AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Nauczyciel, profesor, reforma : 
Dla nauczycieli, wykładowców, o reformie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Opinia na temat podręczników w kształceniu zintegrowanym
Autor: spzasady (IP zapamiętane)
Data: 15 mar 2010 - 12:56:27

Witam serdecznie!
Od 01 września 2010 roku będę pracować w klasie I. W tej chwili pracujemy na podręcznikach "Wesoła szkoła". Coraz częściej zastanawiam się, czy od nowego roku szkolnego nie zmienić. Myślę przede wszystkim o MAC-u.
Bardzo proszę o szczere opinie Państwa na temat tych podręczników. Które podręczniki uważacie za najlepiej dostosowane do dziecka. Czekam na rady dotyczące mojego tematu. Pozdrawiam!

Re: Opinia na temat podręczników w kształceniu zintegrowanym
Autor: E.Bennet (IP zapamiętane)
Data: 15 mar 2010 - 18:15:00

myślę, że byłaby to reklama

moze podaj swoje namiary na priv?

Autor: justyna605 (IP zapamiętane)
Data: 24 mar 2010 - 14:53:15

Moja córka jest w 1 klasie. Uczą się z podręcznika Nowe Już w szkole - ciekawy, kolorowy, kilka części ćwiczeń o i wydawnictwo zafundowało komplet ekstra dla całej klasy (nie muszą dźwigać)

Autor: marina257 (IP zapamiętane)
Data: 04 cze 2010 - 09:26:26

może nie do końca reklama, myślę że to nic złego wymienić swoje opinie na temat podręczników ,tym bardziej jak ktoś na tych podręcznikach pracował a nie tylko oglądał...
koleżanki pracują na Didasko i chwalą sobie , mnie też się podoba... ale... , teraz patrząc na to z punktu rodzica "pierwszoklasisty" bardzo dużo książek do dźwigania dla dziecka ( w szkole niestety nie ma zaplecza żeby dzieci zostawiały podręczniki)
wiem, też że w innej szkole są zadowoleni z Nowej Ery...
A ja chciałabym zapytać o Operon...? proszę o Wasze opinie z góry dziękuję smiling smiley

Autor: emmaverxn (IP zapamiętane)
Data: 11 maj 2018 - 13:18:45

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.