., ma lekceważący stosunek do przedmiotu i nauczyciela. Notorycznie przychodzi na zajęcia nieprzygotowany, często bez potrzebnych przyborów (poza podręcznikami). Nie reaguje na polecenia i nie podejmuje prób ich wykonania. Nagminnie nie odrabia prac domowych, często zdarza się, że prace są niesamodzielne. Matka ucznia uzupełnia jego ćwiczenia i zeszyty. Robi to także na zapas, co sprawiło, iż chłopak nie pracuje także w szkole.
Bartek w czasie lekcji nie wykazuje żadnej inicjatywy, zawsze jest bierny i niechętny do pracy. Nie potrafi pracować w grupie, szybko się zniechęca i wycofuje. Nie pomaga życzliwa i serdeczna atmosfera, prośby i zachęty.

Zeszyt przedmiotowy prowadzony jest niesystematycznie. Uczeń nie uzupełnia luk i nie nanosi poprawek wskazanych przez nauczyciela. Notatki są niepełne lub w ogóle ich nie ma.

Uczeń nie opanował podstawowych zagadnień dotyczących gramatyki, mimo iż dostosowałam je do jego potrzeb i możliwości. Nie odróżnia głoski od litery. Nie zna podziału głosek na spółgłoski i samogłoski. Nie zna i nie odróżnia części mowy i części zdania, nie potrafi wskazać ich wśród innych. Nie zna rodzajów zdań oraz podziału wypowiedzeń ze względu na intencję ich wypowiadania.

Z zakresu literatury nie przyswoił podstawowych pojęć takich jak: strofa, refren, rym. Nie zna ani jednego środka stylistycznego. Nie wie, kto to jest narrator, bohater, wątek.

Bartek czyta głosując, w bardzo wolnym tempie. Przekręca końcówki i całe wyrazy. Nie rozumie czytanego tekstu, nie umie odtworzyć przebiegu zdarzeń, wymienić bohaterów. W tekście wskazanym do przygotowania popełnia liczne błędy. Nie umie czytać z podziałem na role.

Chłopiec pisze bardzo wolno, zniekształcając wyrazy. Teksty pisane z pamięci i ze słuchu są zupełnie nieczytelne. W przepisywaniu także popełnia liczne błędy, myli kolejności wyrazów a inne opuszcza.
Nie zna wyznaczników ani jednej formy wypowiedzi pisemnej. Nawet przy pomocy nauczyciela nie potrafi zredagować żadnej formy wypowiedzi. Nie ma świadomości kompozycji i konieczności stosowania akapitów.

Uczeń notorycznie opuszczał zajęcia kompensacyjno &#8211; wyrównawcze. W ciągu całego roku szkolnego był na nich tylko 6 razy. Wielokrotne rozmowy z uczniem oraz jego matką nie przyniosły żadnych rezultatów.

Ocena niedostateczna z języka polskiego była poprzedzona wielokrotnymi próbami namówienia ucznia do poprawy. W rozmowie z matką szczegółowo wskazałam zadania, które miał wykonać w domu. Bartek nie podjął żadnej próby poprawy, dostawał kolejne jedynki, które pogarszały jego sytuację. Nie pomogło dostosowanie wymagań do jego potrzeb i możliwości, wydłużony czas pracy, indywidualna praca na lekcji, tolerancyjne, wręcz pobłażliwe traktowanie błędów, niedociągnięć, zapominania, ciągła możliwość poprawy ocen, nieustanne przekładanie terminów. Żadnych rezultatów nie przyniosło zorganizowanie pomocy koleżeńskiej, otaczanie ucznia serdecznością, życzliwością, zrozumieniem i wyrozumiałością ani zachęty i pochwały. Na nic zdały się regularne spotkania z matką, która ukrywała problemy syna przed ojcem.

Stawiając ocenę niedostateczną w tym przypadku spodziewam się, iż uczeń uświadomi sobie potrzebę systematycznej pracy w szkole i w domu. Powtarzając klasę IV nadrobi zaległości i uzupełni luki
w wiedzy, zamiast piętrzyć niepowodzenia w klasie V.

Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: Michael_Jack (IP zapamiętane)
Data: 25 sie 2017 - 05:30:31

Abe on the school michael kors bags cheap scandal to accept the Congress questioned michael kors handbags sale the people asked Abe to step down
Prime Minister Shinzo michael kors hamilton bag Abe (in) in the House of Representatives in New Nike Shoes Japan to accept the question. TOKYO (Reuters)Nike Air Max 2017 - Japanese Prime Minister Shinzo nike air jordans shoes for sale Abe accepted the question again,Nike Air Foamposite One but the review Air Jordan 26 has not yet made any real progress.Nike shoes sale Hundreds of Japanese people held a rally before the Nike Air Max congress and asked Abe nike lunar running shoes to step down immediately.Nike Air Max 90 Japan's House of Representatives Budget Committee on michael kors shoulder handbag the same day to review the Gakuen scandal,Nike Air Max Flyknit Abe and the former Nike kids kobe shoes Ministry of Science michael kors clothing mens and Technology Deputy mk wallets officials before Chuanxi Ping,Air Jordan 13 Abe assistant and Quan Yang and other scandal key figures appeared in the Council.coach backpack outlet store The parties did not make any real progress.Nike Shoes for Women About 12 o'clock Adidas Superstar local time, hundreds of people came to Congress,coach satchel outlet for the plus school scandal michael kors handbags online and other Abe government involved in Coach cases a series of issues to protest.Adidas Shoes Outlet They held the slogan of 'Completely Identifying the Gardening Parks' and shouting slogans of 'Adidas Yeezy 750 Boost Abe immediately stepped down'.michael kors watch Fukuyama Tetsuro,Nike Air Max TN Acting Director mk men's bags of the DPRK's Nike Free Run largest opposition party, Nike Air Max 87 said at the rally that the Abe government was unaware of the day's deliberations.Coach bags 2017 Japanese nationals believe that the Prime Minister's Nike Kobe AD 10 residence and the Coach Accessories plus school scandal coach handbags for sale can not get away,Kids Shoes Abe's support rate will Nike Jordan Shoes be below the 30% mark.Adidas Originals July 24, in Tokyo,michael kors coats Japan, Prime Minister Shinzo Nike Air Max 95 Abe in the House of Representatives in Nike Free 6.0 Japan to accept the question.Nike Free 5.0 Running Shoes Xinhua News Agency reporter Nike Free 5.0 V4 Ma Ping said that coach trifold wallet the ruling party Liberal Democratic coach wallet outlet Party in the Tokyo parliamentary nike air foamposite pro elections in the defeat,coach canvas tote the people of the Abe nike zoom shoes government criticism is coach crossbody sale escalating,Basketball Shoes and Abe appeared in the council NIKE AIR MAX 90 can not quell the criticism of the public,Nike Kobe AD 9 Will only make it intensified.michael kors shirts The Japanese Shoes Outlet Congress has examined the Nike Free Gardening scandal on the 10th of this month,Light Up Shoes but has not made any real progress.Nike Air Pegasus 83 At that time abroad visit Abe did not Michale Kors Bags attend the deliberations,Nike Kevin Durant 7 was criticized for Nike shoes max lack of sincerity to explain Nike Free Running Shoes to the people.Nike Air Foamposite Pro As the recent Abe Cabinet support rate has fallen below 30%, in order to retain public opinion, Abe agreed to appear on the 13th Council, Nike James Lebron 12 plus school scandal and other Adidas Yeezy Boost 350 issues to accept Coach bags 2017 the question.michael kors women's shoes Japan's 'Daily News' announced the latest poll on the 23rd,Michael Kors Men's bags Abe's cabinet michael kors kids shoes support rate michael kors clothing discount has dropped to 26%,Nike Running Shoes once again refresh Abe once again since the ruling cheap nike air max shoes rate of the lowest record. 'Nike Heels Boots Asahi Shimbun' revealed in Nike Kobe 9 Low May this year that some of the documents were coach handbags vintage suspected of being coach hobo bags coach tote bags on sale clearance a document of the nike sb dunks Ministry of Education,Nike Air Max 2016 Culture, Sports, Science and Technology,Coach Jewelry which included plans to use the 'COACH Luggage Bags National Strategic Special Zone' as a new Nike air force director of nike lebron shoes the College of Veterinary Medicine.Nike Air Foamposite Materials said that the process of accelerating Coach bags 2016 the advance of the new Veterinary College was 'Nike Lunar Haze instructions from nike free running shoes the top of the residence.'Nike Air Max

Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: tinaz (IP zapamiętane)
Data: 26 sie 2017 - 03:16:44

As the development of the world, there is more and more entertainment for people to kill time. Reading used to be an important amusement. But now there are less and less people fond of reading. But there are still a large number of people stand on the side of reading. For me, I think reading is very important. The reasons are as following.First of all, reading can broaden our vision. The main way we learn the things happen long time ago is according to the book. People will try their best to write the things in their stage in their way. When we read books, we have the opportunity to learn everything. The content in the books contains the knowledge all over the world and every aspect. We can read the knowledge about biography, science, technology, culture, economic and so on from the book. It is hard not to broaden vision from reading.Everything you read fills your head with new bits of information, and you never know when it might come in handy.
Nike Women Shoes
coach tote bags on sale
Nike Air Jordan Mens
Nike Cortez Womens
michael kors hamilton bag
nike shoes outlet
michael kors wallet
Nike Running Shoes
Michael Kors Handbags

Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: Mozza (IP zapamiętane)
Data: 14 wrz 2017 - 10:11:00


Re: uzasadnienie oceny niedostatecznej
Autor: chenjinyan (IP zapamiętane)
Data: 24 lis 2017 - 12:10:27

+DGFGmichael kors outlet online
canada goose jackets
canada goose jackets
cheap ray bans
kate spade handbags
ugg boots outlet
coach factory outlet online
ugg canada
canada goose jackets
michael kors outlet online
pandora outlet
ugg outlet online
michael kors outlet clearance
michael kors outlet store
adidas superstars
gucci outlet online
louboutin outlet
louis vuitton outlet store
fred perry polo shirts
ugg boots clearance
north face jackets
nfl jerseys
valentino
canada goose sale
ugg outlet store
ray ban sunglasses discount
toms shoes
coach factory outlet
ralph lauren
red bottom
mulberry handbags
uggs outlet online
coach outlet online
coach factory outlet online
coach outlet canada
columbia sportswear outlet
coach factory outlet online
ferragamo shoes
adidas yeezy boost 350
canada goose coats
michael kors outlet clearance
coach outlet online
ugg outlet
ray ban glasses
canada goose jacket
coach outlet store
coach outlet store
cheap ugg boots
ferragamo outlet
ugg boots
canada goose
ugg outlet
moncler uk
kate spade outlet online
michael kors outlet clearance
longchamp bags
mbt
yeezy boost 350
michael kors handbags
uggs
adidas nmd r1
michael kors outlet online
moncler coats
adidas outlet store
coach outlet store
canada goose jackets
retro 11
cheap air jordans
mbt
ray bans
uggs outlet
canada goose parka
coach factory outlet online
adidas yeezy boost
uggs outlet
uggs clearance
adidas nmd runner
hermes bags
coach outlet online
nike shoes
polo ralph lauren outlet online
coach outlet online
michael kors
mulberry
michael kors outlet store
yeezy shoes
pandora charms sale clearance
kate spade outlet online
polo ralph lauren outlet
canada goose jackets
pandora jewelry
pandora charms sale clearance
yeezy shoes
cheap ugg boots
cheap ray ban sunglasses
fred perry shirts
nike air max 2018
ugg boots clearance
uggs outlet
cheap jordan shoes
uggs on sale
canada goose jackets
louis vuitton outlet online
ralph lauren sale
ralph lauren uk
ralph lauren outlet online
ugg boots
christian louboutin shoes
valentino outlet
cheap air jordans
canada goose jackets
ugg boots
canada goose outlet
canada goose jackets
timberland outlet store
canada goose coats
yeezy shoes
salvatore ferragamo shoes
canada goose sale
nike outlet store online
coach outlet online
moncler sale
cheap ugg boots
coach outlet online
michael kors outlet clearance
hermens
nike outlet store
coach outlet online
uggs outlet
coach factorty outlet online
moncler pas cher
ralph lauren sale
polo ralph lauren outlet
cheap ugg boots
the north face outlet
louboutin shoes
salvatore ferragamo outlet
ugg boots
canada goose outlet online
nike sneakers
coach outlet
coach factory outlet online
moncler outlet online
coach outlet store online
coach outlet online
ralph lauren
canada goose jackets
adidas outlet online
longchamp outlet
michael kors outlet store
burberry outlet online
moncler coats
mlb jerseys cheap
canada goose jackets
kate spade handbags
fitflops sale clearance
ugg boots outlet
caterpillar boots
air max
red bottoms
coach outlet online
cheap jordans free shipping
ugg boots
cheap uggs
michael kors outlet store
coach outlet online
discount oakley sunglasses
canada goose outlet
burberry outlet
longchamp bags
canada goose outlet
coach factory outlet online
longchamp bags
pandora charms
michael kors outlet online
canada goose sale
canada goose coats
cheap jordans for sale
ugg boots women
kate spade outlet
ugg outlet online
birkenstock outlet
adidas shoes
nike outlet online
mlb jerseys whgolesale
ugg outlet
tory burch outlet online
birkin handbags
canada goose outlet
louis vuitton outlet online
louis vuitton factory outlet
mlb jerseys
jerseys cheap
coach outlet online
ugg outlet store
louis vuitton outlet
michael kors outlet canada
pandora charms outlet
canada goose jackets
fitflop sandals
michael kors
hermes bags
ugg boots
ralph lauren
cheap oakley sunglasses
air max
coach factory outlet
canada goose jackets
nike shoes
ugg boots
pandora jewelry
adidas outlet store
mulberry outlet uk
adidas yeezy shoes
ralph lauren uk
cheap air jordans
ugg boots
michael kors
coach factorty outlet online
ugg boots
polo ralph lauren outlet
michael kors outlet online
north face outlet
canada goose
moncler sale
bottes ugg
ugg outlet
michael kors
michael kors
coach factory outlet online
canada goose jackets
jordans
ralph lauren outlet
canada goose
cheap jordans
cheap nfl jerseys wholesale
nike sneakers
nike outlet
michael kors bags
uggs
louis vuitton factory outlet
uggs sale
hermes outlet
adidas nmd r1
nmd adidas
canada goose jackets uk
timberland outlet
ralph lauren uk
adidas sneakers
canada goose coats
polo ralph lauren outlet online
canada goose jackets
canada goose jackets
polo ralph lauren outlet
ugg boots
pandora
air jordan shoes
canada goose sale
north face jackets
pandora jewelry store
ugg outlet store
cheap jordan shoes
coach outlet online
tory burch outlet online
ugg sale
burberry outlet online
uggs outlet
pandora charms sale clearance
adidas yeezy boost
tory burch shoes
moncler coats
louis vuitton handbags
moncler uk
uggs clearance
pandora charms outlet
coach outlet online
hermes handbags
ray ban sunglasses discount
louis vuitton factory outlet
christian louboutin shoes
coach outlet canada
louis vuitton outlet online
hermes bag
burberry handbags
uggs on sale
polo ralph lauren outlet
ugg outlet store
moncler jackets
michael kors uk
ugg sale
louboutin outlet
polo ralph lauren outlet online
ugg boots
michael kors outlet online
adidas ultra boost
canada goose jackets
air jordans
yeezy boost
coach purses
ugg boots
ralph lauren outlet online
uggs outlet
moncler jackets
polo ralph lauren
pandora charms sale clearance
coach outlet online
cheap oakley sunglasses
ugg canada
burberry outlet online
air jordan retro
burberry handbags
adidas outlet online
christian louboutin shoes
moncler outlet online
coach outlet online
supreme uk
kate spade outlet online
coach outlet online
mulberry uk
air max shoes
cheap oakley sunglasses
uggs outlet
yeezy boost 350
canada goose outlet
canada goose outlet store
polo ralph lauren outlet
ugg australia
polo ralph lauren
canada goose jackets
coach outlet online
uggs outlet
ugg outlet
mlb jerseys
ray ban sunglasses outlet
canada goose sale
michael kors outlet online
ralph lauren sale clearance uk
michael kors outlet store
coach factory outlet online
pandora charms
burberry handbags
ray bans
gucci outlet
harden vol 1
ralph lauren outlet online
coach outlet online
michael kors outlet store
ugg
moncler outlet online
polo ralph lauren outlet
canada goose sale
polo ralph lauren outlet online
canada goose coats
michael kors outlet
uggs outlet
uggs outlet
coach outlet store online
canada goose jackets
coach outlet store online
uggs outlet
coach handbags outlet
canada goose
red bottom heels
moncler jacket
the north face outlet
moncler jackets
oakley sunglasses outlet
uggs outlet
canada goose coats
pandora uk
adidas superstar shoes
cheap nike shoes
ray ban sunglasses cheap
ralph lauren outlet online
ugg boots
coach outlet online
cheap nfl jerseys
louis vuitton outlet store
moncler
ralph lauren sale clearance uk
adidas nmd r1
supreme shirts
oakley sunglasses outlet
coach outlet store online clearance
adidas nmd runner
nike outlet store
ugg boots sale
kate spade outlet
longchamp sale
michael kors outlet online
cheap jordan shoes
ugg outlet
birkenstock shoes
ugg outlet
ugg boots
ugg boots
ralph lauren sale
moncler outlet online
canada goose outlet
canada goose outlet online
uggs outlet
polo ralph lauren outlet
pandora charms
pandora uk
pandora charms
the north face jackets
yeezy boost 350
polo outlet online
cheap jordan shoes
pandora charms outlet
cheap jordan shoes
nfl jerseys
longchamps
pandora charms sale
north face outlet
canada goose outlet
ralph lauren outlet online
ugg australia outlet
ugg boots
coach outlet online
north face sale
ralph lauren outlet online
ugg outlet online
coach outlet online
mlb jerseys
polo ralph lauren outlet online
uggs clearance
canada goose outlet
longchamp outlet store
ugg outlet
canada goose jackets
canada goose outlet
coach factory outlet online
canada goose jackets
coach factory outlet online
coach factory outlet online
canada goose
michael kors outlet canada
christian louboutin sale
adidas store
the north face outlet
pandora charms outlet
coach factory outlet
ugg boots outlet
nike outlet online
michael kors outlet store
ugg boots
uggs
coach factory outlet
pandora jewelry outlet
canada goose coats
coach factory outlet
canada goose jackets
ugg outlet store
uggs outlet
pandora jewelry outlet
supreme clothing
171124yueqin

IdĽ do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.