AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Nauczyciel, profesor, reforma : 
Dla nauczycieli, wykładowców, o reformie... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
kara porzadkowa-upomnienie
Autor: Agata (IP zapamiętane)
Data: 18 cze 2006 - 14:09:59

Witam serdecznie
Prosze o pomoc. Dostala kare porzadkowa-upomnienie (wpis do akt na rok po czym zostaje usunieta i nikt o tym nie wie). Moim zdaniem niesprawiedliwie w zwiazku z czym napisalam odwolanie od niej (zgodnie z pouczeniem jakie na niej bylo w ciagu tygodnia).Dostalam odpowiedz Dyrekcji po rowno 2 tygodniach (pismo bylo napisane z data wczesniejsza ale otrzymalam je dokladnie na dwa tygodnie po tym jak doreczylam moje. Nauczylam sie przez te kilka lat pracy w szkole ze daty na pismach maja ogromne znaczenie wiec umiescilam dopisek "otrzymalam dnia tego i tego". Mam pytanie: ile czasu ma dyrekcja na odpowiedz na moje pismo? tydzien czy dwa? Jesli tylko tydzien to czy oznacza to ze nie zdazyli na czas a co za tym idzie moja kara zostaje usunieta? Na jakie rozporzadzenia lub ustawy moge sie powolac?
ziekuje za pomoc. pozdrawiam serdeczie, Agata

Re: kara porzadkowa-upomnienie
Autor: Jethro Tull (IP zapamiętane)
Data: 18 cze 2006 - 14:24:03

Dyrekcja miała 14 dni na udzielenie Ci odpowiedzi, że albo podtrzymuje nałożoną karę albo przyjąc Twój sprzeciw. Z tego co piszesz wnioskuję, że karę utrzymano więc będzie sobie leżała rok w Twioch aktach osobowych. Masz jeszcze możliwość odwołania się do sądu pracy w ciągu 14 dni od odrzucenia sprzeciwu

Autor: Agata (IP zapamiętane)
Data: 19 cze 2006 - 15:14:51

dziekuje bardzo za odpowiedz. Jednak polezy sobie w moich aktach przez rok bo do sadu nie pojde... coz, nie pierwsza (raz juz mialam) i jak znam zycie nie ostatnia (chyba ze zmieni sie kilka rzeczy w tej szkole). No ale czasami tak bywa jak sie ma swoje (na nieszczescie odmienne zdanie od tych co wyzejwinking smiley
pozdrawiam, Agata

Autor: www.hotmail.com (IP zapamiętane)
Data: 12 lut 2019 - 10:15:27

Hotmail has been one of the most used email portals for a while now. Click www.hotmail.com to use Hotmail account.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.