AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Nauczyciel, profesor, reforma : 
Dla nauczycieli, wykładowców, o reformie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
zmiejszenie stopnia organizacyjnego szkoły
Autor: bbunia (IP zapamiętane)
Data: 24 sie 2010 - 14:10:33

Przepracowałam 31 lat ,nie nabyłam praw do emerytury i mogę zostać bez pracy.Chcą pozostawić w szkole tylko oddział O i klasę 1 (łączoną).Dokładnie było wczoraj zebranie rodziców, wójta, dyrektora,bez udziału nauczycieli w szkole.Temat zebrania przepisanie starszych dzieci przez rodziców do innej placówki.Do 31 maja nie otrzymałam żadnego pisma o przeniesieniu czy zwolnieniu.Do chwili obecnej również nie ,więc myślę ,że nadal jestem pracownikiem tej szkoły.Jeżeli by zaistniała taka sytuacja, czy mogą mnie zwolnić,jakie mam prawa? Bardzo proszę o odpowiedź.

Re: zmiejszenie stopnia organizacyjnego szkoły
Autor: E.Bennet (IP zapamiętane)
Data: 24 sie 2010 - 20:38:12

w sierpniu zamiar likwidacji placówki????

Data: 25 sie 2010 - 08:26:44

No tak, a ja nadal nic nie wiem, brak poszanowania dla człowieka.

Data: 25 sie 2010 - 21:22:18

to niemożliwe, by w sierpniu zaczynać procedurę likwidacji palcówki, takie robi się do końca lutego danego roku

Data: 28 sie 2010 - 16:27:59

W naszej oświacie jest wszystko możliwe,Wiem również , że do końca maja jest ruch służbowy ,że do końca lutego likwiduje się placówkę.Jednak życie przynosi takie właśnie niespodzianki, a nauczycieli , doświadczonych pedagogów mogą przenieść w stan nieczynny, bo tak najwygodniej.

Data: 28 sie 2010 - 21:49:21

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.