AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Nauczyciel, profesor, reforma : 
Dla nauczycieli, wykładowców, o reformie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
oligofrenopedagogika
Autor: Aw@ (IP zapamiętane)
Data: 10 sty 2006 - 08:52:13

czy znacie ciekawe a zarazem profesjonalne strony www gdzie mogę zajrzeć aby dowiedzieć się czegoś więcej na tematy pokrewne oligo.Głównie interesuje mnie rola rodziców dziecka upośledzonego.dzięki za dobre podpowiedzi.

Re: oligofrenopedagogika
Autor: Ania (IP zapamiętane)
Data: 10 sty 2006 - 16:49:07

na www.dzieci.org.pl (chyba piszę z pamięci) jest forum dla rodziców dzieci niepełnosprawnych na [eduseek.interklasa.pl] forum pedagogów specjalnych.Podejrzewam,ze chyba czeka cię jakaś praca do napisania ....dużo na ten temat jest w pozycji I.Obuchowskiej :,,Dziecko niepełnosprawne w rodzinie"

Re: oligofrenopedagogika
Autor: Kasiw (IP zapamiętane)
Data: 31 sie 2009 - 19:31:31

W tym roku zaczęłam uczyć w klasie specjalnej. Nie mam podręczników i rozkładów. PILNIE potrzebuję rozkładu materiału z przyrody do klasy V i VI klasy specjalnej. może ktoś z państwa jest w posiadaniu takowych materiałów. Bardzo prosze o przesłanie na mojego e-maila katarzyna.s12@wp.pl

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.